zaproszenie po niemiecku

15iskierka15

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
369
Punkty reakcji
0
Miasto
podkarpacie
potrzebne mi tłumaczeni dwóch zaproszeń...
jeśli ktoś może to pomocy !!!

1. Lubisz tańczyć ? a może wolisz posłuchać muzyki ? Tak ??
To wpadnij do nas na nprawde zakręconą imprezę ! Przyjdź do pizzerii Aroma w piątek (25.05.2007r) około godziny 13.00. Będzie fajna muzyka i ciekawe konkursy. Zapraszam Iwona

2.Droga Olu !
chciałabym cię zaprosic na zabawę z okazji moich urodzin. Odbędzie się wmoim ogrodzie 31 maja 2007r. Jeśli możesz przyjdź około godziny 15.00. W razie jakichś wątpliwości zadzwoń.
POzdrawiam Renia.

Jest mi to pilnie potrzebne jeśli więc ktoś może to proszę bardzo o tłumaczenie ;)
z góry dziękuję :*
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
potrzebne mi tłumaczeni dwóch zaproszeń...
jeśli ktoś może to pomocy !!!

1. Lubisz tańczyć ? a może wolisz posłuchać muzyki ? Tak ??
To wpadnij do nas na nprawde zakręconą imprezę ! Przyjdź do pizzerii Aroma w piątek (25.05.2007r) około godziny 13.00. Będzie fajna muzyka i ciekawe konkursy. Zapraszam Iwona

2.Droga Olu !
chciałabym cię zaprosic na zabawę z okazji moich urodzin. Odbędzie się wmoim ogrodzie 31 maja 2007r. Jeśli możesz przyjdź około godziny 15.00. W razie jakichś wątpliwości zadzwoń.
POzdrawiam Renia.

Jest mi to pilnie potrzebne jeśli więc ktoś może to proszę bardzo o tłumaczenie ;)
z góry dziękuję :*

1.Magst du tanzen oder horst du lieber Musik?Wenn ja dann komm bei uns auf eine super Party vorbei.Komm zur Pizzeria Aroma am Dienstag(25.05.2007) um etwa 13 Uhr.Es wird super Musik und interessante Wettbewerbe sein.Ich lade euch herzlich ein.Iwona

2.Liebe Ola,
anlasslich meines Geburtstages mochte ich dich zum Kaffee einladen.Das Treffen findet in meinem Garten am 31.Mai statt.Wenn du kommen kannst,komm bitte um etwa 15 Uhr.Falls irgendwelcher Bedenken ruf mich an.Herzliche Grusse.Renia.

uwzględnij tylko "umlauty" i gotowe:)
 

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
brbr 4 z niemca w klasie jezykowej na dyplomie maturalnym... A jedynie o Krakowie umiem na pamięć czytankę;|
 
Do góry