[Zażalenie] Moderatorzy

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Pytanie mam. Czy moderatorzy byliby tak łaskawi, i raczyliby poinformować użytkownika o przyczynie ostrzeżenia/bana/bana na sb albo innych procederów przez nich przeprowadzonych mających destrukcyjne działanie na przemieszczanie się usera po forum? Pewien bardzo mądry człowiek wymyślił kiedyś coś takiego jak Private Messages (wiernie tłumacząc, Prywatne Wiadomości) - zapewne nie bez celu. Byłoby zatem miło, gdyby ten sam geniusz, któremu się nudzi, podał poszkodowanemu powód, dla którego ten znalazł się w danej sytuacji i okres czasu panowania efektu nudy tegoż człowieka.

Zmuszony jestem niefortunnie zawiadomić tę osobę z jakże zaszczytną, cieszącą się wielkim autorytetem funkcją, iż czasy stalinizmu minęły i bezprzyczynowe zsyłki na Syberię nie są praktykowane, z czym tenże delikwent musi się pogodzić.

Nawet w sądzie prokurator podaje zarzuty. Nie podając ich na forum, w jakim stawia to świetle "oskarżyciela"? Nie chcę mówić głośno i wulgarnie, bo zdaję sobie sprawę z tego, że moderatorzy to istoty przelewające swoje niepowodzenia życiowe na internet, bezpieczny od rękoczynów i anonimowy.

Dziękuję za uwagę i apeluję o ćwiczenie sprawności mózgu oraz zapoznanie się z podstawowymi zasadami savoir-vivre.
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Powód zawsze być musiał. Nikt za darmo nie nakłada na nikogo żadnych warnów.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Chodzi mi dokładnie o ban na sb. Żadna wiadomość z powodem nie dotarła.
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Einherjar - ale do mnie to nic nie masz, co?:D

(nie mam władzy nad shoutboxem... przy ostrzeżeniach nie wysyłam wiadomości, ale przy banach zawsze e-mailem)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
^^ wiedziałem!

Przypominałem nie raz, nie dwa, że za przekleństwa, oraz próby gwiazdkowania/kropkowania przekleństw są blokady na shoutbox.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
O ile dobrze kojarzę, to piszesz pod postem nagrodzonym warnem, że ów warn został wręczony.

Fray, to był cytat. Ludzie cytują. Świat pełen jest cytatów, a cytaty mają to do siebie, że przedstawia je się w niezmienionej formie. Ja miałem natomiast na tyle przyzwoitości iż zastosowałem również cenzurę (występującą także w telewizji) dzięki której sens cytatu nie został zmieniony. To, czy oglądałeś "Chłopaki nie płaczą" to nie moja sprawa, ale skoro zasugerowałem iż jest to cytat, mogłeś sobie sprawdzić, po czym stwierdzić "wow, faktycznie tak było w tym filmie, ale super! Czad!" i darować sobie tę wybitną decyzję.

Przypominałeś, czy nie - ja o tym nie wiem. Nie jestem członkiem jakiejś forumowej starej gwardii i nie czytam starych tematów, gdy dopada mnie nuda, dlatego wypada kogoś o tym banie poinformować. Równie dobrze możecie olać komunikowanie kogoś o ostrzeżeniu lub banie, bo po co?
 
Do góry