Zauroczenie. Walczyć o nią czy nie?

Status
Zamknięty.

damianovy

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2014
Posty
20
Punkty reakcji
1
Cześć Wszystkim , od razu przepraszam jeżeli napisałem temat w złym dziale, proszę o przeniesienie jeśli tak. Chciałbym się dowiedzieć co byście zrobili na moim miejscu, no to zaczynam :

Nie cały miesiąc temu kumpel zapoznał mnie z taką dziewczyną ,co ma 15 lat(nie wygląda na 15 tylko na 17-18), a Ja mam już 18. Widziałem się z nią zawsze przy koledze lub przy dwóch kolegach , zawsze pijemy ,piwa , piwa + wodkę (np na sylwestra) i chyba się w niej zauroczyłem mocno bo strasznie mi się podoba. Ostatnio z nią pisałem (sms) i napisałem jej ,że się zakochałem a Ona napisała ,to na pewno zauroczenie.. i potem doszło do tematu "Kogo masz na oku" , a ona napisała jednego kolesia ale on mnie ma w d*pie chyba.. Potem jej napisalem ,czy jak będziemy się dłużej znać to może coś pomiędzy nami bedzie? Widziałem ją z 5 razy (nigdy nie SAM na SAM ;( - jakoś tak wyszło) i całowałem się z nią już nie raz ( z 6 ). Jest Ona rozrywkową dziewczyną ,pije ze znajomymi ,byle kto ją zaprosi to jestem pewny ,że na 99% by nie odmówiła .. Nie chciałem się nawet zauroczyć w niej ale tak wyszło poprzez całowanie, przytulanie ,leżenie obok siebie w łózku :) .

Napiszcie czy mam dać sobie spokój z nią i przejrzeć na oczy ,że to dziewczyna nie dla mnie, bo jest zbytnio "szalona,rozrywkowa itd" czy mam walczyć o nią i dalej ją poznawać ? ( i odciągać od niej chłopaków ? ) , Dodam ,że ma kolegów w wieku 27 lat(moj kolega) , 25 różnie po prostu i śpią niektórzy z nich u niej, nie wiem czy to dobra dziewczyna dla Mnie. Dziękuje za wszystkie normalne odpowiedzi. :) Dodam ,że płakałem u niej ostatnio bo sobie pomyślałem o niej ,poszedłem do 2 pokoju (sam byłem) i zaraz Ona do mnie przyszła ,przytuliła i zapytała "Co się stało" a ja jakoś nie umiałem jej odpowiedzieć ,że mi się bardzo podobasz i martwie się o Nią) wiem,troche glupio jak na moj wiek ale czasem tak reaguje na uczucia ;/
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Dziewczyna ma 15 lat, przyjaźni się z facetami 10 lat starszymi - w tym wieku to dosyć spora różnica - i pije? I tacy starsi koledzy zostają u niej na noc? Serio, gdzie są jej rodzice? :mruga:
Odpuść sobie lepiej, bo z takiego związku nic dobrego dla Ciebie nie wyjdzie.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
damianovy napisał:
Widziałem się z nią zawsze przy koledze lub przy dwóch kolegach , zawsze pijemy ,piwa , piwa + wodkę (np na sylwestra) i chyba się w niej zauroczyłem mocno bo strasznie mi się podoba.
Znam faceta, który jak wchodzi do klubu wybiera sobie najbrzydszą dziewczynę i jak zaczyna mu sie podobać to znak, że musi przestac pić. Tobie radzę ocenić swoje uczucia na trzeźwo. Miłośc to nie jest, ale jeśli zalezy Ci na niej to próbuj poznać ją bliżej, ale deklarację zostaw na dalszy etap znajomości.
Zwróciłam uwagę na jeden fragment Twojej wypowiedzi..


