Zarządzanie projektami czy ebiznes?

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Dylemat mam :)

Jestem już absolwentem biznesu międzynarodowego, dzięki czemu dostałem się do w miarę ok pracy w tym też kierunku. Praca jest związana poniekąd z technologią, obsługą klienta i informatyką. I tak też się składa, że będę miał dość elastyczne godziny pracy i dość często wolne poranki więc postanowiłem, że pójdę sobie conajmniej na rok na studia (kwestia zniżek na dojazdy itp.), a jeśli dam radę to nawet i je skończę.

I teraz zastanawiam się właśnie czy wybrać zarządzanie projektami, czy może ebiznes.

I jedno, i drugie mnie kręci. W sumie to pytanie mam bardziej do absolwentów/studentów tych kierunków - jakie są wasze odczucia?

Z jednej strony ebiznes pozwoliłby mi na rozwijanie własnych pomysłów w sieci, z drugiej, jakąś wiedzę posiadam w tym kierunku, a czego nie potrafię to zawsze mogę wygooglować, albo zlecić jakiemuś freelancerowi.

Z kolei wydaje mi się, że zarządzanie projektami bardziej przyda mi się w przyszłości. Bo w końcu jest to bardziej uniwersalne i możliwe do zastosowania praktycznie wszędzie. Niestety wydaje się, że będzie specjalnością o wiele trudniejszą do ogarnięcia niż ten ebiznes.

Jakie są wasze opinie? Czekam na rady :)
 
Do góry