Zakupy przez internet

Trocina

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
53
Punkty reakcji
1
Znacie jakieś sprawdzone i interesujące sklepy internetowe z damską odzieżą?
 

mella

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Ja ze swojej strony polecam sklep internetowy www.tanisport.pl. Jeśli chodzi o mnie to boję kupować się odzieży na allegro, ponieważ nigdy do końca nie ma pewności, że ta rzecz jest dokładnie taka jak w opisie. A na tanisport.pl masz same oryginalne rzeczy i ceny są konkurencyjne w stosunku do innych skleów internetowych.
 

elenka87

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Oprócz tego polecam ogromny pasaż handlowy- internetowy moda.pl, który oferuje wiele produktów różnych marek. Od butów, ciuchów po bieliznę i biżuterię. Warto zobaczyć bo mają naprawę okazyjne ceny i to co uwielbiam najbardziej... włoskie buty:):)Znalazłam tam też ciuszki dla niemowląt bo moja siostra urodziła ostatnio bliźniaki i szaleję na punkcie tych wszystkich małych ubranek:)
 
A

ann han

Guest
Znam bardzo dobry sklep internetowy z bielizną jest to koronka.pl. Sklep ten ma bardzo duży wybór bielizny, ale też jakość świadczonych usług jest bardzo wysoka. Jak tam zamówisz możesz mieć pewność, że szybko dostaniesz swoje ubranko:)Zamówioną bieliznę dostajesz już po 24 godzinach:)
 
V

victoria_k

Guest
wiesz co nie znam jakiegoś dobrego sklepu ale jeśli chcesz mogę Ci polecić, byś sprawdziła sobie ceny. odzież damska to naprawdę temat rzeka i powinnaś najpierw dokładnie poprzeglądać ceny.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Ja szukając prezentów świątecznych dla bliskich natknęłam się na minuta.pl. W sklepie maja ogromny wybór zegarków różnych dobrych marek. Szczególnie Locmany przypadły mi do gustu. Nie mam obawa przed zamawianiem rzeczy w sklepach z ekskluzywnymi produktami. Większe opory mam przed serwisami aukcyjnymi. A sklep z eleganckimi dodatkami, jak firmowe zegarki, raczej dba o klienta, bardziej niż przypadkowy handlarz na allegro.
 
A

Alternative Trippin

Guest
Hm, chyba trochę ciężko z kupowaniem ciuchów na necie. Ja w poszukiwaniu prezentów świątecznych zaglądałem raczej po perfumeriach wirtualnych. Np. w Kokai.pl mają oryginalne, dużo tańsze niż w tradycyjnej perfumerii i jest równie duży wybór. Natomiast z innych sklepów internetowych raczej nie korzystam, bo miałem przykre doświadczenia.
 

monika242

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witaj,
A czy slyszalas o centrum prezentow calkiem-tanio.pl ? tam znajdziesz prezent praktycznie dla kazdego i na kazda okazje.

Pozdrawiam i zycze milego dnia,
Monika
 
V

victoria_k

Guest
ja wiem jedno jeśli bielizna to tylko w internecie. Mam już sprawdzone stronki gdzie wiem, ze rozmiar to rozmiar, a nie jakieś oszukaństwa.
 

Linetka

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o bieliznę to nie pomogę, bo kupuję w standardowych sklepach, ale jeśli chodzi o prezenty, to polecam Internet a szczególnie geloo. Ostatnimi czasy często można mnie tam zastać ;-) Naprawdę e super okazje. Pozdrawiam internetowych zakupowiczów :)
 

Kaka5

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
1
Jeśli chodzi o bieliznę to nie pomogę, bo kupuję w standardowych sklepach, ale jeśli chodzi o prezenty, to polecam Internet a szczególnie geloo. Ostatnimi czasy często można mnie tam zastać ;-) Naprawdę e super okazje. Pozdrawiam internetowych zakupowiczów :)


też ostatnio kupuję na geloo, super sprawa z tym obniżaniem ceny, udało już mi się kupic klika fajowych rzeczy naprawdę tanio :)
 

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Heh, to widzę, że w klubie geloowiczek jest nas coraz więcej :)Pozdrowionka dziewczyny :)

A wracając do wątku sklepów z odzieżą to nie boisz się, że nie będzie na Ciebie odpowiednie? Że rozmiary będą niedokładne?
 
G

Gabina

Guest
Często kupuję ciuchy w sieci na aukcjach czy w sklepach internetowych. Ostatnio zakupiłam sobie kieckę na moda.pl - mają całkiem przyzwoite ceny i duży wybór ciuchów wielu marek. Jak chcecie coś fajnego i oryginalnego kupić, to zajrzyjcie na ich stronę.
 

Kaka5

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
1
Heh, to widzę, że w klubie geloowiczek jest nas coraz więcej :)Pozdrowionka dziewczyny :)

A wracając do wątku sklepów z odzieżą to nie boisz się, że nie będzie na Ciebie odpowiednie? Że rozmiary będą niedokładne?

w razie co można zawsze wymienić na inny rozmiar, ale jak narazie nigdy nie było takiej potrzeby, rozmiary są oki :)
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Ja sportowe ciuchy moich ulubionych firm (Nike, Reebok, Puma, Adidas) kupuję w centersport.pl Maja bardzo dużo fajnych dresów, koszulek, toreb i butów przede wszystkim. Jak na produkty takich marek, to mają tam naprawdę niskie ceny. No i są bardzo pomocni w wyborze rozmiaru i przy składaniu zamówienia. No i szybko je wysyłają, dochodzi do dwóch, trzech dni. Warto u nich zamawiać, jeśli tylko lubi się sportowy styl oczywiście.
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Sklepów z odzieża jest naprawdę bardzo dużo.. W sumie można przebierać w ofertach,ale uważaj na oszustów. Jak juz pisałam w innym poście,zajrzyj na portale opiniotwórcze i tam zobacz który sklep jest sprawdzony i godny zaufania.
 

Martynka1985

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam sklep z odzieżą outletową www.fleszzz.pl fajne markowe ciuszki w przystępnych cenach. strona internetowa działa dopiero od tygodnia więc adres nie jest jeszcze widoczny w przeglądarce. zajrzyjcie naprawdę warto. pozdrawiam i życzę udanych zakupów na www.flefleszz1.jpgszzz.pl
 
Do góry