Zastanawiam Sie...

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
Ronnie, nie zawsze mamy to czego pragniemy. Na siłę czekając na miłość tylko pogarsza twoje samopoczucie. Znam wielu chłopaków którzy nie mieli jeszcze dziewczyny, albo dopiero w wieku 19 lat ją zdobyli. Przed tobą szmat życia i wspaniałych dziewczyn, które się przewiną przez nie. Głowa do góry.
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Wiele dziewuch leci na księży(wcale nie żartuje).Więc może idąc do seminarium znajdziesz paniene?
 

Wredota

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
233
Punkty reakcji
0
Miasto
Centrum dowodzenia światem :>
Wiele dziewuch leci na księży(wcale nie żartuje).Więc może idąc do seminarium znajdziesz paniene?

haha nie teraz to juz przesada chyba...na co leca?? na ksiedza czy np. na jego kase ??
a wracajac do tematu to chlopie jestem w tym samym wieku co Ty i obserwujac moich rowiesnikow to niektore panny chodza ze wszystkimi na prawo i lewo jesli tak to mozna okreslic, niektore maja tych swoich jedynych i poza nimi nie widza swiata zupelnie a jeszcze sa takie , ktore sa ciche, skromne, nigdy nei mialy chlopaka itd..... tak samo jest z chlopakami... na kazdego przyjdzie pora i nie warto isc do seminarium bo to nie jest wyjscie... z drugiej strony nie warto miec dziewczyny ,,na sile" bo mozesz wtedy przeoczyc ta swoja jedyna wybrana .... wiec co robic? zyc normalnie bawic sie chodzic na imprezy poznawac nowych fajnych ludzi, uzywac zycia i brazc z niego co sie da poki jestes wolny jak ptak;) bo niestety zwiazki sa piekne i nie ma piekniejszego uczucia niz mlosc w dodatku odwzajemniona ale to jednak wymaga pewnych wyzeczen....

a i jeszcze do tych Twoich rzekomych 25 lat :D po co sie postarzac? :D:D 17 lat to chyba najlepszy wiek :D (przynajmniej dla mnie) a po 18 to latka beda przybywac jak z gorki...sie nie obejrzysz a bedziesz mial te 25 i wtedy bedziesz mowil " kiedy to ja mialem te 17 lat" hmm dobrze gadam? a jak nie to prosze mnie z bledu wyprowadzic :D

pozdrawiam ;)
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Co do ksiezy to moze maja racje ze laski leca na ksiezy... tylko ja teraz zastanawiam sie czy warto sie jeszcze zakochiwac... bo z powodu lasek bardzo bardzo duzo cierpialem... i tak dochodze do wniosku ze lepiej sie juz nie zakochiwac... zobaczymy jak to bedzie zeby tylko udalo mi sie juz ani nie zauroczyc a ni zakochac... choc raczej to nie mozliwe ale cuda sie zdarzaja
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nie warto się od razu poddawać.
Nie można szukać miłości na siłe.
A chęć zostania księdzem to brak sił do walki o lepsiejsze jutro..
 
Do góry