Zamienniki do drukarek

Little insane

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Witam. chciałabym się dowiedziec czegos o firmie Microjet czy warto kupić ich zamienniki czy lepiej zdecydować się na inne (przegladam ofertę na allegro) i czy lepiej gdy są one regenerowane czy nie ?? (co to znaczy??)
zastanawiam się nad zamiennikami poniewaz kupując nowe tusze wydam więcej niz warta jest drukarka :p
 

deora

Nikt
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
1 071
Punkty reakcji
14
Osobiście używam zamienników ActiveJet do Canona (4550 i Pixma), sprawdzają się znakomicie. Napisz może jeszcze co to za drukarka...
To chyba byłoby ważne.
 

Little insane

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Lexmark z45, mysle ze nowych nie ma sensu kupowac, teraz tylko pytanie jakie zamienniki są w miare warte swojej ceny :]
 

deora

Nikt
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
1 071
Punkty reakcji
14
Według mnie powinieneś kierowć w tej chwili zasadą: 'im tańszy ten lepszy'. To prosta drukarka, która ma drogie materiały eksploatacyjne. Kartridż używany (najłatwiej z czarnym tuszem) można napełnić samodzielnie. To jest najtańsza opcja. Taki sam, zużyty kartridż napełniony fachowo przez jakiś punkt usługowy - to kartridż regenerowany... czy jest lepszy od zamiennika - nie wiem. Przy zakupie nowej drukarki, przeanalizuj koszt materiałow eksploatacyjnych, czy są zamienniki itd., ale i tak producenci coś wymyślą, żebyś musiał ją za dwa lata wyrzucić...
 

rado76

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
48
ActiveJet są ok.Używam do HP.Jestem zadowolony :eek:k:
 
Do góry