Zarabianie w wieku 16 lat

Kamil_9600

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich bardzo serdecznie, jestem na tym forum dosłownie 10 minut i jeśli napisałem w złym miejscu, to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie mojego tematu.
Piszę ten temat ponieważ mam kilka ważnych pytań i liczę na waszą pomoc
Chodzi o to że postanowiłem zarabiać na google adsense oraz powiązanym z tym youtube'm. Jestem niepełnoletni ( mam 16 lat ) więc musiałem podać inną datę urodzin, ponieważ taki jest regulamin.Wszystko było w porządku aż do czasu gdy moje konto na adsense tak jakby się zapełniło, tzn uzbierałem już dużo pieniędzy i dalsze przychody nie były możliwe, do póki nie potwierdziłem konta poprzez weryfikacje kodu pinu oraz podanie konta do wypłaty pieniędzy z adsense. Po tygodniu dostałem list z kodem pinem, wprowadziłem go na konto i pozostało tylko podanie konta bankowego, ale własnie w tym momencie nasunęło się kilka pytań: Co z podatkiem ? czy muszę go płacić ? przecież jestem nie pełnoletni, ale skoro jestem niepełnoletni to nie mogę mieć konta adsense, a pieniądze gdzie mam przelać skoro nie mam konta bankowego ? Po pewnym czasie znalazłem jednak bank ( mbank) w którym można mieć swoje konto bankowe juz od 13 lat (easykonto) No dobra mam już konto bankowe, mam gdzie wpłacać pieniądze, tylko pytanie, czy jest możliwe że nastąpi sprawdzenie wieku z adsense z wiekiem który podam na koncie bankowym ? no i co z podatkiem ? Najlepiej by było żebym mógł jakoś co miesiąc przelewać ( przez internet ) pewną część pieniędzy do urzędu skarbowego. Ale co wy mi w tej sprawie powiecie ? Czy to ma sens ? czy najlepszym rozwiązaniem było by usunięcie tego konta na google adsense i zapomnienie o zarabianiu przez najbliższe dwa lata ( do osiemnastki ) ? Czy jak to rozwiązać ? Mam nadzieje że jasno opisałem mój problem, i czekam na wasze propozycja w tej sprawie
 

PaulaWro

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Złamałeś regulamin Google, musisz płacić podatek, ciesz się że skarbówka Cię nie dojechała. Trzeba było na rodzica konto założyć. Za dużo ryzykujesz, biedy sobie napytasz.
 

Kamil_9600

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Macie jeszcze jakieś propozycję ? Bo jak narazie to zamierzam zamknąć to konto na google
 

Kamil_9600

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witajcie,tak to znowu ja, w tej samej sprawie, po kilku miesiącach ;)
otóż sprawa wygląda tak

Kilka miesięcy temu zostało założone konto google oraz została aktywowana usługa adsense, ale to już wiecie bo napisałem w poprzednich postach, tak samo jak napisałem że konto nie jest w pełni "legalne" i wtedy użytkownik PaulaWro napisał "Trzeba było na rodzica konto założyć" Wtedy dałem sobie spokój z "zabawą" w adsense i postanowiłem usunąć konto. Usunąłem usługe w adsense a następnie całe konto w google, gmail itd. Teraz jednak postanowiłem do tego wrócić, założyłem nowe konto w google na rodzica ( oczywiście za jego zgodą :D ) następnie wszedłem w adsense po czym wybrałem zarejestruj się. Po kilku dniach zalogowałem się i otrzymałem taki komunikat:


Dziękujemy za zainteresowanie Google AdSense. Podczas sprawdzania wniosku zauważyliśmy, że informacje dotyczące Twojego konto pokrywają się z aktualnie zatwierdzonym kontem AdSense powiązanym z użytkownikiem TUTAJ JEST POPRZEDNIA NAZWA. Ponieważ nasze zasady nie zezwalają na posiadanie wielu kont, nie możemy w tej chwili zaakceptować Twojego nowego wniosku. Pamiętaj jednak, że możesz używać kodu reklam ze swojego konta w dowolnej witrynie, która jest zgodna z zasadami naszego programu. Dostępne są następujące opcje:
  1. Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta, przejdź na tę stronę. Wspólnie zresetujemy hasło.
  2. Jeśli nie możesz zalogować się na konto AdSense lub zmienić adresu e-mail powiązanego ze swoim kontem, możesz zamknąć istniejące konto i otworzyć nowe za pomocą niedawno przesłanej aplikacji. Wszelkie ustawienia konta, raporty lub zarobki poniżej 10 USD (lub równowartości w walucie lokalnej) z zamkniętego konta nie zostaną wypłacone ani przesłane na nowe konto zgodnie z warunkami AdSense. Musisz także zastąpić aktualny kod reklamy w witrynie kodem wygenerowanym z nowego konta. Aby kontynuować ten proces, przejdź do tej strony.
Aby uzyskać pomoc w zakresie istniejącego konta AdSense, przejdź na tę stronę.


Teraz mam pytanie do was, co wy mi polecacie zrobić. Opcja 1 jest nie możliwa do wykonania ponieważ podczas próby resetowania hasła pisze że konto jest nieaktywne, opcja 2 również jest nie możliwa do wykonania, ponieważ po kliknięciu w ten link wyświetla mi się strona a na niej:



Dostęp do konta



Niedawno zmieniliśmy nasze procesy. Nie musisz już zamykać zatwierdzonego konta i zatwierdzać najnowszej aplikacji – chcemy pomóc Ci uzyskać dostęp do Twojego istniejącego, zatwierdzonego konta przy użyciu loginu, z którego chcesz korzystać.
Jesteś na tej stronie, ponieważ nie udało Ci się zalogować do AdSense przy użyciu adresu e-mail do konta Google, który jest powiązany z Twoją odrzuconą aplikacją AdSense. Jeśli chcesz dodać ten adres e-mail jako login do zatwierdzonego konta, wykonaj poniższe czynności:
  1. Wyloguj się ze wszystkich kont Google i wyczyść pamięć podręczną oraz pliki cookie.
  2. Zaloguj się do AdSense na www.google.com/adsense przy użyciu loginu zatwierdzonego konta Google. Znajdziesz go w e-mailu od nas o tytule: „Stan konta Google AdSense”.
  3. Na karcie Strona główna kliknij Ustawienia konta na pasku nawigacyjnym po lewej stronie.
  4. Przewiń stronę „Ustawienia konta” w dół do sekcji „Dostęp i autoryzacja”.
  5. W części „Użytkownicy z dostępem po zalogowaniu” wpisz wybrany przez siebie login do konta Google i kliknij Zaproś.
Po dodaniu nowego konta Google odbierz wysłany na nie e-mail z zaproszeniem, i wykonaj podane instrukcje, by dodać nowy login.
Jeśli nie możesz wejść na zatwierdzone konto, skorzystaj z naszego narzędzia do rozwiązywania problemów z logowaniem. Jeżeli mimo to nie uda Ci się odzyskać dostępu do konta, skontaktuj się z nami. Dołożymy wszelkich starań, by umożliwić Ci dostęp do konta za pomocą wybranego przez Ciebie loginu.

a jak mam się zalogować skoro tego konta nie ma...

 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Trzeba, za zgodą rodzica, zarobkować jako on, a nie jako Ty.
Porady co do podatków dostaniesz w biurze rachunkowym (niedrogo lub darmo)
 
Do góry