Zarzabianie przez internet, czy naprawde opłacalne?

luklas94

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich! Piszę ten temat, ponieważ chciałbym, podzielić się z wami swoją wiedzą na temat Polskich programów partnerskich (mam nadzieje, że dowiem się też czegoś ciekawego od was).

Z wejścia mówię, że odradzam programy partnerskie, które polegają na klikaniu w reklamę, za którą dostajemy w najlepszym przypadku góra 2gr. Odradzam też programy, które oferują nam 5000zł miesięcznie, bo to dla jednej osoby nie możliwe.

A więc co polecam? W ostatnim czasie zacząłem zarabiać pieniądze w programie partnerskim chomikuj link tutaj. Program gwarantuje całkiem przyzwoite zarobki. Wszystko polega na tym, że polecamy tą stronę innym internautom. Mamy do dyspozycji ‘kreator odnośników i bannerów’, w którym możemy wygenerować banner (w, bb-cod np. na forum, jako podpis, lub w html na stronę internetową) ze swoim linkiem polecającym. Jeżeli ktoś po kliknięciu w link zarejestruje się na stronie i wykupi dodatkowy transfer (a każdy prędzej czy później to robi) my otrzymujemy od 10 do 30% prowizji z jego wpłaty. Pieniądze można wypłacić jeżeli uzbieramy 50zł na, dowolne konto. Swoje pierwsze 50zł zbierałem ponad miesiąc z niezbyt dużym zaangażowaniem w rozsyłaniu reklam. Teraz zwiększyłem w znacznym stopniu obroty i wychodzi mi nawet do 400zł miesięcznie. A więc niezła kasa. Teraz już praktycznie nie dodaje nowych reklam, a kasa sama płynie. Wystarczy, że od czasu do czasu wchodzę na jakieś forum, na którym w opisie mam banner chomikuj i tworze nowe, ciekawe tematy. A więc nawet nie jest konieczne posiadanie własnej strony, czy też, bloga.

Kolejnym fajnym programem partnerskim jest ‘ złoty program partnerski’. Zarobki są naprawdę spore i można w fajny sposób połączyć program partnerski chomikuj, ze złotym programem partnerskim. Polega to na tym, że polecamy ciekawe e-booki, (które można umieścić na chomikuj), które nie są całe, a np. tylko pierwszy rozdział. Na samym dole każdego e-booka jest nasz link polecający, jeżeli czytelnik kliknie w ten link, i zakupi całą książkę my dostajemy od tego prowizję zwykle około 10zł od książki.

Czy wy też znacie jakieś ciekawe programy partnerskie? Proszę podawać linki tylko do WARTOŚCIOWYCH programów, a nie takich, w których zarobimy ‘5000zł miesięcznie’ albo nawet jednego dnia 

Na zakończenie podam jeszcze ciekawy link dzięki któremu wygrałem zupełnie za darmo PSP  http://www.takeagift.pl/polecam:415094 wystarczy logować się 1-3 razy dziennie, rozwiązywać zadania (których rozwiązania można znaleźć w Internecie), zdobywać punkty i wymieniać je na super nagrody  szczerze polecam, sam w to nie dowierzałem dopóki nie wygrałem 
 

audiofun

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
W internecie naprawdę można nieźle zarobić, sam w PP działam od ponad dwóch lat i mam już spore doświadczenie w tym temacie
dlatego przedstawiam programy w których działam...

1) - Obecnie jestem najlepiej opłacanym partnerem w PP Nextranet
Program wypłaca prowizje od sprzedanych cyfrowych publikacji (ebooki, audiobooki, eprasa)- prowizja 30%

2) - Spore pieniądze można zarobić również w Programie Partnerskim (wyd. Złote Myśli) - ebooki - audiobooki prowizja 40%

W tych dwóch programach wypłaciłem już w sumie kilkanaście tysięcy złotych. Dlatego z czystym sumieniem polecam.

Na zakończenie chciałbym opowiedzieć o najnowszym (już okrzykniętym najlepszą propozycją biznesową w Sieci)
programie marketingu sieciowego jakim jest TWR Power System.
W systemie zarejestrowani są już wszyscy liderzy i marketerzy działający w programach partnerskich i mlm.

Nie będę pisał tutaj o szczegółach tylko odeślę na stronę, na której każdy znajdzie informację dlaczego ten system partnerski
jest obecnie najbardziej dochodowym w Internecie
. - ZOBACZ informacje o TWR Power System.



