Zamykanie tematów

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Chciałem odpowiedzieć w http://www.forumowisko.pl/topic/150742-czemu-nikt-zamknietych-tematow-nie-usuwa/page__pid__2439259__st__0&#entry2439259
No ale się nie dało...

Nie zawsze zamknięcie tematu ma sens. Często jest tak, że problem został rozwiązany w zły sposób i przykładowo chcąc poradzić coś lepszego lub wytknąć błędy nie mogę tego zrobić. Czasami zdarza się też, że mam podobny problem, który nie zasługuje na nowy wątek i mógłbym zapytać w tym samym, ale nie da się, bo "zamknięty" i muszę zakładać nowy.

Moim zdaniem tematy powinny być zamykane automatycznie, ale z naciskiem na czas, a nie treść i widzimisię modka, czyli przykładowo, gdy w temacie nikt nie udzielił nowej odpowiedzi przez przykładowo 2 miesiące.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Ja osobiście nie jestem też zwolennikiem pochopnego zamykania tematów.

Automatycznie? Przecież jeśli "modek" zamknie niesłusznie temat możesz do niego mapisac. Przy automatycznym zamykaniu byłby jeszcze gorszy bałagan. Jeśli nikt nie zajrzał, do tematu "Murzyni" przez dwa miesiące, to po dwóch miesiącach nie wolno już o tym temacie dyskutować, czy trzeba tworzyć kolejny temat?

To może sprawdzałoby się w działach gdzie tematy tracą na aktualności, ale nie na przykład w moich, ani tych do których również często zaglądam jak religia czy polityka.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Dokładnie, terminowo tematy można traktować które dotyczą obecnego problemu, który po tygodniu czy miesiacu jest nie aktualny. Lub też tematy np. w moim dziale Aktualności i nowości.
Ja osobiście zamykam tematy wyłącznie które zostały założone w złym dziale, kiedy już podobny do nich temat istnieje itp. a następnie po jakimś czasie usuwam je.
 
Do góry