Zatoki

hispik

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
214
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Małopolskie
Witam...ostatnio nie zwracałem na to zbytniej uwagi ale ostatnio srednio co 3 miesiące tak średnio dwa dni z rzędu zaczęły mnie strasznie bolec zatoki. Najpierw mam takie jakby zaniki wzroku, nie widze co mam przed sobą, musze sie wpatrzec, np jak patrze przed siebie to nie widze nic po bokach, po lewej i prawej jest ciemno, nic nie widac. Tak miałem dzisiaj. Potem zaczął się straszny ból zatok,musiałem wytrzymac w szkole 2 godziny, ale to były najgorsze 2 godziny chyba w moim życiu... nic mi się nie chciało, bolał mnie brzuch, było mi niedobrze,az w koncu nadszedł moment konca szkoły, czyli odrazu do domu i spać. Po śnie zrobiło mi się lepiej,ale nadal jak się schylam to mnie bolą... Miał ktoś z was taki problem ? Da się go wyleczyc? Bardzo proszę o pomoc...
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja mam problem z zatokami też tak czasami mam.
A są specjalne tabletki przeciw bólowe na zatoki..
Ja byłam z tym u lekarza miała badania robione czy to na pewno są zatoki i mi wyszło, że tak
przepisał mi jakieś lekarstwa i potem było ok :)
ja na Twoim miejscu bym poszła z tym do lekarza żeby Ci zrobił badania :)
 

hispik

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
214
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Małopolskie
ja mam problem z zatokami też tak czasami mam.
A są specjalne tabletki przeciw bólowe na zatoki..
Ja byłam z tym u lekarza miała badania robione czy to na pewno są zatoki i mi wyszło, że tak
przepisał mi jakieś lekarstwa i potem było ok :)
ja na Twoim miejscu bym poszła z tym do lekarza żeby Ci zrobił badania :)

a u jakiego lekarza bylas?:p i jakie to byly badania ?:) przeciw bolowe tabletki brałem, ale niewiele pomogły...
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja byłam u zwykłego rodzinnego i od niego dostałam skierowanie do laboratorium a jakie to były badania to szczerze nie powiem Ci bo nie pamiętam bo ja bardzo często chodzę na badania i za dużo tego mam..
jak sobie przy pomne to Ci na pewno dam znać :)
 

Zygus

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kościerzyna
Ciepłe okłady na zatoki. Leki typy ibuprom zatoki = shit. Też mam problemy z zatokami. Czasami chyba przez to też z wzrokiem. Widze jakby normalny obraz 'zmieszany w 50%' z szumem 'mrówkami w telewizji jak sygnału nie ma' (śmiesznie brzmi ale nie wiedziałem jak to opisać).
 

hispik

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
214
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Małopolskie
kkuurrwwaa =( nie chce mi sie juz zyc... jjeebbaannee zatokiiiiii :/ znowu mnie zaczely bolec... tabletki nic... cieple oklady nic... rusze sie, strasznie mnie bolą, nie moge spac...nic...
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
to idź do lekarza rodzinnego on Ci da skierowanie na badania nie bój się nic strasznego ;)
 
Do góry