Zaskakiwanie faceta w łóżku

angie000

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Jestem ze swoim facetem już od 5 lat.. w tym 4 lata uprawiamy seks. Wiadomo,że po czasie nie ma już takich ognistych nocy jak na początku. Chciałabym go jakoś zaskoczyć, macie jakieś pomysły??? Próbowałam już wielu rzeczy (gorąca bielizna, erotyczny taniec, gadżety z seks shopu itp).. ale chce w końcu wymyśleć coś ekstra. Tak aby od razu oszalał na moim punkcie :p Może mi coś poradzicie? Pozdrawiam ;)
 

Zuzkababy

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
A stosowałaś się do tej rady z krzesełkiem powyżej?:D
Idźcie na basen, wejdźcie do jacuzzi, włącz bąbelki, rozbierz się niepostrzeżenie i dobierz się do Niego=]
Albo przyjdź do Niego w kozaczkach i płaszczyku.. (Chata wolna konieczna!) a pod płaszczykiem pusto:D Lub jakaś bielizna sexy;)
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Czasem w łózku załącza się... monotonia. I zamiast myśleć, że współżycie jest czymś pięknym, traktujemy to jako zwykłą czynność jak np. oglądanie telewizji i nie widzimy w tym nic niezwykłego. Załozyłam te forum aby dowiedzieć się, czegoś nowego, abym mogła zaskakiwać ,,mojego''. (Przepraszam za głupi rym, dopiero go zauwazyłam. Był nieumyślnie spowodowany :p)

Macie jakieś pomysły dziewczyny? ;)
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
ale jeszcze o wiazaniu to kiedys..powtarzam kiedys! :) mozesz posadzic go na krzesle...zaslonic mu oczy..wlaczyc muzykę..i rece mu lekko zwiazac ..a i powinien byc goly :p i dac mu wytyczne ze cokolwiek bedzie nie moze cie dotykac calowac nawet mowic tyko ty to mozesz robic...wtedy ocierasz sie w bieliznie czy tez nago o jego cialko...prowizorycznie ujezdzasz(bez stosunku)...dotykasz i odchodisz zeby sie nie spodziewał kiedy znow go muśniesz...to podniesie mu temperature..pozniej mozesz nagle wejs miedzy jego nogi..calowac mu uda..brzuch..wszytsko oprocz penisa..bedzie czekal az go wkoncu wezmiesz bedzie bardziej napalony...wkoncu mozesz go wziasc...i wiesz chyba co dalej :p (polecam lizanie wedzidełka jezykiem i jednoczesne branie do ust...podobno przyjemne hehe;)) i teraz albo dorpowadzisz go do konca ..a jesli to mocneijszy zawodnik:p to jak chcesz to go dosiadasz ... troche ujezdzasz pozniej go "uwalniasz" i kochacie sie :) a pozniej niech sie dzieje co chce;)
Kurcze... powinnaś pisać powieści erotyczne :D
W 100 % świetny pomysl zeby rozpalić faceta do granic wytrzymałości :eek:k:
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
usiądź na nim i powiedz że jesteś w ciąży. Wtedy to go dopiero zaskoczysz :p
 

mylenne

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Ja stosuje zabawe w niespodzianki ( z tym, że mój facet mieszka daleko wiec widujemy sie ok co 2 tyg ) i za kazdym razem mówię mu ( zreszta teraz juz wie :p ) że czeka na niego drobna niespodzianka np stosowalam sexi bielizne, pończochy samonosne z pasem z koronki ( oszalał, polecam :D ), bita śmietana też była, wspolna kąpiel z bąbelkami ale nie tylko, bo równiez stosuje czasem troche inny rodzaj pieszczot, itd Ale zaskoczeniem nie tylko musi być cos przed, możesz probowac w trakcie np kiedy on jest na tobie blisko ciebie mozesz calowac jego szyje lub uszy, dotykaj jego wrazliwych miejsc jezeli nie robiłas tego wczesniej a to moze byc dla niego czyms nowym, powodzenia :)

MaTa_HaRi podziel się tymi radami z Cosmopolitanie :D podaj chociaz kilka :p
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
chętnie ;), ale zapraszam też do lektury, każdy kolejny numer coraz lepszy :D

1.Językiem i ustami wędruj w dół po jego klatce piersiowej. Kiedy dotrzesz w okolice penisa, przerwij pieszczoty, spójrz mu w oczy i powędruj z powrotem na górę. Powtórz to kilka razy, a on zacznie błagać o litość ^^

2.Gdy kochacie się na jeźdźca, oprzyj dłonie za sobą na łóżku, wygnij plecy w łuk i odchyl głowę. Zafundujesz mu boski widok twoich piersi, a twoje włosy będą rozkosznie łaskotać jego nogi.

3.Poproś go, by co siódme pchnięcie, wchodził w ciebie mocniej i głębiej.

4.Gdy w pozycji na jeźdźca unosisz biodra, zaciskaj mięśnie pochwy, gdy się opuszczasz- rozluźniaj je.

5.Moja propozycja z lodem- po pocieraniu lodem chuchaj potem gorącym oddechem w to miejsce.

6.Gdy go pieścisz oralnie, poliż skórę między jego jądrami, potem possij każde z nich

7.Używając olejku, masuj jednocześnie klatkę piersiową i penisa.
 

mylenne

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
no, no wielkie dzięki MaTa_HaRi :D widzę, że muszę zakupić magiczna lekturke bo dużo ciekawych pomysłów tam mają :p więc w każdym numerze są takie porady? :sexy:
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
szukaj z Kasią Cichopek na okładce ;) nowe numery pojawiają się jakoś koło 10 każdego miesiąca ;)
wszystko mam obcykane :D
 

mylenne

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
no widzę, że Ty chyba 10 każdego miesiaca jestes jako pierwsza w kolejce do kiosku po to magiczne czasopismo ;) ale gdyby nie to, ja bym go nie mogła kupic, a zakupie pewnie jutro, już się nie moge doczekac :D
 

mylenne

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Zakupiłam dzis lekturke ale jeszcze nie miałak okazji się zagłebic ale tylko przejrzalam i zapowiada się ciekawie, jedyny minus - cena 5,90 zł myslałam, że będzie tansze, ale da się zniesc ^_^
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
ale warto ;)
problemu z zakupem nie mam, pracuje w salonie prasowym ^^ jak nie zdążysz kupić to ci odłożę :D hihi
 

mylenne

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Ale gazety to powiązanie z tematem bo w nich jest wiele porad jak własnie zaskoczyc faceta ;)
 
Do góry