Zarobiła miliony dolarów na "niczym"

E

eryk12

Guest
Kiedyś czytałem o kobiecie, która została milionerką dzięki wydaniu zaledwie jednej książki i nie była to książka na miarę "przeminęło z wiatrem" czy "Harego Potera".

Książka była bez żadnego druku! Miała ładną oprawę i ciekawy tytuł - Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach!

Kiedy otwierasz książkę jest poprostu pusta:) Ludzie kupowali po klikanaście sztuk dla siebie i swoich znajomych.

Aurorką książki jest Cindy Cashman. Książkę można znaleźć w empiku. artykuł znajduje się tu http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/912
 

Peronymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Warszawa
sprytni debile zarabiają na bezmyślnych debilach. nic nowego.
choć gratuluje tak absurdalnego pomysłu na zrobienie pieniądza, który się sprzedał.
btw. oklaski też za olbrzymią odwagę wydawcy.
 

liste

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
14
Punkty reakcji
2
Kiedyś krążyły podobne historie, ale dotyczyły kolesia który na maturze miał napisać rozprawkę na temat "czym jest ryzyko". Oddał kilka pustych kartek kancelaryjnych z napisem na ostatniej stronie: "To właśnie jest ryzyko". Wg mnie to tylko takie bajki i w tych opowiesciach nie ma ani słowa prawdy.
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
nie wiem jak się donieść, feministki może i kupiły, ale według mnie to nie jest jeszcze życiowy biznes :p
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Dostałem te książkę od znajomej. Cena ok. 10zł, sprzedana w milionach egzemplarzy. Do czego zmierza ten świat, gdzie ludzie dają 10zł za zbiór pustych kartek papieru, a nie dadzą choćby złotówki dla na prawdę dobrych książek. Szkoda.
 

a1den

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Z takiej książki robi się ciekawie oprawiony notes :p
 

FestBaba

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
A patrzcie na karierę J.K.Rowling tej od Harry Pottera.

Nie miała pracy i perspektyw na życie. A tu proszę. Napisała książkę na kolanie dla dziecka i zaczęło się prosperity.

Jej majątek szacowany jest na ponad 1 mld funtów. Podobno jej książka to jakiś plagiat. Nawet jeśli tak to co? nie stać ją na odszkodowanie.
 

tomullo

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja zakupiłem taką książkę, później sam ją wypełniłem i dałem w prezencie mojej dziewczynie ;) do dziś twierdzi, że to najlepszy prezent jaki dostała ;)
 

justyna1981

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
Przecież nikt nikomu nie kazał kupować tej książki a jest w niej zawarta cała prawda ;) moi drodzy panowie nic o nas nie wiecie ;)
 

tomullo

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Przecież nikt nikomu nie kazał kupować tej książki a jest w niej zawarta cała prawda ;) moi drodzy panowie nic o nas nie wiecie ;)
wiemy wiemy, niestety jedna od drugiej tak się różnicie, że nie można zastosować jednej instrukcji dla każdej z Was... ;) chociaż może to i całe piękno ;) polecam książkę "dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie potrafią czytać map"
 

justyna1981

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
wiemy wiemy, niestety jedna od drugiej tak się różnicie, że nie można zastosować jednej instrukcji dla każdej z Was... ;) chociaż może to i całe piękno ;) polecam książkę "dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie potrafią czytać map"
w tym całe nasze piękno ;)
 

pizza25

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
1
Kiedyś czytałem o kobiecie, która została milionerką dzięki wydaniu zaledwie jednej książki i nie była to książka na miarę "przeminęło z wiatrem" czy "Harego Potera".

Książka była bez żadnego druku! Miała ładną oprawę i ciekawy tytuł - Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach!

Kiedy otwierasz książkę jest poprostu pusta:) Ludzie kupowali po klikanaście sztuk dla siebie i swoich znajomych.

Aurorką książki jest Cindy Cashman. Książkę można znaleźć w empiku. artykuł znajduje się tu http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/912
Słyszałam o tym:) Koleżanka juz miała ją kupic ale stwierdziła że ją przeglądnie i okazało się ze jest pusta. A podobno owa książka szła jak świeże bułeczki:)
 

owocowa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja zakupiłem taką książkę, później sam ją wypełniłem i dałem w prezencie mojej dziewczynie ;) do dziś twierdzi, że to najlepszy prezent jaki dostała ;)


Bardzo pomysłowy prezent, godny pochwały :) I co? Napisałeś swoje przemyślenia na temat kobiet?
 
Do góry