Zarost

pietrucha

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj
Ema, mam 16 lat i chciałbym mieć zarost jak osama binladen. Narazie mam dosyć spory wąs, który musze golić co tydzien, lekkie pks'y (już twarde), i troche czarnych na bródce. Co jaki czas mam się golić, i czy mam wszędzie się golić, nawet tam na policzkach gdzie mam białe włoski? No i w oogle jak przyśpieszyć ten proces? Pozdrawiam i dzięki z góry za sugestie, porady i odpowiedzi!
 

Szafek7

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lędziny
stary tez tak miałem w tym wieku ze chciałem miec mocny zarost, a teraz musze golić się codziennie wiec odpusc bo to wkurzające, a jak tak koniecznie chcesz to gól sie co 3 dni nawet na policzkach
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
A kto to jest binladen? Ja znam tylko Bin Ladena :D Taką brodę trzeba zapuszczać przez 20 lat
 

maros_91

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Małopolska
ja tez mam 16-lat...i niestety musze sie golic codziennie lub co drugi dzien...:/ wkurza mnie to juz...ale co tam...;) jeszcze troche zycia przedemną ;P
jak teraz pojde do szkoły ponadgimnazjalnej to zapuszcze sobie bródkę...;)
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Ja też w wieku 16 lat miałem ten problem... ale ogólnie nie chce zarostu na twarzy a mam 21 lat :)
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
ale ludzie mają pomysły, a dredów pod pachami, lub irokeza poniżej pasa byś nie chciał?? <_<
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
dredy na małym?? oj chciałbym. Irokeza może mieć moja laska :D
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Gól się często i gęsto wtedy, prowokujesz włosy do intensywniejszego wzrostu. Za każdym razem będą twardsze i mocniejsze a z czasem ściemnieją, oczywiście to zależy od koloru włosów. Tylko pytanie czy naprawdę jest Ci to potrzebne? Jeżeli chcesz wydawać się doroślejszy to nie tędy droga, lepiej pokazuj, że jesteś dorosły swoim zachowaniem niż wyglądem. Z innej strony jeżeli teraz zaczniesz się intensywnie golić to już tak do końca życia będzie. Chyba, że jak raz zachodujesz brodę to już nigdy nie zgolisz ale pod koniec życia będziesz wyglądać jak Panoramix z Asteriksa.
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
"Badyl" napisal:
-------------------

.........Chyba, że jak raz zachodujesz brodę to już nigdy nie zgolisz ale pod koniec życia będziesz wyglądać jak Panoramix z Asteriksa.
[/quote]

A juz myslalem, ze ten poniedzialek bedzie do bani hehehe :p


Do "Pietrucha":
------------------

Jezeli zarost ma Ci pomoc w zwroceniu na siebie uwagi jak by nie bylo naszych slicznych dziewczyn to gol sie jak najczesciej. Co do zarostu Osamy to jeszcze masz daleko.....wiedziec jednak powinienes, ze tak bujny zarost na twarzy jest bardzo uciazliwy....nawet zupy normalnie nie zjesz a o przebywaniu na dworze w okresie zimowym nawet nie wspomne. W kazdym razie zycze szybkiego "zarastania" :).
 

pietrucha

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj
jest lepiej! od dzisiaj bede sie golił co 5 dni ;] pozdr wam! chce miec najdłuższą kozią w mieście ;D
 

freya

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
z piwnicy
no to rób z tym zarostem jak ci każą :) ale jak Bin Laden to razcej miec nie będziesz... :p
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Bin Laden sie nigdy nie golil bo nie czail jak sie maszynke uzywa, wiec watpie czy ci sie uda :D
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja mam irokeza poniżej pasa <rotfl> I co przeszkadza wam to :D :p?
 
Do góry