Zarabianie, cierpliwie krok po kroku

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Witam zakładam temat dla ludzi, którzy chcą mieć kilka groszy dodatkowego zysku. Mam dobry sposób na inwestowanie Twoimi środkami, jeżeli chcesz przekazać kilka złotych i na tym zarobić to zapraszam do siebie. Stawiam na zysk i to przyświeca głównemu celu. Sam decydujesz ile inwestujesz 1zł,10zł, 100 zł. Głównym celem jest conajmniej podwojenie Twojego wkładu, a może więcej. Najważniejsze to zrobić ten krok i potem cierpliwie dążyć do celu.
 
A

alfabeta11

Guest
Powiedz lepiej o co w tym chodzi, bo takie przekazanie funduszy w ciemno nie jest mądrą rzeczą i nikt Ci na to nie pójdzie...
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Aha, czyli dam Ci 100 złotych i dla mnie zarobisz? Proszę Cię... Kto Ci pójdzie na coś takiego.... :) Zwykła próba oszustwa?
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
alfabeta11 napisał:
Powiedz lepiej o co w tym chodzi, bo takie przekazanie funduszy w ciemno nie jest mądrą rzeczą i nikt Ci na to nie pójdzie...
Może nikt, a może ktoś się zainteresuje. Nie mogę powiedzieć jak bo każdy potem będzie mógł z tego korzystać. A wszystko idzie omówić z czasem. Przecież może to sprawdzić inwestując 1 zł jak się boi.

Isen1822 napisał:
Aha, czyli dam Ci 100 złotych i dla mnie zarobisz? Proszę Cię... Kto Ci pójdzie na coś takiego.... :) Zwykła próba oszustwa?
Tak ja tym co zainwestujesz będę zarabiał dla Ciebie. Potrącając sobie 10% od zarobku. Jak jest to dla Ciebie zwykła próba oszustwa to nie musisz tutaj zaglądać. Chcesz się przekonać możesz mniejsze kwoty inwestować.
 
A

alfabeta11

Guest
KilerCFC napisał:
Nie mogę powiedzieć jak bo każdy potem będzie mógł z tego korzystać.
Widzisz... mówiąc coś takiego sprawiasz, że nikt się w to nie wkręci. Podstawą inwestowania w cokolwiek jest sprawdzenie wiarygodności tego, w co się inwestuje oraz sprawdzenie możliwego zysku. Nie mówiąc nam co z tymi pieniędzmi będziesz robił, co więcej, odmawiając udzielenia jakichkolwiek informacji odrzucasz każdego inwestora. Tak działa rynek niestety.



KilerCFC napisał:
Przecież może to sprawdzić inwestując 1 zł jak się boi.
Tutaj pojawia się kolejna kwestia. Typowy naciągacz (nie mówię, że od razu nim jesteś) powie dokładnie coś takiego. Głupi człowiek sprawdzi na małej kwocie, naciągacz podwoi ją z własnej kieszeni, a wtedy głupi człowiek da 10000 razy tyle kasy. Wtedy naciągacz znika ;)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
alfabeta11 napisał:
Nie mogę powiedzieć jak bo każdy potem będzie mógł z tego korzystać.
Widzisz... mówiąc coś takiego sprawiasz, że nikt się w to nie wkręci. Podstawą inwestowania w cokolwiek jest sprawdzenie wiarygodności tego, w co się inwestuje oraz sprawdzenie możliwego zysku. Nie mówiąc nam co z tymi pieniędzmi będziesz robił, co więcej, odmawiając udzielenia jakichkolwiek informacji odrzucasz każdego inwestora. Tak działa rynek niestety.



KilerCFC napisał:
Przecież może to sprawdzić inwestując 1 zł jak się boi.
Tutaj pojawia się kolejna kwestia. Typowy naciągacz (nie mówię, że od razu nim jesteś) powie dokładnie coś takiego. Głupi człowiek sprawdzi na małej kwocie, naciągacz podwoi ją z własnej kieszeni, a wtedy głupi człowiek da 10000 razy tyle kasy. Wtedy naciągacz znika ;)
Po pierwsze jest to robione po to by było podwojenie, a nawet lepiej. Po drugie to jest raczej stałe zarabianie po to by mieć jakiś dodatek do życia, pensji, a może zwykłego człowieka bez pracy lub studenta. Przecież nikt normalny nie zakończy tego. Osobiście posiadam 4 osoby, które zainwestowały swoje środki tj. 3 osoby po 100 zł i jedna 50 zł. Tu jest trochę inaczej bo są to osoby z mojej pracy. Po prostu nie powiem bo chcę chronić swój dopracowaną przez długi czas schemat, który się świetnie sprawdza. Chcę to po prostu rozszerzyć. Nie mówię, że nie ma żadnego ryzyka, ale jest to dobre inwestowanie akcji.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
KilerCFC napisał:
Po pierwsze jest to robione po to by było podwojenie, a nawet lepiej. Po drugie to jest raczej stałe zarabianie po to by mieć jakiś dodatek do życia, pensji, a może zwykłego człowieka bez pracy lub studenta. Przecież nikt normalny nie zakończy tego. Osobiście posiadam 4 osoby, które zainwestowały swoje środki tj. 3 osoby po 100 zł i jedna 50 zł. Tu jest trochę inaczej bo są to osoby z mojej pracy. Po prostu nie powiem bo chcę chronić swój dopracowaną przez długi czas schemat, który się świetnie sprawdza. Chcę to po prostu rozszerzyć. Nie mówię, że nie ma żadnego ryzyka, ale jest to dobre inwestowanie akcji.
Zapytam inaczej. Dam Ci np 50 zł, po czym powiesz, że w związku z ryzykiem, nie udało się niestety pomnożyć moich pieniążków. Jaki dostanę na to dowód, że rzeczywiście się nie udało, a nie że sobie po prostu moje 50 zł zwinąłeś do kieszeni?
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Isen1822 napisał:
Po pierwsze jest to robione po to by było podwojenie, a nawet lepiej. Po drugie to jest raczej stałe zarabianie po to by mieć jakiś dodatek do życia, pensji, a może zwykłego człowieka bez pracy lub studenta. Przecież nikt normalny nie zakończy tego. Osobiście posiadam 4 osoby, które zainwestowały swoje środki tj. 3 osoby po 100 zł i jedna 50 zł. Tu jest trochę inaczej bo są to osoby z mojej pracy. Po prostu nie powiem bo chcę chronić swój dopracowaną przez długi czas schemat, który się świetnie sprawdza. Chcę to po prostu rozszerzyć. Nie mówię, że nie ma żadnego ryzyka, ale jest to dobre inwestowanie akcji.
Zapytam inaczej. Dam Ci np 50 zł, po czym powiesz, że w związku z ryzykiem, nie udało się niestety pomnożyć moich pieniążków. Jaki dostanę na to dowód, że rzeczywiście się nie udało, a nie że sobie po prostu moje 50 zł zwinąłeś do kieszeni?
Mogę to udokumentować np. screenami z transakcji wykonanych
 
B

bajderman

Guest
Popatrzcie w JARTOM. Mając faktycznie spory kapitał można zrobić dobre inwestycje, ale to wymaga posiadania milionów złotych i tutaj potencjał jest. Wolne są strefy ekonomiczne, ale również duże miasta, tak więc możliwości są, tylko czy rynek je wykorzysta?
 
Do góry