Zatrzymaj Się I Spójrz Jaki Ten Świat Piękny Jest!

cojack

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
W życiu najpiękniejsze są tylko chwile. Tak jak słowa piosenki to mówią, jest to prawda.

Chwile spędzone z osobą lub w gronie osób, będących Ci bliskimi osobami. Nie ma nic lepszego.

Mówią że pieniądze szczęścia nie dają, i jest to prawda, pieniądze są środkiem do osiągnięcia mierzonego celu który może dać nam szczęście.

Dla mnie szczęściem jest dar od Boga, jest nim moja dziewczyna :) Nie ma większego szczęścia niż bycie dla drugiego szczęściem i dawanie mu szczęścia sobą (nie rozumieć tego dwojako i bez podtekstów ^^).
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Dla mnie na świecie najpiękniejsze są chwile , w których spełniają się nasze marzenia.
Nie ma nic bardziej przyjemniejszego. ; )
 

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Podkarpacie :P
Zgadzam się z poprzednikiem.
Tak samo jest ze szczęściem. Dopóki smutku się nie doświadczy, to i szczęścia nie będzie się dostrzegać.
Wracając do tematu: najpiękniejsze na świecie jest to, co niewidzialne, czego ludzkie oko, dostrzec nie może....
 

Maciek764

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
86
Punkty reakcji
0
Ale czasami można rzec że chyba więcej szczęścia mają nie ci co się rodzą a ci co umierają... :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
chodzi także o to że piękny jest świat temu że jest taki brzydki. jakby był piękny, że idealny, byłby nudny. bez niespodzianek, bez pokonywania problemów. i tak Ajkiorka powiedziała, bez bólu, bo bez niego nie poznamy błogości, nie może świat być piękny. choć wiele bym dał żeby trochę mniej brzydkich rzeczy było, zwłaszcza w ludziach
 
Do góry