Ona rozrywkową dziewczyną ,pije ze znajomymi ,byle kto ją zaprosi to jestem pewny ,że na 99% by nie odmówiła ..
Tu bym bardzo uważała, bo skoro taka chętna na zaproszenia, kiedyś może przegiąć, a tego bys chyba nie chciał.
 

damianovy

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2014
Posty
20
Punkty reakcji
1
Ilusia - Tak ona pije prawie dziennie (tylko kiedy ma się pieniądze lub kto inny postawi np ja z kolegą ostatnią jej stawiamy i jesteśmy u niej na nocce) , a co do rodziców ,to głupio mi to pisać ,ale mieszka z nią tylko mama i z córką piję..


Powiem szczerze chciałbym sobie dać z nią spokój ,ale jakoś nie umiem :( Dziękuje za odpisanie

Ilusia - Mama jej pozwala ,żeby nocowali u niej.. :(
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
Facet nawet się w to nie pakuj !
Kuźwa ślepy teraz jesteś i tyle, ale wyjdziesz na tym gorzej jeśli dalej będziesz coś działać. Po co więcej siniaków?
Nie nie nie i jeszcze raz nie. Idź na dyskotekę, nie tyraj sobie nią bani.
Tak w ogóle jak 15 lat aaaaaaaaaaaaaaaa, niedługo zamiast stawiania piwa kumple będą się zrzucać na wózek :D
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
[/quote]
damianovy napisał:
dziewczyną ,co ma 15 lat
Ta dziewczyna to jeszcze dziecko



damianovy napisał:
, Dodam ,że ma kolegów w wieku 27

damianovy napisał:
i śpią niektórzy z nich u niej,
A to jest pedofilia



damianovy napisał:
,ale mieszka z nią tylko mama i z córką piję..

damianovy napisał:
Mama jej pozwala ,żeby nocowali u niej..
Czysta patologia
Człowieku trzymaj się od tego z daleka!
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
jaka mać, taka nać. obrazek często spotykany. 15-latka to jeszcze dzieco i to w dodatku takie pozbawione opieki i autorytetu rodzica, do tego wszystkiego "odpowiednie" towarzystwo - co równa się jednemu: skończy bardzo źle. pakuj się w to dalej, a kończysz jako rogaty sponsor córusi i mamusi.
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Jeśli autorowi za mało, to ja też radzę dać sobie spokój. Nie zbliżaj się do niej najlepiej, a zaoszczędzisz sobie bólu (psychicznego i fizycznego). Ona ma dopiero 15 lat, a wydaje mi się, że doświadczyła więcej niż nie jeden 20-latek.

Przeczytaj na trzeźwo to co tutaj napisałeś i spróbuj sam obiektywnie spojrzeć na tą sytuację. Albo najlepiej wyobraź sobie, że ktoś inny ma taki problem i Twoim zadaniem jest doradzenie mu jak ma postąpić.
 

damianovy

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2014
Posty
20
Punkty reakcji
1
Dziękuje Wszystkim za odpowiedzi , na pewno nie uda mi się od tak po prostu zerwać z nią kontakt,zrobię to powoli. Dziękuje jeszcze raz i proszę zamknąć temat .


Zamknąć i USUNĄĆ KONIECZNIE ,PROSZĘ i DZIĘKUJE
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Tak ona pije prawie dziennie (tylko kiedy ma się pieniądze lub kto inny postawi np ja z kolegą ostatnią jej stawiamy i jesteśmy u niej na nocce) , a co do rodziców ,to głupio mi to pisać ,ale mieszka z nią tylko mama i z córką piję..
Powiem szczerze chciałbym sobie dać z nią spokój ,ale jakoś nie umiem
Damian, po przeczytaniu tej informacji, moim zdaniem robisz poważny błąd angażujac się w coś co przyszłości nie ma. Nie napisałeś tego wyraźnie, ale ona już albo za moment zacznie się oddawać za piwo, przy pełnym poparciu mamusi. To typowa patologia i uciekaj stamtąd jak najprędzej.



