Zapłodnienie ?!

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Czytałem w wielu tematach o tyma le konkretnej odpowiedzi nie doczytałem czy poprzez dotyk pochwy z majtkami lekko 'mokrymi' spermą bądź śluzem jest możliwe zapłodnienie ? :p
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Wielce mało prawdopodobne, ale chyba istnieje takie ryzyko. :p
Jeśli plemniki dotrą w jakiś sposób w głąb pochwy to wtedy tak, ale jak mówiłam bardzo mało prawdopodobne.
Z reszta ja nei jestem ekspertem w tych sprawach :p
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
powiem Ci tak:
Powód do zamartwiania masz, jak każdy inny w takich sytuacjach. Ale szansa na zapłodnienie to 99,99% czyli jest naprawdę znikoma!
Według mnie nie masz się o co martwić.
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
to byla szansa na niezaplodnienie :) Pomylila sie kobieta kazdemu sie zdaza literowka :D
 

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
To jeszcze zależy czy masz dni płodne czy nie... :p

Ale jest małe prawdopodobieństwo ciązy :p
 

martynart

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Krainy Szczesliwosci
A ja niewiem... wedlug mnie szansa jest, ale bardzo mala.
Po pierwsze plemniki musialaby byc silne i bardzo ruchliwe. Musialyby miec dobre sprzyjajace ku temu warunki. Mowa tu o owulacji, podczas ktorej nawilzenie pochwy sie zwieksza. Zywotnosc plemnikow wzrasta gdyz w pochwie powstaje odczyn zasadowy. Plemniki poruszaja sie wtedy w sluzu kobiety i moga zostac przeniesione do macicy a pozniej jajowodow... wiec jesli sperma na majtkach miala stycznosc z wilgotna pochwa w czasie jajeczkowania to jakis tam procent prawdopodobienstwa zajscia w ciaze jest.
Ale szczeze w to watpie. To nie jest jednak taka prosta sprawa. Wiec raczej nie masz co sie martwic :)
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
no niby niemam o co sie martwić ale moja dziewczyna miesiac temu miala okres 23 a dzisaij jescze niema :pa 3 miesaice temu miala 19 :p ale jestem dobrej myśli >:p
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Okres chyba nieregularny bo 3 miesaice temu miala 19stego miesaic temu 23ego a w tym miesaicu 25tego :p bo dziiasj walsnie jej "wskoczył" okres :p
 
Do góry