zapomnieć o jednym przez drugiego też starszego?

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Przez wiele miesięcy męczyłam się z jednym uczuciem.. miesiac temu wyjechałam z miasta nad jeziorko i spedzilam tam ten pelny miesiac. Udalo mi sie zapomnieć o tym facecie przez ktorego sie meczyłam ale tylko dlatego że zaczęło sie cos dziac miedzy mną a drugim facetem tyle że znów ode mnie starszym i to o wiele.. Doszło miedzy nami do różnych sytuacji.. Całusy, przytulanie. Cały czas tłumaczyłam mu że to jest niewporządku bo on ma dziewczyne i dziecko. On stwierdził że nie wszystko wygląda tak jak naprawde jest.. Jest z tą kobietą tylko dlatego że mają synka i On nie chce żeby miał kiepskie dzieciństwo. Rozmawiałam z nim i stwierdził że możemy być tylko na "cześć- cześć" ale mogą być między nami również inne relacje. Czuje do niego strasznie dużo.. jeszcze więcej niż do poprzedniego faceta.
Tyle że dziś przyjechałam do domu, On został tam. Nawet nie zdarzylam sie z nim pozegnac :( Jak myslicie.. zadzwonic do niego? Napisac jakiegos smsa chociaż ??
 
W

wroneczki4

Guest
Przecież sama napisałaś, że on ma dziewczynę i dziecko...
Daj sobie spokój, bo to nie ma sensu.
 

LadyDi3

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Niemcy
Daj sobie spokój, po co na siłe pakować się w związki, które z góry skazane są na niepowodzenie. Jeśli ma dziecko i kobiete z którą żyję w dodatku mówi ci że ona nic dla niego nie znaczy to zastanów się co sobie myśli o Tobie. Nie byłby z nią tylko ze względu na dziecko bo skoro tak je kocha, to czemu krzywdzi je jeszcze bardziej? Napewno stać cię na kogoś normalnego, wystarczy poczekać a sam pojawi się ktoś odpowiedni.
 

Namine

Bywalec
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
425
Punkty reakcji
41
Miasto
Prosto z komputera
Skoro ma dziecko i niby jest z nią żeby nie miało kiepskiego dzieciństwa to spytaj się jego żony czy tak jest ^^ Pewnie jest z nią w nocy i świetnie mu jest pewnie będzie zszokowana jakby się o Tobie dowiedziała ale skoro Ty jesteś młodsza więc chciałby bardzo tych "innych" relacji. Jeśli tak bardzo zależy Ci na nim to daj mu wybór albo Ty albo jego żona [wybierze żonę] ,zawsze może mówić ,że nie chce jej ranić itp. [co byłoby kłamstwem] więc mogłabyś mu pomóc i sama jej to wyznać :p Jednak najlepiej zostaw go w spokoju bo będziesz dla niego tylko zabawką a raczej na pewno on Cię okłamuje...
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Nie bądź naiwna on szuka kogoś na boku rozkocha Cię w sobie zrobi Ci wodę z mózgu i zostaniesz kochanką ! Dziewczyny i dziecka i tak nie zostawi.
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Nie bądź naiwna on szuka kogoś na boku rozkocha Cię w sobie zrobi Ci wodę z mózgu i zostaniesz kochanką ! Dziewczyny i dziecka i tak nie zostawi.

właśnie chodzi o to że ja znam równiez jego DZIEWCZYNE [on nie ma żony] i nie wyglądają na pare. Cały czas sie kłócą, nawet razem nie śpią.. Troche to głupio brzmi ale tak jest. Potwierdza to każdy, nawet jego najlepszy przyjaciel i szef który wie jaka jest sytuacja. O swojej dziewczynie nawet nie mówi dziewczyna tylko współlokatorka. Jak sie obok niego połozyłam pewnego razu to stwierdził że sie dziwnie czuje bo od dawna sie laska do niego nie przytulała. On olewa tą swoją dziewczyne na kazdym kroku.. Naprawde, gdybyście oglądali tą sytuacje z boku przez miesiąc nie pisalibyście tego co piszecie ale rozumiem wasze wypowiedzi w końcu po to zaczełam ten temat żeby zobaczyć co o tym myślicie. Szkoda że nie moge wam przedstawić tej sytuacji w 100 % i przekonać was..
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
właśnie chodzi o to że ja znam równiez jego DZIEWCZYNE [on nie ma żony] i nie wyglądają na pare. Cały czas sie kłócą, nawet razem nie śpią.. Troche to głupio brzmi ale tak jest. Potwierdza to każdy, nawet jego najlepszy przyjaciel i szef który wie jaka jest sytuacja. O swojej dziewczynie nawet nie mówi dziewczyna tylko współlokatorka. Jak sie obok niego połozyłam pewnego razu to stwierdził że sie dziwnie czuje bo od dawna sie laska do niego nie przytulała. On olewa tą swoją dziewczyne na kazdym kroku.. Naprawde, gdybyście oglądali tą sytuacje z boku przez miesiąc nie pisalibyście tego co piszecie ale rozumiem wasze wypowiedzi w końcu po to zaczełam ten temat żeby zobaczyć co o tym myślicie. Szkoda że nie moge wam przedstawić tej sytuacji w 100 % i przekonać was..