Pozdrawiam
 

grzesiek1205

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Bardzo prosty sposób na zarabianie bez wnoszenia żadnych opłat
wystarczy wpisać e-mail i zalogować się dalsze instrukcje na stronie:
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=126870
 

luklas94

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Bardzo prosty sposób na zarabianie bez wnoszenia żadnych opłat
wystarczy wpisać e-mail i zalogować się dalsze instrukcje na stronie:
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=126870
Od jakiegoś czasu też zacząłem z tym programem, jednak mam mały problem, bo nie mam konta paypal. I tu pytanie: Czy trzeba mieć jakieś stałe dochody w paypal? Czy jeżeli np przez kilka miesięcy nie wpłacę, ani nie wypłacę pieniędzy, to nie będę musiał płacić jakiejś kary, czy coś w tym rodzaju?
 

luklas94

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
kolego, nie spamuj, po napiszę do admina. ten temat założony jest w danym celu.
 

luklas94

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
ehhh na co wy liczycie? mówię do ludzi którzy tylko spamują. tych linków jest tyle na każdej stronie, że nikt na pewno w nie nie kliknie. Znajdźcie sobie inne miejsce na reklamowanie, bo tylko psujecie wizerunek forum, i wszystkich ludzi zarabiających pieniądze przez internet.
 

dasher

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
a ja mogę polecić stronę na której zgarniacie punkty za przeglądanie artykułów, a punkty wymieniacie na nagrody :) jesli zarejestrujecie się z tego linka, to macie na start 100pkt więcej :D
http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=ba9715afa2f640a49ee15469e05c7638

a tak poza tym to zapraszam do programu partnerskiego http://depth.com.pl/, gdzie inwestujecie tylko 17zł i zapraszacie 3 inne osoby, a potem nic nei musicie robić, a zarobić możecie w I etapie nawet 4tys^^, znajomy w tym jest i niedawno zaczął i już ma ponad 100zł i dalej hajs leci ;) pisać na pw to prześle link do rejestracji :)
 

luklas94

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
a w tej bajce były smoki? a co do tych 100pkt gratis, to każdy dostaje, nawet jak nie zarejestruje się z twojego linku...
 

koniu915

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ta wiadomość zarobi dla Ciebie 50.000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 50.000 zł.
Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy!
Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!
To nie żaden żart!

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 50.000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 50.000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 75.435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku
nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!
Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : )
Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 50000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto
, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci
lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze
po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 24 000 zł z każdej okazji.
Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!
To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie.
OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:
- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie),
- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!
Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na mBank - pierwszy w Polsce wirtualny bank | www.mBank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku.
KROK 1
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe
z notka mówiącą (tytułem):
"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."
CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!
To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Oto obecna lista:
1. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1426 0030 0005
2. Nr konta: 07 1090 2428 0000 0001 1449 5911
3. Nr konta: 05 1140 2004 0000 3902 4611 2112
4. Nr konta: 35 1020 3714 0000 4502 0131 0986
5. Nr konta: 65 1050 1562 1000 0022 1497 1489
PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą!
KROK 2
Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu, zmieniając im nr kolejno z 2 na 1; z 3 na 2; itd. .
 
E

eryk12

Guest
Kolego nie jesteś na bierząco:) Na programie partnerskim złotych myśli już niektórzy zarabiają 5000 zł. miesięcznie, a więc się da.
To ile wyciągniesz na PP nie zależy od programu tylko od twojej pracy i podejścia do tego biznesu. Są i tacy co zarabiają i 20000 na PP naprzykład allegro czy bankier.

Uwierz mi mało rzeczy w życiu jest niemożliwych:)

Chcesz zarabiać na Programach Partnerskich? Zobacz jak to zrobić.
 

spajk.f

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ta wiadomość zarobi dla Ciebie 50.000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 50.000 zł.
Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy!
Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!
To nie żaden żart!

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 50.000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 50.000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 75.435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku
nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!
Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : )
Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 50000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto
, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci
lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze
po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 24 000 zł z każdej okazji.
Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!
To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie.
OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:
- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie),
- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!
Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na mBank - pierwszy w Polsce wirtualny bank | www.mBank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku.
KROK 1
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe
z notka mówiącą (tytułem):
"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."
CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!
To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Oto obecna lista:
1. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1426 0030 0005
2. Nr konta: 07 1090 2428 0000 0001 1449 5911
3. Nr konta: 05 1140 2004 0000 3902 4611 2112
4. Nr konta: 35 1020 3714 0000 4502 0131 0986
5. Nr konta: 65 1050 1562 1000 0022 1497 1489
PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą!
KROK 2
Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu, zmieniając im nr kolejno z 2 na 1; z 3 na 2; itd. .


