zauroczyłam sie starszym facetem

gusia1755

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Z rozwodem na pewno nie kłamie bo mówil to przy świadkach. I nie bajeruje bo przyznał sie do tego że zdradzał zone i ją uderzylł. Gdyby myslal o swojej korzysci to by tego nie mowil.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
I w co się pakujesz?Uderzył żonę,więc uderzy też ciebie,otrząśnij się dziewczyno.Nie jesteś wyjątkowa,nie myśl ,że ciebie to nie spotka.Ten facet to dno.Jeszcze skoro zdradzał żonę to lubi ten sport i zdradzi ciebie.Twoja naiwność jest załamująca.
 

Ek Chuak

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2012
Posty
89
Punkty reakcji
5
"Z rozwodem na pewno nie kłamie bo mówil to przy świadkach. I nie bajeruje bo przyznał sie do tego że zdradzał zone i ją uderzylł. Gdyby myslal o swojej korzysci to by tego nie mowil."

Fajnie.

Władczy, silny, i potrafi przy:cenzura:ić kiedy trzeba.

A więc teraz kobiety gustują w damskich bokserach.

Nie chcę być niegrzecznym, lecz i również nieszczerym, co zmusza mnie do bycia niegrzecznym.

Facet podczas kryzysu średniego znalazł sobie głupiutką dziewczynę, która ma za zadanie podnieść jego samoocenę i spełniać rolę worka na spermę.

Zdradza żonę, bije żonę. Ludzie są mistrzami w komplikowaniu sobie życia.

Masz rację, zrób kobiecie przysługę i zabierz tego troglodytę od niej jak najdalej. Altruizm się ceni.
 

gusia1755

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiem , pewnie macie rację ale nie odmówię sobie go. Uderzył nie znaczy że pobił i pewnie to było po pijaku. Facet mnię kręci , podoba mi się. ma to coś a przy tym jest opiekuńczy jak nikt.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
To czy uderzył swoją żonę po pijaku czy na trzeźwo nie ma najmniejszego znaczenia. Uderzył.
Pokazał w jaki sposób ją "szanuje".
No to go sobie nie odmawiaj. W kąciku złamanych serc dawno jakiegoś tematu nie było ^_^
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Po co w pierwszym poście pytałaś -czy w to brnąć?decyzję podjęłaś już wtedy.Cóż z chęcią przeczytam twój temat w kąciku złamanych serc.Nie wiem co z tobą nie tak,że nie stać cię na lepszego faceta.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Nie prościej przestać udzielać autorce jakichkolwiek rad? Jest zaślepiona tym wrednym uczuciem i żadne wasze argumenty do niej nie dotrą, dopóki sama nie przejrzy. Mam nadzieję, że nastąpi to wcześniej zanim wyląduje w szpitalu, ale jakiekolwiek dyskusje z nią do niczego nie doprowadzą. Jej życie. Jej wybór.
 

gusia1755

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Decyzji nie podjęłam. Dopiero go poznaję ale na pewno to nie jest facet który chce sie zabawić. Potrafi się przyznac do błędów i nie jest to damski bokser który notorycznie bił żonę. Gdyby chciał się zabawić dawno by to zrobił. Co do lądowania w szpiatlu nie wie skąd taki pomysł, to normalny spokojny człowiek.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Czyli żonę uderzył przypadkiem -ten spokojny człowiek?Jak długo go znasz?A nie zastanawia cię dlaczego żona chce od niego odejść?-pewnie dużo więcej o nim wie.A ty dopiero się dowiesz.
 

gusia1755

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
żona chce odejsc z jego winy, sam to powiedział, popełnił błędy. I co nie ma prawa do następnej miłości?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia-więcej w tym temacie nie napiszę.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Ek Chuak- skąd TY się urwałeś? mój forumowy guru :021:

żona chce odejsc z jego winy, sam to powiedział, popełnił błędy. I co nie ma prawa do następnej miłości?

Nie, nie ma. Facet, który podnosi rękę na kobietę to zwykły gnojek .
Obudź się, nie pchaj się w coś, co szczęścia Ci nie da.
Aż tak się nie cenisz? że chcesz oddać swoje życie w ręce ,pseudofaceta, który podniósł rękę na kobietę?
Nie stać cię na kogoś, kto Cię będzie szanować?

Zdradził, uderzył? I na co Ty liczysz? że się przy Tobie zmieni? Zapomnij!
Zdradzi i uderzy po raz kolejny, chcesz być tą osobą na którą podniesie rękę? przemyśl To.
 

Ek Chuak

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2012
Posty
89
Punkty reakcji
5
"Ek Chuak- skąd TY się urwałeś? mój forumowy guru :021:"


Miłe połechtanie, wprawiające w stan dziwności.
W każdym bądź razie dziękuję. Nie sądziłem, że mogę wywrzeć na kimś wrażenie pisząc oczywistości.
Tak, oczywistością jest, iż przemoc fizyczna uwstecznia, przemoc w ogólnym znaczenie w stosunku do kobiety jest upokorzeniem całego męskiego gatunku. Uczucie współodpowiedzialności, a zarazem niemożności działanie jest okropne.

Przemoc jest społeczną normą? można wybaczyć? zrozumieć? wytłumaczeniem jest ślepota, otępiałość umysłu spowodowana nadprodukcją neuroprzekaźników wprowadzających w tzw. stan zauroczenia.
Wracam do własnej, prywatnej rzeczywistości, ponieważ ta obecna uwłacza.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Wiadomo na pewno, że to jest zauroczenie? Po czym to się poznaje?
 

Ek Chuak

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2012
Posty
89
Punkty reakcji
5
Jak rozpoznać zauroczenie – jest to bardzo trudna czynność gdyż często w zauroczeniu osoba której się ktoś inny podoba oszukuje sama siebie i nie bierze wszystkiego logicznie pod uwagę. Często jest tak że umysł mówi nam i ostrzega że coś jednak to uczucie nie jest tym prawdziwym. W zauroczeniu osoba ta sama się oszukuje na siłę że to co jej przeszkadza w drugiej osobie jest mało ważne.
Zauroczenie nigdy nie jest troską o inną osobę lecz tak naprawdę myśleniem o samym sobie, bardzo często to wyobrażenia tej drugiej osoby takiej jaką chcielibyśmy aby była dla nas, a nie branie przesłanek pod uwagę jakie podpowiada nam umysł. Zauroczenie to nie jest jak w przypadku miłości chęć poczucia dotyku drugiej osoby, chęć spojrzenia tej drugiej osobie w oczy a szczególnie chęć poznania uczuć tej drugiej osoby oraz tego co ona myśli i co lubi nawet w dziedzinach dla nas nieinteresujących.

Jak widać zauroczenie zawsze odnoś się do wyobrażeń i tego że ktoś się podoba ale nigdy nie do krytycznego poznania tej drugiej osoby i zainteresowania się tym co ona sobą reprezentuje i kim jest w środku a nie tylko z wyglądu. W zauroczeniu jest głównie fantazjowanie i chęć posiadania a nie chęć dawania siebie oraz brania tego kogoś bez względu kim on jest, jest to po prostu branie przyjemności a nawet pożądanie tylko dla siebie a nie dawanie siebie komuś.


http://www.spamek.vot.pl/?p=352
 
Do góry