[Zamienię] Ipoda Shuffle 6G 2Gb + Dopłata, Za Sony Ericsson

ipay

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zamienię ipod shuffle 6g 2gb dopłata za sony ericsson se xperia x8, 100zł za xperia x8, 180zł za lepszy, dopłacić, przedmiotu, shuffle, dopłata, kudosnetwork, wziąłem, ipoda, chyba, Źródło, pojemności
1.Nazwa przedmiotu: Ipod shuffle 6g, 2gb + dopłata
2.Chcę zamienić na: Sony ericsson (se) xperia x8
3.Opis przedmiotu:
Ipod shuffle 6 generacji, 2 gb pojemności z firmy apple, warty 180-250zł.
Ipod jest nowy, z 1 tydzień temu przyszedł z kudosnetwork, jedyne co z nim zrobiłem to otworzyłem i sprawdziłem jakość, oraz z powodu tego że mi się spodobał wziąłem go na faze, i wziąłem USB żeby później podładować u kumpla i zanim doszedłem do niego to zgubiłem to USB. To jest jedyna wada tego ipoda = brak USB. Takie USB można kupić za 2-5zł na allegro więc to chyba nie problem.
4.Źródło pozyskania: serwis kudosnetwork.co.uk
5.Zdjęcia: Jest nowy, więc chyba nie muszę zamieszczać zdjęć, nie chce mi się.. Ale gdy twoje wymaganie to zobaczyć zdjęcie, to z chęcią je zrobie.
6.Kontakt:
GG: 4842445
E-Mail: ipay@prokonto.pl
7.Cena jaką mogę dopłacić: Cena jaką mogę dopłacić to 100zł, jeżeli twój telefon jest lepszy od x8 lub jest nowy, i będziesz chciał się wymienić to wtedy mogę dopłacić 180zł.
8.Sposób zapłaty za przedmiot: Mi to obojętnie, może być poczta, może być kurier.. a dopłata paypal lub transfer do banku.

Jestem w stanie też sprzedać ipoda. Gdybyś był chętny to proszę o kontakt gg/mail.
 
Do góry