zakupy grupowe

Parszy

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2012
Posty
23
Punkty reakcji
1
Miasto
Konin
W przypadku zakupów grupowych , zarabia przede wszystkim serwis oferujący takie zakupy. Sprzedawca bardzo często wychodzi na 10-20% tradycyjnej marży , co za tym idzie na ogół w tego typu serwisach upych się to , czego już nikt nie chce
 

maria.antonina

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Zdarzają się i takie rzeczy, o których wspominacie, lecz w dużej mierze to też zależy od nas. Należy dokładnie czytać wszystkie warunki realizacji kuponu rabatowego, datę, sprawdzić ceny w miejscach realizacji oraz wiarygodność oferty. Można w internecie znaleźć poradniki na ten temat. Jednak mimo wszystko wybierając produkt z "głową" można trafić na super okazję w dodatku za niewielką cenę.
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Dokładnie, ja zawsze czytam, jak mam jakieś wątpliwości to albo się nie decyduję, albo po prostu dzwonię do firmy, która dała rabaty i dopytuję. Nie zajmuje to dużo czasu, a ja mam pewność. Mam też sprawdzone serwisy zakupów grupowych i z nich najczęściej korzystam.
 

maria.antonina

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Dobre zapoznanie się z ofertą to podstawa. Mam już pewne wyrobione zdanie na temat stron oferujących takie zakupy, ale chciałabym się zapoznać z opiniami innych. Jakie strony tego typu są według Was najlepsze?
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Najczęściej to chyba na Gruperze sprawdzam oferty, ale korzystam też z mniejszych zniżek, znalezionych na hotprice, cze facebooku. Albo zapisuję się na newsletter jakiegoś sklepu i czasem coś dostanę.
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Ja również korzystam z zakupów grupowych, przede wszystkim na Gruperze.Oprócz tego portale aukcyjne typu allegro. Ostatnio zaczełam testować klub zakupowey Złote Wyprzedaże. Jak narazie wszytsko w porządku, poza długim okresem dostawy.
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Ja również korzystam z zakupów grupowych, przede wszystkim na Gruperze.Oprócz tego portale aukcyjne typu allegro. Ostatnio zaczełam testować klub zakupowey Złote Wyprzedaże. Jak narazie wszytsko w porządku, poza długim okresem dostawy.
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Też słyszałam że na tych klubach zakupowych bardzo długo się czeka, dlatego wolę polskie firmy, sprawdzone, albo łatwe do zweryfikowania. Mało komu chce się czekac długie tygodnie na zamówiony towar. Na serwisach zakupów grupowych są również usługi.
 

no_one_live18

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
41
Punkty reakcji
0
Korzystałem z cititeam i kupiłem u nich google narciarskie. Moim zdaniem to bardzo się opłaca. Tak dobrych i tak tanio nigdzie bym nie znalazł. Trzeba szukac okazji.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Nie ufam zakupom grupowym. Wolę robić je sama, za to z http://trudo.pl/ - selekcjonerem aukcji pod ręką. Sporo dzięki temu zaoszczędzam.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
A ja kupuję i bardzo sobie to chwalę - w ogóle jestem zwolenniczką wszelkich internetowych nowości, kiedy pojawiły się kluby zakupowe tez oczywiście zaraz musiałam wypróbować :)
 

markox

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Moja dziewczyna co chwile korzysta z zakupów grupowych. Głównie chodzi na jakieś zabiegi kosmetyczne, fryzjer itd. Mówi, że "taniej nie znajdzie". Ja raz skorzytsałem - rękawiczki do smartfona (choć i tak był tam odnośnik do allegro).
 

Antonika

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
Ja korzystam z ofert na gruper.pl. Jakiś czas temu kupiłam zestaw do manicure hybrydowego a teraz planuję dokupić jeszcze frezarkę do paznokci:) Za każdy zakup zbieram gruperozłotówki dzięki którym zyskuję rabat na kolejne zakupy:)
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Trzeba tylko dokładnie sprzwdzić ofertę - porównać ta z Grupona ze standardową ofertą dajnej usługi.
 

Antonika

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
Zgadza się. Wiadomo, że jak już z czegoś skorzystaliśmy i wszystko było w porządku to inaczej do tego podchodzimy po raz kolejny, ale zawsze trzeba dokładnie przeczytać warunki i szczegóły żebyśmy byli pewni, że chcemy z oferty skorzystać. Słyszałam sporo opinii po wyjazdach, że ludzie byli gorzej traktowani, bo skorzystali z zakupów grupowych ale ja jeszcze nigdy nie byłam zawiedziona. Już planuję kolejny wyjazd na majówkę, tylko zastanawiam się gdzie, bo jest kilka fajnych opcji:)
 
Do góry