Zależy jej?

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
hmm spotykamy sie ale narazie bez calowania :D

to zacznij działać, bo zostaniecie w końcu przyjaciółmi. w jej urodziny możesz dać jej buziaka, to będzie najlepszy prezent :] zrób tak: powiedz, że masz dla niej niespodziankę, zaprowadź w jakiejś romantyczne miejsce, niech zamknie oczy i działaj. do tego jakaś roślinka i może ją w końcu ośmielisz :]
 

Nemo_94

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Na urodziny? Hmmm.... Mega imprezy może nie rób :)P) ale możesz ją gdzieś zaprosic.... Kwiatek, życzenia itd. Jak jesteście ze sobą jakoś tak trochę bliżej to się mozesz o jakiś upominek postarac...
 

Talvisota

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Finlandia
^.^ spoko, gościu! Laska jest (tak jak ja i wiele innych kobiet) najnormalniej w świecie NIE-ŚMIA-ŁA. :bag:
Myślisz, że od razu dziewczyna będzie pewna siebie i z rozpędu wskoczy Ci w ramiona? :D
No, coś Ty! Ona widać jest rozważna i musisz uzbroić się w cierpliwość, jeśli chcesz, żeby ona była Twoją muzą. ;)
Na pewno się uda - życzę szczęścia.

Na urodziny? Hmmm.... Mega imprezy może nie rób :)P) ale możesz ją gdzieś zaprosic.... Kwiatek, życzenia itd. Jak jesteście ze sobą jakoś tak trochę bliżej to się mozesz o jakiś upominek postarac...

To chyba logiczne! :lol:

to zacznij działać, bo zostaniecie w końcu przyjaciółmi. w jej urodziny możesz dać jej buziaka, to będzie najlepszy prezent :] zrób tak: powiedz, że masz dla niej niespodziankę, zaprowadź w jakiejś romantyczne miejsce, niech zamknie oczy i działaj. do tego jakaś roślinka i może ją w końcu ośmielisz :]

Z tym "buziakiem" to lepiej ostrożnie... No, chociaż ja jestem konserwatywna i czasy się zmieniają. Już dawno zapomniałam, co jest na Topie, a co nie jest. :p
 
Do góry