zawieszenie kompa?

ziomaldinho

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
Komp mi się wiesza przy instalacji sterowników od K.Graficznej , oraz przy sprawdzeniu kompa programem everest

przy tym jak się jeszcze program nie włączył w pełni i pisze w momencie zawieszenia na dole białą czcionką ,,szukanie urządzeń pci'' nic się nie da zrobić,tylko wyłączyć i włączyć kompa. pozdrawiam , wydaje mi się że k.graficzna jest uszkodzona?
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Możesz ruszać myszką? Mógłbyś podać info o Twoim PC i systemie?
 

ziomaldinho

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
Możesz ruszać myszką? Mógłbyś podać info o Twoim PC i systemie?

niestety jak się wiesza to nie moge.

mam athlona 2500(nie podkręcany choć można go do 3200 bo to barton), 512 ram kingston ddr , radeon 9550pro 128,dysk twardy 80gb wd, zasilacz 400wat

a system to windows xp pro z dodatkiem service pack 2,
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Poustawiaj konfigurację BIOS na auto gdzie masz różne taktowania karty graficznej oraz procesora i wtedy spróbuj.
 

ziomaldinho

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
Poustawiaj konfigurację BIOS na auto gdzie masz różne taktowania karty graficznej oraz procesora i wtedy spróbuj.


to dla mnie czarna magia (jestem początkujący) ps, może to wina płyty głównej którą mam asrock k7s41gx , która nie obsługuje pamięci kingston kvr400x64c3a/512 , bo one chyba są na szynie 400 , a mimo to komp chodzi. Ale przeglądając forum dużo osób też tak ma że pamięć która jest na szynie 400 jednak chodzi na tej płycie. I jak wrzucę do niego jeszcze jedną kość pamięci tyle że 1gb(bo na razie mam 512 i jest jeszcze jedno wejście a ta płyta obsługuje max 2gb) również o nazwie kingston kvr400x64c3a,to wszystko powinno być ok, tzn pracować w trybie dual channel , nie wiem jak to się zwie do końca?
 
Do góry