Zarządzanie nieruchomościami

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
Orientujecie się może czy w Warszawie jest jakaś godna polecenia firma zarządzająca nieruchomościami, a najlepiej starymi kamienicami? Albo może znalcie jakieś opinie o firmie Gestor, którą narazie jako jedyną mi polecono...
 

Dorota1993

Zbanowany
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Polska
rafii009 napisał:
Orientujecie się może czy w Warszawie jest jakaś godna polecenia firma zarządzająca nieruchomościami, a najlepiej starymi kamienicami? Albo może znalcie jakieś opinie o firmie Gestor, którą narazie jako jedyną mi polecono...
Odnośnie twego pytania mysle że przypadkie ci do gustu ta firma:
http://www.biuronajmu.pl/
Jest to serwis stworzony dla osób które tak jak ty chcą szybko, sprawnie bez zbednych formalności wynająć mieszkanie na terenie W-wy (i oczywiście okolicach). Oferty dodawane są każdego dnia, wyszukiwane wg oczekiwań klientów. Co więcej świetnie negocjują ceny z włascicielami mieszkań (oczywiscie na niższe) Koszt takiej usługi to ledwie 200 zł / miesiąc, czy to dużo? Wg mnie nie, ponieważ naprawdę cięzko znaleść dobrą oferte. Aha, nie jest to żadna agencja, więc nie pobierają żadnych dodatkowych opłat i prowizji.
W twoim przypadku- kamienice
Przeszukaj, myśle że znajdziesz coś dla siebie. Powodzenia :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
No jeszcze jest firma Status, dość znana i duża. Zarządzają kilkoma wspólnotami i nieźle sobie z tym radzą.
 
Do góry