Skąd wiesz ,że razem nie śpią ? materacem nie jesteś ...
Wszyscy się kłócą to nie powód ,żeby się z kimś rozstać.

Skoro ona go olewa a on ją to niech przedstawi swojej dziewczynie waszą sytuacje. Tak ,żeby jego dziewczyna wiedziała o Tobie. I po problemie.
 

LadyDi3

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Niemcy
Chcesz żebyśmy ci pomogli, ale tak w głębi duszy pragniesz byśmy pisali to co sama chcesz usłyszeć. Skoro jest między nimi tak źle to czemu razem mieszkają, ze względu na dziecko? Przecież każdy doskonale wie, że takie relacje ranią je jeszcze bardziej. Dlaczego nie powiedział ci wprost że np. chce być z Tobą tylko owija w bawełne tekstami typu "inne relacje" to znaczy jakie? Będziesz jego "kochanicą", a dziewczyna w domu sprzątaczką, kucharką etc. Dobrze kombinuje ten chłopak, a Ty nie dawaj się w to wciągać...
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
wiesz, jak to już Ktoś tu napisal gdzies, 'meżczyzni są mistrzami niedomowień..'...moze wydaje Ci się, ze doskonale znasz sytuacje miedzy nimi, ale ..facetom naprawde nie warto do konca wierzyc...wiem co mowie. Też byłam zwodzona ( on nie mial jeszcze dziecka ani zony) , tlumaczył mi,ze tamtej nie kocha itd... ten Twoj, skoro ma syna, to tymbardziej pzez dluzszy czas jest 'uwieziony' przy nim, i slusznie, bo dziecko potrzebuje ojca..

ja na Twoim miejscu na chwile obecną nie angazowalabym sie az tak...ile on jest starszy od Ciebie?? przetlumacz sobie, ze on nie jest dla Ciebie...jestes młodsza od Tamtej, pewnie bardziej go pociąga mlode i jędrne cialo :D wiec kręci z Toba...ale nie pozwol traktowac sie sie jak zabawke!!!

tego kwiatu jest pół swiatu!!!! rozejrzyj sie
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
już nie raz widziałam jak dostaje od niej po pysku..także to chyba na pokaz by nie było. Wiem napewno że im sie nie układa ale z drugiej strony wiele razy myślałam że na jego miejscu wyprowadziłabym sie od tej dziewczyny i normalnie sie z synem spotykała.. Zresztą on całe dnie spedza poza domem, czasem nawet nie sypia a jego dziewczyna wierna mu tez nie jest. Dziwie się ze tak to ciągną bo wiem jaka jest sytuacja..

Piszecie żebym sie w to nie angażowała.. ok dziękuje wszystkim ale pomijając to że i tak zrobie jak będe uważac ponawiam pytanie. Spróbujcie nie patrzeć na to że ma kogoś i dziecko. Dzwonić? Napisać? Chociaż napisać coś typu "przykro mi że sie nie zdarzylismy porzegnac"?
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
jak Ci zalezy, dzwon, pisz...Twoje zycie. Ja mialam podobnie jak juz pisalam - i nigdy nie dzwonilam (On dzwonil , bo ja nie mam zwyczaju wydzwaniac do mezczyzn) ale smsa zdarzylo mi sie napisac..
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
już nie raz widziałam jak dostaje od niej po pysku..także to chyba na pokaz by nie było. Wiem napewno że im sie nie układa ale z drugiej strony wiele razy myślałam że na jego miejscu wyprowadziłabym sie od tej dziewczyny i normalnie sie z synem spotykała.. Zresztą on całe dnie spedza poza domem, czasem nawet nie sypia a jego dziewczyna wierna mu tez nie jest. Dziwie się ze tak to ciągną bo wiem jaka jest sytuacja..

Piszecie żebym sie w to nie angażowała.. ok dziękuje wszystkim ale pomijając to że i tak zrobie jak będe uważac ponawiam pytanie. Spróbujcie nie patrzeć na to że ma kogoś i dziecko. Dzwonić? Napisać? Chociaż napisać coś typu "przykro mi że sie nie zdarzylismy porzegnac"?


Nie patrząc na to ,że ma dziewczynę i dziecko to nie widzę powodów żebyś miała się do niego nie odzywać. Możesz napisać takiego smsa Ale musisz pamiętać o tym ,żebyś nie spotykała się z nim po kryjomu i żeby nie chował Cię przed światem. Jeśli kiedykolwiek stworzysz z nim związek nie daj sobą pomiatać i nie ukrywaj tego ,że jesteście parą.

