Zaświadczenie o braku przeciwwskazań do studiowania

daria05

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
44
Punkty reakcji
0
Hey, orientuje się ktoś może z was do kiedy trzeba składać Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do studiowania na kierunku na uniwersytecie rzeszowskim??
 

Adachi

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Zazwyczaj zaświadczenie o braku przeciwwskazań do studiowania dostarcza się przed rozpoczęciem rok akademickiego. W praktyce spokojnie możesz dostarczyć w trakcie, ale należy zrobić to jak najszybciej. U mnie na uczelni bywały osoby, które donosiły ten papier z kilkumiesięcznym spóźnieniem.
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Zmiana nazwy tematu na lepiej opisującą problem. Staraj się dobierać tytuły tak, aby mówiły coś o poruszanym zagadnieniu.
 

smalec_xp

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
99
Punkty reakcji
1
Tak trudno wam pójść do przychodni medycyny pracy by zrobić badania-wiadomo, czasem trwa to nawet pół dnia albo i lepiej, ale po co to zostawiać na ostatnią chwilę. Ach, kochani Rodacy... :)
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
smalec_xp:
Wypowiedź nie wnosi wiele do tematu. Staraj się, aby Twoje wpisy były bardziej pomocne dla innych.
 

Morciusek

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zazwyczaj zaświadczenie o braku przeciwwskazań do studiowania dostarcza się przed rozpoczęciem rok akademickiego. W praktyce spokojnie możesz dostarczyć w trakcie, ale należy zrobić to jak najszybciej. U mnie na uczelni bywały osoby, które donosiły ten papier z kilkumiesięcznym spóźnieniem.
Czyli mogę to zaśwaidczenie zanieść później bo na rat. medycznym zostałem przyjęty i dostarczyłem wszystkie dok. oprócz zaświadczenia lekarskiego czy muszę koniecznie do 19. lipca (czwartek) ?? Czy mogę za tydzień na przykład ???
 
Do góry