damianovy napisał:
jeszcze raz i proszę zamknąć temat .
Zamknąć i USUNĄĆ KONIECZNIE ,PROSZĘ i DZIĘKUJE
Dlaczego chcesz usunąć temat ? może okaże się przestrogą dla innych.
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Hym... wszyscy z gory skresliliscie ta dziewczyne. A moze zamiast ona staczac autora tematu, bedzie ciagnieta przEz niego za uszy? Moze on dla niej jest ratunkiem? No, pod warunkiem, ze przestanie nieletniej kupowac alkohol... Moze wlasnie dzieki jego zainteresowaniu (i wytzrezwieniu...) ona okaze sie wartosciowa dziewczyna? Moze pokazac jej, ze szkola a potem praca sa wazne, ze trzezwa rodzina jest o wiele bardziej cenna niz pijana matka. Ona ma 15 lat i jak juz ktos zauwazyl, jeszcze jest dzieckiem. A co za tym idziem, mozna ja wychowac!

Abstrahujac od tematu.
Dziewczyne i jej matke nazywacie patologia, bo pija i pozwalaja na nocowanie pod dachem o wiele starszych chlopakow. A nie sadzicie, ze wlasnie te osoby kupujace alko i zostajace bez najmniejszych oporow na noc daja nie tylko na to przyzwolenie, ale wrecz do tego zachecaja?
KAZDY medal ma dwie strony!
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
KaroolkaKalak napisał:
Hym... wszyscy z gory skresliliscie ta dziewczyne. A moze zamiast ona staczac autora tematu, bedzie ciagnieta przEz niego za uszy? Moze on dla niej jest ratunkiem? No, pod warunkiem, ze przestanie nieletniej kupowac alkohol... Moze wlasnie dzieki jego zainteresowaniu (i wytzrezwieniu...) ona okaze sie wartosciowa dziewczyna? Moze pokazac jej, ze szkola a potem praca sa wazne, ze trzezwa rodzina jest o wiele bardziej cenna niz pijana matka. Ona ma 15 lat i jak juz ktos zauwazyl, jeszcze jest dzieckiem. A co za tym idziem, mozna ja wychowac!
Zapominasz o jednej ważnej sprawie, aby komuś pomóc, ten ktoś musi tej pomocy oczekiwać. Takimi prawami żądzą sie wszystkie ośrodki pomagające uzależnionym. Autor tematu teoretycznie moze jej pomóc, ale sytuacja rodzinna dziewczyny, wcale mu tego nie ułatwi. Sądzisz, że za dotknieciem czarodziejskiej różdżki matkę tez odmieni ?Aby wyciągnąć dziewczynę z tej patologii. Tak to odpowiednie słowo, bo kiedy matka aprobuje nocowanie u córki obcych facetów za alkohol - pełni rolę burdelmamy. A wiec tak jak napisałam nalezy odizolowac dziewczynę z tego środowiska zanim stanie sie degeneratką jak jej matka. Rozwiazań jest kilka, ale chłopak nie o to pyta.
Zadał pytanie czy powinien angażowac się w związek z ta dziewczyną. Dlatego po raz drugi stwierdzam z całą odpowiedzialnością - nie ! Nie w takiej sytuacji i nie w tej chwili. Co nie wyklucza pomocy dziewczynie.



Dziewczyne i jej matke nazywacie patologia, bo pija i pozwalaja na nocowanie pod dachem o wiele starszych chlopakow. A nie sadzicie, ze wlasnie te osoby kupujace alko i zostajace bez najmniejszych oporow na noc daja nie tylko na to przyzwolenie, ale wrecz do tego zachecaja?
A gdyby Tobie faceci proponowali noc za wódkę, a Twoją mamę by to cieszyło - to kto by był gorszy ? Pijany facet, czy mamusia degeneratka ? Ja nie mam watpliwości.
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Nie musi oczekiwac pomocy, bo moze najzwyczajniej na siwcie nie wiedziec, ze w jej domu jest cos nie tak. Bo niby skad? Gdyby miala kogokolwiek normalnego w rodzinie lub wsrod znajomych, to prawdopodobnie ktos by probowal jej pomoc. Oczywiscie masz sporo racji odardzajac ten zwiazek. Ja tylko spojrzalam na problem z innej perspektywy, chyba od tego jest to forum, nie? :)
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
KaroolkaKalak napisał:
Oczywiscie masz sporo racji odardzajac ten zwiazek. Ja tylko spojrzalam na problem z innej perspektywy, chyba od tego jest to forum, nie? :)
Oczywiście, ze forum od tego. Tylko z drugiej strony ja regulaminowo trzymałam sie tematu. :eek:czko:
 

