Zawroty głowy po papierosach

valeria

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Popalam już od jakichś 2 lat i za kazdym razem jak zapalę papierosa robi mi się strasznie słabo. Kręci mi się w głowie.. Czasem nie mogę nawet ustać i muszę się o coś oprzeć żeby nie upaść. Wiecie może czym to jest spowodowane?
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
To po co takie palenie...On/Ona pali tylko dla szpanu w takim wypadku ... Ja paliłem bo sie uzależnilem, ale juz nie pale... i nie chce... a on/ona ? po co ? "popala" sobie juz dwa lata tak o dla jaj.... no comment
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Wie, że sobie szkodzi + ma zawroty głowy, wiadomo, że od papierosów, to raczej powinnaś wiedzieć, żeby rzucić, jest to głupi nałóg
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
może za mało jesz, jesteś na diecie, albo nie masz czasu?

spróbuj odstawić na jakiś z góry określony czas, jeśli międzyczasie się poddasz to będzie znaczyło, że samopoczucie związane jest z nalogiem...
 

valeria

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Palę bo lubie. Ale moi znajomi nie mają takich dolegliwości i sie zastanawiam czemu ja mam.
 

Kajzer

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
435
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Terra
Popalam już od jakichś 2 lat i za kazdym razem jak zapalę papierosa robi mi się strasznie słabo. Kręci mi się w głowie.. Czasem nie mogę nawet ustać i muszę się o coś oprzeć żeby nie upaść. Wiecie może czym to jest spowodowane?

Miałem podobnie jak długo nie paliłem - czułem się jak po kilku głębszych xD. Ale już rzuciłem i sie ciesze :lol:
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Jatak miałam jak byłam zestresowana, mocno się zaciągnęłam i mało jadłam.
 

hippiehippie

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z daleka
No bo palenie papierosów zmniejsza naczynia krwionośne, powoduje problemy z krążeniem i w ogóle szkodzi. Jeżeli masz problemy z ciśnieniem, z sercem, jesteś na coś chory itd. to nie dziw się, że paląc czujesz się gorzej.
 

valeria

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja nie mam zadnych chorob zwiazanych z sercem itp dlatego mnie to dziwiło xD
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
ja tak to mialam na poczatku jak zaczynalam palic, albo wlasnie jak dlugo nie palilam
sama piszesz ze popalasz nie palisz moze to wlasnie od tego
 

Siaśka

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z piekła rodem ? ]:->
nie pal i tyle.

palisz 2 lata z takimi objawami? żanada, nie szanujesz swojego zdrowia- wiec nie szamujesz siebie!
palisz dla szpanu "bo znajomi palą"? żałosne, moja rada - przesatń palić.
a jeśli nie to nie zadawaj głupich pytań pal i mdlej, truj sie - twoja wola.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
nie pal i tyle.

palisz 2 lata z takimi objawami? żanada, nie szanujesz swojego zdrowia- wiec nie szamujesz siebie!
palisz dla szpanu "bo znajomi palą"? żałosne, moja rada - przesatń palić.
a jeśli nie to nie zadawaj głupich pytań pal i mdlej, truj sie - twoja wola.

To jeszcze funkcjonuje taki mechanizm, że pali się dla szpanu? W gimnazjum- ok, zapewne tak, ale potem to już nie takich podziałów, każdy robi, co chce.

Przecież papieros to nic niezwykłego, jak można się tych "chwalić" o_O
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
To jest komiczne. przecież każdy może zdobyć piątaka od mamusi na "colę i chipsy"(fajki) i kupić je w pierwszym lepszym sklepie.
 

_zgubiłamanioła

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Cz-wa
to po co palisz ? :| nie rozumiem tego ,serio ... ale palisz nałogowo czy dla 'popisu' bo jeśli nałogowo , to zerwij z tym ... a jeśli dla popisu to no coment...
 
Do góry