Załamana! :(

Brawórka_13

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Witam Was!!! weszłam własnie na ten rozdział stronki chociaż niewiem czy to dobry pomysł. Chodzi o to że rozstałam się z chłopakiem(moja historia jest na kąciku złamanych serc) ale ja nie o tym. Nio własnie On ma nową laske podobno jest bardzo ładna a nawet sliczna może to nie mis piękności ale coś w tym stylu. Nio wiecie długie bląd włosy faceci to lubią ja też jestem blodynką , piwne oczy, szczupła figura ,ale teraz czuje się jak jakiś koszmar. :( Więc chciałabym coś ze sobą zrobić by być atrakcyjna, na czasie ,ale nie chce być znowu lalką bo to byłaby przesada. Niewiem może macie jakieś pomysły na jakąś ekstra fryzure makijaż itp wiem że każdy z Was musiałby widzieć moją fotke ale niestety nie mam. :( Jeżeli jakieś rady to dziękuje.A i niemiłe uwagi prosze zachowajcie dla siebie!!! pa :(
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
To bez sensu Kochana..
Serce nie sługa.
Bądź sobą to napewno jakiś chlopak na Ciebie zwróci uwagę.
Nigdy nie staraj się kogoś naśladować..
Nie kopiuj niczyich stylów..
Wykreuj swój własny niepowtarzalny styl.
Jesli chodzi o makijaże.. może powiedz jak na codzień się malujesz..
Jak ise ubierasz :)
My Ci pomożemy :)
 

Brawórka_13

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiem ale chyba rozumiesz ja teraz jestem w rozsypce i moge zrobić wszystko. Ubieram isę normalnie przeważnie dżinsy (nie wiem jak to isę pisze sorka) i bluzki albo bluzy takie troche bardziej obcisłe mocno isę nie maluje czasami nawet nie uzzywam podkładu a jeżeli tak to puder czy podkład w kremie , maskara, kredka do oczu i błyszczyk to wszystko fryzure mam taką normalną włsy pocieniowane do ramion takie można powiedzieć pasemka bląd grzywke albo na bok albo normalną prostą taką dłuższą i co wy na to?
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Wiesz... moim zdaniem tu nie chodzi o wygląd. Wiele z pozoru nie załadnych dziewczyn ma kogoś, bo mają w sobie to coś. Nie powinnaś na siłe się zmieniać, bo to i tak nic nie da. Zobaczysz znajdzie się jeszcze taki dla którego będziesz najpiękniejsza :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
To bez sensu Kochana..
Serce nie sługa.
Bądź sobą to napewno jakiś chlopak na Ciebie zwróci uwagę.
Nigdy nie staraj się kogoś naśladować..
Nie kopiuj niczyich stylów..
Wykreuj swój własny niepowtarzalny styl.

Zgadzam sie z tym calkowicie , nns ma racje--nie papuguj bo z tego nic dobrego nie wyjdzie.Chlopak sie kapnie i tak ze probujesz zrobic sie jak tamta.Niewiemy tez jaki masz styl w ubieraniu i co lubisz , napisz nam :)
 

Brawórka_13

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Ja nie chce być taka jak Ona nawet jej nie znam chce mieć coś własnego w sobie co mogłoby mu się spodobać mój styl hmm napisałam wcześniej jak się ubieram mocno się nie maluje ciuchy przeważnie kupuje w "croppie" może to wam pomoże ale thx za jakiekolwiek rady
p.s charakter podobno mam fajny więc to nie od tego !!!
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Mi też się wydaje że nie powinnas sie do nikogo upodabniac. Jesteś jaka jesteś, a z tego co opisujesz to całkiem spoko dziewczyna :)
Ty myślisz o tym chłopaku, a może nie zauważasz innych którym sie podobasz?
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
nie będąc sobą bedziesz się czuła gorzej niż koszmar...poprostu spójrz w lustro i powiedz:Jestem fajna laską.Ten twój koleś jeśli leci tylko na wygląd to dureń.wierz mi wiem to z własnego doświadczenia!!! :) :) :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Barówka, ty masz się Facetowi podobać taką jaka jesteś :)
A chłopak widocznie nie zasługiwał na Ciebie!
Jeśli myślisz, że jest coś z Tobą nie tak to ok zmień coś.
Coś co ci sie w Tobie nie podoba. Bo jesli chcesz zmienić coś w wyglądzie czyba musisz wiedziec co?

Dla mnie to nie ma sensu. Facet cię nie docenił wolal Barby- ale zobaczysz zatęskni jeszcze!
 

Brawórka_13

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Dzięki kochani za te rady !!!
Chciałabym aby zatęsknił ale chyba tak nie będzie !!!

Właśnie zmieniłam kilka wad w sobie a nad kilkoma jeszcze pracuje i dopracuje je a koleś niech już jest z nią jeżeli woli takie lalki jego sprawa tylko odechce mu się po pierwszym jej wybryku
jeszcze raz thx całuski dla Was :*
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Brawórka! Musisz uwiezyc w siebie! Dojsc do wniosku ze on jeszcze za Toba zateskni i pozaluje tego co zrobil! Nie daj po sobie poznac ze jest Ci przykro! Uwierz w siebie i w to ze to wlasnie Ty jestes najpiekniejsza, nikt Cie nie zastapi i on jeszcze to zobaczy! Jestem pewna ze dasz sobie rade! Musisz znac swoja wartosc i wiedziec ze kazda z na sjest inna i nie zastapiona i jestem pewna ze tamta dziewczyna nigdy nie bedzie taka jak Ty! Trzmaj sie cieplo!
 
Do góry