Zamówienie w necie-niedostarczona przesyłka

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Witajcie. Mam małą sprawę...
Pod koniec czerwca zamówiłam przez internet kolczyki. Wpłaciłam pieniądze na poczcie, po paru dniach doszły na konto sklepu, w którym zamawiałam. Myślałam ,że paczkę wyślą zaraz po otrzymaniu pieniędzy, ale zrobili to dzień przed moim wyjazdem na wakacje. Nikogo nie było wtedy w domu 2 tygodnie. Po powrocie nie było przesyłki: ani u sąsiadki ani na poczcie (nie było kwitku, że jest tam do odebrania). Od złożenia zamówienia i otrzymania pieniędzy przez sklep minęły ponad 2 miesiące, wiem, że paczka powinna zostać dostarczona do 30 dni. Co moge teraz robić? Jeszcze nie pisałam do nich, co się dzieje, ale z góry chciałabym wiedzieć czy to ma jakiś sens, do kiedy mogę się upominać? Co mogą mi np. zarzucić?
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
I po powrocie z wakacji nie kontaktowałaś się ze sprzedawcą? :D To tak, jakby Ci na kolczykach wcale nie zależało. Gdzie je zamawiałaś? Na Allegro?
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Jeszcze się nie kontaktowałam. I żeby nie było, ja wróciłam z wakacji jakieś półtora tygodnia temu, po dwóch tygodniach wrócił mój ojciec i on nie zastał żadnej paczki ani kwitku z poczty.
Nie zamawiałam na allegro. A na kolczykach już szczególnie mi nie zależy, wolałabym zwrot tych 3 dych ;P
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
zapytaj czy w sklepie wysłali, czy mają na to jakiś kwit, jak wysłali i paczka zaginęła na poczcie to przysługuje ci zwrot pieniędzy z poczty. Ale o ten zwrot powinien starać się sprzedawca.
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Dzięki. Pisałam do nich, odpisali, że paczka została wysłana i pewnie jest przetrzymywana na poczcie. Niestety jej tam nie było, napisałam kolejnego maila z pytaniem, czy w takim wypadku wyślą jeszcze raz i czy ewentualnie mogę zmienić zamówienie na podobną kwotę. I zgodzili się ;) Czekam teraz na nową przesyłkę. Zobaczymy czy dojdzie czy znowu zaginie po drodze..
 
Do góry