To jest najzwyklejsza, stara piramida mailowa. Problem z nią jest taki, że nie masz pewności, co do uczciwości ludzi w Twojej strukturze - mogą zmieniać numery konta, puszczać piramidę dalej nie dokonując wpłat i generalnie psuć całą strukturę. Nie chcę nikogo zniechęcać, każdy sam zdecyduje, czy w to wejść. Ale pomyśl, co gdyby mieć SYSTEM, W KTÓRYM NIE DA SIĘ OSZUKIWAĆ, w którym wszystkie te wady są wyeliminowane i w którym NIE MOŻESZ STRACIĆ. Trafiłem na coś takiego i teraz chcę ten system polecić Wam - mam wgląd do całej mojej struktury i widzę jak się rozwija - to naprawdę działa, a regulamin (do przeczytania przy rejestracji) i zasada działania piramidy całkowicie eliminują nieuczciwe osoby.

http://dobryzarobek.pl/index.php?id=b0b87dc287e7cb9fd99514be84183f88

Oczywiście jeśli ktoś się zdecyduje, to proszę o rejestrację z tego konkretnego linku - dla Was żadna różnica, a pomoże mi w rozwoju struktury.

Pozdro
 
K

kopmark

Guest
Ta wiadomość zarobi dla Ciebie 50.000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 50.000 zł.
Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy!
Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!
To nie żaden żart!

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 50.000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 50.000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 75.435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku
nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!
Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : )
Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 50000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto
, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci
lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze
po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 24 000 zł z każdej okazji.
Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!
To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie.
OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:
- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie),
- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!
Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na mBank - pierwszy w Polsce wirtualny bank | www.mBank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku.
KROK 1
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe
z notka mówiącą (tytułem):
"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."
CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!
To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Oto obecna lista:
1. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1426 0030 0005
2. Nr konta: 07 1090 2428 0000 0001 1449 5911
3. Nr konta: 05 1140 2004 0000 3902 4611 2112
4. Nr konta: 35 1020 3714 0000 4502 0131 0986
5. Nr konta: 65 1050 1562 1000 0022 1497 1489
PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą!
KROK 2
Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu, zmieniając im nr kolejno z 2 na 1; z 3 na 2; itd. .


Podobny temat tyle że tutaj kontrole na wszystkim ma system a nie człowiek
DOBRY ZAROBEK
 
K

kopmark

Guest
Zarabianie w internecie to praca dlugotrwała i na początku działalności czasochlonna. Ja jestem w kilku programach partnerskich i dopiero teraz czyli po trzech miesiacach zaczynam zarabiać pierwsze pieniądze. Przykładowe firmy w ktorych jestem od pewnego czasu na stronie: ZARABIAJ DLA SIEBIE
Dużą pomocą okazały sie specjalne kursy internetowe i e-booki z ktorych zacząłem korzystać. Jeżeli ktoś wyznaczy sobie okreslony cel i będzie do niego dążył do osiągnie sukces.
ZARABIAJ DLA SIEBIE
Bezplatny kurs zarabiania i codzienne informacje o sposobach zarabiania na stronie: KURS ZARABIANIA
 
E

eryk12

Guest
Dokładnie. Zgadzam się. Internet daje potencjalnie bardzo duże możliwości robienia biznesu i zarabienia pieniędzy o jakich w realu możemy tylko pomarzyć, ale potrzeba sporo czasu i nauki na rozruch. Niektórzy pracowali 8-12 miesięcy za darmo zanim zaczęli zarabiać pierwsze pieniądze, ale potem było już z górki ;)

W tradycyjnym biznesie pieniądze przychodzą dużo szybciej, a często nawet odrazu. Kiedy pracowałem dla firmy ubezpieczeniowej pierwsze pieniądze zarobiłem już po tygodniu.

Kiedy przyjmowałem się na etat pierwsze pieniądze miałem już po miesiącu pracy.

Gdy otworzysz budkę z hod-dogami klientów masz od zaraz, ale żeby działać w tradycyjnym biznesie musisz zainwestować gotówkę i czas.

e-biznes możesz zacząć bez wkładu finansowego, a jedyną inwestycją jest twój czas, dużo czasu.

Tak to już jest w życiu i biznesie. Coś za coś. Jednak możliwości i zalety jakie daje ebiznes znacznie przewyższają biznes tradycyjny.

Można jednak pracować na etacie, albo prowadzić biznes tradycyjny i pomalutku rozwijać biznes w sieci :)
 
Do góry