Możesz się z nim związać ale tylko i wyłącznie na prawdziwych zasadach a nie chować się przed światem.


chcialabys zeby Ciebie tez lał po 'pysku' ????? bag.gif

VENEZIA on dostał od swojej dziewczyny a nie lał swoją dziewczynę. Czytaj uważnie. :bag:
 

LadyDi3

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Niemcy
Skoro ona go poniża, nieraz dostanie od niej w twarz to pomyśl sama coś musi w tym być że jeszcze siedzą razem. Może się kochają a mają chwilowe problemy. Skoro twierdzisz że jemu na Tobie zależy to czemu on do Ciebie nie napisał? Czemu jemu nie jest przykro, że nie zdążyliście się pożegnać i nie napisze pirwszy. Nie pisz pierwsza jeśli on do Ciebie napisze, odpisz.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Kochanie..nie wiem ile masz lat ( zgaduje, że więcej niż ja ) , ale jesteś trochę...nieodpowiedzialna.
Rozumiem, że miłość rządzi się swoimi prawami. Jak już sie w kimś zakochasz to nic nie ma dla Ciebie znaczenia.
Nawet to, że kogoś ma. Może stąd to powiedzenie : " Dziewczyna nie ściana- da się ją przesunąć".
Jestem w stanie jakoś to zrozumieć...
ale tego nie popieram.
Zrozum.. My wszyscy patrzymy na to chłodnym okiem postronnego obserwatora. Myślimy racjonalnie, dlatego powinnaś nam zaufać.
Jeżeli on ma dziecko to już zawsze będzie..hmm.."uwiązany", uzależniony od niego i swojej dziewczyny.
Musisz liczyć się z tym, że będą spędzać bardzo dużo czasu razem. Chyba nie zabronisz ojcu spotykać się z własnym dzieckiem ?
To już pierwszy problem.
Po drugie : Nawet jeżeli wam się uda to co z tym dzieckiem ? na początku będziesz pewnie "pania tatusia" ale z czasem, kiedy podrośnie zacznie mieć do Ciebie pretensje. Może nawet matka nastawi malucha przeciwko Tobie ?
Nigdy nic nie wiadomo. Pewne jest tylko to , że nie będziesz dobrze się czuła w takim układzie.
Po trzecie : Wybacz, że to powiem, ale jeśli facet nie ma odwagi zakończyć związku w którym mu się nie układa i na każdym kroku obraża swoją dziewczynę...to zwyczajnie nie ma jaj. gdyby był tak uczciwy , mądry i wporządku za jakiego się pewnie uważa to płaciłby na dziecko, widywał się z nim ale nie musiałby mieszkać ze swoją ex ( o ile tak można ją nazwać ), która go w dodatku bije.
No chyba, ze tak jest mu wygodniej bo uchyla się od alimentów i ma gdzie mieszkać...

ale co to za facet ? ;/

Uważam, że jesteś naprawdę mądrą, aczkolwiek trochę zbyt uczuciową osobą i niepotrzebnie pakujesz się w takie rzeczy.
Zrozum - zasługujesz na kogoś lepszego. kogoś w Twoim wieku i przede wszystkim wolnego.
Nie marnuj swojego czasu.
Jeśli chodzi o smsy to ja na Twoim miejscu wogóle bym do niego nie pisała. Ani nie dzwoniła rzecz jasna.
Wiem, że pewnie nie posłuchasz bo to będzie silniejsze od ciebie ale.. Odpuść.
Prędzej czy pózniej zrozumiesz , że to nie facet dla Ciebie. Zaufaj mi.
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Jest z tą kobietą tylko dlatego że mają synka i On nie chce żeby miał kiepskie dzieciństwo. Rozmawiałam z nim i stwierdził że możemy być tylko na "cześć- cześć" ale mogą być między nami również inne relacje. Czuje do niego strasznie dużo.. jeszcze więcej niż do poprzedniego faceta.

Nie dzwoń , znasz go tylko miesiąc , to jest za mało aby rozbijać związek tym bardziej jeśli on ma dziecko z tą kobietą . Może teraz faktycznie nic do niej nie czuje ale zacznie . A po za tym chyba nie takie masz plany bycia tą drugą .
 
W

wroneczki4

Guest
Doroti rozpisałaś się strasznie, a lepiej napisz mi kiedy jest wesele :D

musi_ca jeśli możesz, to napisz ile masz lat i jak Ty sobie wyobrażasz taki związek...
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Wroneczki, heh no nie wesele a półmetek ;)
tak gdzieś w pazdzierniku - na początku listopada ;p ;) :D:D

Co do tematu : Też jestem ciekawa ile autorka ma lat.
 

Namine

Bywalec
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
425
Punkty reakcji
41
Miasto
Prosto z komputera
Znam jedna parę nie mają ślubu kłócą się w dodatku ona często beczy przez niego ,z 3 osoby wygląda to tak ,że się nienawidzą tak jest ale nie odejdą od siebie ,ze względu na dziecko. Ślubu nie mają ,bo dopiero wtedy miała by piekło. On i tak będzie wolał być z nią przynajmniej alimenty go ominą. Może robić co chce a ona i tak go nie zostawi ^^ Jednak i tak zrobisz jak zechcesz :p

A o ile jest starszy..? Jak już masz wybór lepiej napisz ,bez słowa szkoda i ,że żegnacie się teraz przez SMS ^^
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
on cie szantażuje mówi wszystko albo nic, wykorzystuje to ze coś do niego czujesz dla osiągnięcia własnych celów :/
 
Do góry