Zaproszenia Gmail...

leshniak

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Miasto
zza firewalla :)
Mamy do rozdania zaproszenia Gmail. Jeśli ktoś chce - postujcie albo piszcie maila/gg :D

W zamian oczekujemy jednego - z czasem i Wy otrzymacie możliwość wysyłania zaproszeń. Kiedy tak się stanie, włączcie się do tej dyskusji i pomóżcie innym założyć pocztę na Gmail :)
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Gmail to taka skrzynka pocztowa o pojemności bodajże 1 GB, aby jednak mieć konto na gmail trzeba dostać od kogoś zaproszenie, bo samemu zarejestrować się nie można.

Ja też mam zaproszenia więc jak coś to śmiało gadać, a rozdam :)
 

H4sT3l

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włocławek
Dostaję sie takie konto od kogos i wtedy nowa osoba m do wykorzystania X zaproszeń :p ja sam tez taka skrzynke posiadam i powiem ze do stron zagranicznych jak musi przyjsc email potwierdzajacy to wlasnie |GMAIL jest najlepszy ;) niezawodny i pojemny (2,ileśtam GB :p)
 

leshniak

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Miasto
zza firewalla :)
wyslalem. pamitajcie, ze KAZDY kto chce dostac zaproszenie, musi podac swoj dotychczasowy e-mail :)

sorka jak musicie nieraz czekac, ale nie zawsze mam czas zeby wchodzic na forumowisko :/
 

leshniak

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Miasto
zza firewalla :)
nie ma za co :)

jeszcze cos dodam: gmail'a mozecie uzywac jako internetowego dysku :p wystarczy zainstalowac GmailFS. został on przeze mnie po czesci spolszczony (o dalszych postepach w spolszczaniu poinformuje). program dodaje w oknie Moj komputer wirtualny dysk, na ktorym mozecie zapisywac dane :)
ma on pojemnosc taka co skrzynka, czyli (na dzien dzisiejszy) 2654 MB ;)
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
ten link nie działa <_<
Kod:
Forbidden

You don't have permission to access /programy/gmailfs107.zip on this server.
wrzuć to na jakiś inny serwer
 
Do góry