zależy czy nie zależy?

milka_19

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Hej spotykam się od 2 miesięcy z chłopakiem, jesteśmy razem i jest wszystko fajnie,
chciałabym wiedzieć czy mu na mnie zależy tylko nie wiem czy zapytać go o to czy nie?Czy to zły pomysł? Jak to może odebrać? Czy lepiej nie pytać? Prosze o szczere odpowiedzi :)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Skoro jesteście razem i wszystko jest fajnie to chyba jasne że mu na tobie zależy. Co za pytania...<_<
 

kajoja88

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
irlandia
Jeżeli jest wszystko fajnie to zalezy mu ,a jezeli to Cie nie przekonuje to zapytaj to nic złego:)
 

MAYBEala

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem zalezy chyba nie był by z Toba tak długo z jakiegos błachego powodu.
 

geheimnise

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Jeżeli jesteś z chłopakiem 2 miesiące, tzn. że powinno mu zależeć na Tobie i odwrotnie. Jeżeli nie wiesz czy tak jest, to zapytaj, faktem jest, że prawda w oczy kole, musisz brać to pod uwagę, jak również jego reakcję na Twoje pytanie. :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Hej spotykam się od 2 miesięcy z chłopakiem, jesteśmy razem i jest wszystko fajnie,
chciałabym wiedzieć czy mu na mnie zależy tylko nie wiem czy zapytać go o to czy nie?Czy to zły pomysł? Jak to może odebrać? Czy lepiej nie pytać? Prosze o szczere odpowiedzi :)


Troche dziwne pytanie - skoro jest z Toba, to chyba mu zalezy. Wedlug mnie to troche glupota o to pytac, mozna to wyczytac z Jego zachowania. Jezeli np spotykacie sie czesto, rozmawiacie na wszelkie tematy, jezeli liczy sie z Twoim zdaniem i traktuje Cie z szacunkiem i w ogole, to raczej zalezy :)
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Jeśli z Tobą jest, to znaczy, że mu zależy. Chłopcy nie są z dziewczynami, które im się nie podobają, więc nie masz się nad czym zastanawiać/martwić. Nie pytaj go o to ;)
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
na tak postawione pytanie musiałby odpowiedziec twierdzaco niezaleznie od prawdy bo w przeciwnym wypadku nie pozwoliłabys sie mu do siebie dobierac :D

nie po słowach lecz czynach intencje poznacie!
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Zapewne mu zależy ale w rozmowie mozesz nakierowac na taki temat :) i wtedy może dokladnie Ci powie ale tak nachalnie to lepiej nie pytaj :p
 
Do góry