damianovy

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2014
Posty
20
Punkty reakcji
1
Będę jej na prawdę pomagał ,aby tyle nie piła , ja nie jestem uzależniony od alkoholu ,ale czasem mam naprawdę ochotę się napić jak prawie każdy człowiek ,gdy są dziewczyny , fajny dzień np. piątek, to czemu nie.. Spróbuję ją odciągnąć od tego towarzystwa. Dziękuje Wszystkim za odpowiedzi. Doceniam to ;). Będę się o Nią starał bo tak od razu porzucić się nie da jeżeli coś naprawdę do niej czuję ,a czuję dosyć dużo ,chyba .. - Zauroczenie.
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
damianovy napisał:
Będę jej na prawdę pomagał ,aby tyle nie piła , ja nie jestem uzależniony od alkoholu ,ale czasem mam naprawdę ochotę się napić jak prawie każdy człowiek ,gdy są dziewczyny , fajny dzień np. piątek, to czemu nie.. Spróbuję ją odciągnąć od tego towarzystwa. Dziękuje Wszystkim za odpowiedzi. Doceniam to ;). Będę się o Nią starał bo tak od razu porzucić się nie da jeżeli coś naprawdę do niej czuję ,a czuję dosyć dużo ,chyba .. - Zauroczenie.
Pozostało nam życzyć powodzenia. Widocznie musisz dostać troszkę po dupce, aby przejrzeć na oczy.
Zauroczenie minie migiem, pozostanie posmak zaj*bistej goryczki, ale może tego potrzebujesz.


Ktoś pisał o ratunku...coś w tym jest, ale to nie zadziała szczególnie na 15-latkę która ma sajgon w głowię.
Kolego jak jesteś taki zaparty to proponuję się na prawdę zdystansować. Nie rób jej i sobie żadnych nadziei! Szczególnie jej.
Możesz myśleć, może to ja jestem tym który jest dla niej itp...ale nikt nie jest z nas wybawcą.
Dziewczyna ma 15 lat, więc to chodząca jedna wielka niewiadoma i zagadka.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
damianovy napisał:
i całowałem się z nią już nie raz ( z 6 )


damianovy napisał:
ale tak wyszło poprzez całowanie, przytulanie ,leżenie obok siebie w łózku

damianovy napisał:
a ona napisała jednego kolesia
Skoro panna robi takie rzeczy mając jakiegoś kolesia na oku , to ja nie wiem nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz.



damianovy napisał:
,co ma 15 lat(nie wygląda na 15 tylko na 17-18), , zawsze pijemy ,piwa , piwa + wodkę (np na sylwestra) i
To pewnie ucieczka od problemów.

Jeżeli i tak będziecie spędzać ze sobą czas , to możesz jej spróbować jakoś coś przetłumaczyć , ale w związku byś tylko cierpiał.



damianovy napisał:
Dodam ,że płakałem u niej ostatnio bo sobie pomyślałem o niej ,poszedłem do 2 pokoju (sam byłem) i zaraz Ona do mnie przyszła ,przytuliła i zapytała "Co się stało" a ja jakoś nie umiałem jej odpowiedzieć ,że mi się bardzo podobasz i martwie się o Nią) wiem,troche glupio jak na moj wiek ale czasem tak reaguje na uczucia ;/
Może po prostu Ci jej żal , i chcesz się nią jakoś zaopiekować ?


Dziewczyna niewątpliwie potrzebuje jakiegoś normalnego autorytetu , jednak myślę ,że minie trochę czasu zanim zacznie brać z niego przykład, jeżeli nie chcesz się sprawdzać w roli opiekuna, ojca , to trzymaj to towarzystwo na dystans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry