Zarost (bródka, Wąsy)

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Zarost u faceta, obojętnie czy krótki czy dłuższy bardzo mi się podoba. A najbardziej kozia bródka(może być długa) i na policzkach ok 1 milimetr,a wąsy na zero, bo ich nienawidzę
 

Delgado

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brasil
brodke moze miec kazdy ale warto tez wiedziec zeby miala odpowiednia dlugosc i ksztalt :) jak widze pewnych gosci u mnie w szkole co maja wstretne brody ze gdzies maja wieksze wlosy gdzies mniejsze to mi sie odechciewa patrzec, jak sie ma brode to trzeba naprawde o nia dbac i podcinac od czasu do czasu :D ja mam i jestem bardzo dumny z niej:p moze dlatego ze moja dziewczyna zawsze sie nia bawi:D i mowi ze jest swietna itd.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
krótki zarost, żadnych wąsów !
I kozia bródka.. hm.. tak pół na pół :p
 

archan2405

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tortuga
Nie wyobrażam sobie żebym mógł całkowicie zgolić swoją bródkę,
przez ten czas jak ją mam bardzo się do niej przywiązałem :p
 

keddar

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Marsa
Fajny temacik, a ja z racji mojego wieku, zarost mam taki nie mrawy...więc gole go jak tylko się pokaze, bo dluzszy wyglada komicznie. Kiedyś moze jakas bródka, teraz narazie nic...
 

Delgado

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brasil
Archan hehe ja tezbym sie nie mogl ogolic calkowicie :D po pierwsze uwielbiam sie nia bawic :p a po drugie moja by mnie chyba ukatrupila <lol>
 

OluŚka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
KielCe *Ck*
Heh.. a ja przyznam szczerze, ze nie przepadam za zarostem... moze to i takie meskie, ale nie w mioim stylu :p
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
heh ja mam zarost ..... z lenistwa
i miec bede, chyba ze nagle leniem przestane byc hehe
 

Delgado

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brasil
A.D.D.A.M.2.3. wiem jak to jest ja tez czasami zarastam mowie wtedy "budzi sie we mnie zwierze, i chyba jest to leniwiec" :D <lol2>
 

Delgado

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brasil
vito jak mogles !! :D straciles przez to cala swoja moc jak Samson po scieciu wlosow :p
 
Z

Zindy

Guest
Bródka , albo krótki kilkudniowy zarost ... miodzio :)
Co prawda troche niepraktyczne - kłuje ;p Ale fajnie wygląda :)
I błagam wszytko tylko nie wąsy !
 

Colorek

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cóż....ja nie podzielam zdania Pań i Dziewczyn.
Ja osobiście po ogoleniu się, czuje się jak kompletne dziecko(chociaż w sumie mam 17 lat) ale i tak wyglądam na starszego niż jestem. Wolę bardziej mieć zarost i jakoś nie interesuje mnie czy pasuje mi czy nie.
 

Harvester

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja jak widać na avku (w sumie słabo widać) jestem zwolennikiem bródek. Nie lubię natomiast wąsów i nigdy ich nie będę nosił. Ogólnie nie lubię się golić, ale co kilka dni trzeba się oskrobać. :D
Zauważyłem, że wśrod pań forumowiczek cieszą się uznaniem panowie z bródkami, jednakże w rzeczywistości nie spotkałem się z przychylnymi opiniami płci żeńskiej na temat ww zarostu. :/
 
Do góry