Zakup fullcap'a

TheSkwarcio

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Joł. Właśnie przymierzam się do zakupu fullcap'a. I mam pare pytanek :) A mianowicie:
-Mój obwód głowy to 59cm, ale mam dłuższe włosy i z włosami swobodnie to 60cm. Kupując go przez allegro mam dodać parę cm do rozmiaru?
-Jak przymierzałem zwykłą czapkę to włosy nad uszami dziwnie odstawały prawie poziomo. Czy w fullcapie też tak będzie?
-Jakiej firmy? Myślałem nad NY.
Z góry thx.
 

Goa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
72
Punkty reakcji
1
New Era ok, ale nie wiem co oznacza NY, bo na pewno nie jest to żaden skrót od New Era.
 

Goa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
72
Punkty reakcji
1
Gościu o co Ty się kłócisz jeżeli nie jesteś pewien tematu. NY jest napisane ale to nie jest logo firmy lecz NY oznacza New York Yankees i jest to logotyp drużyny. A firma to New Era. Edukacja się kłania:http://www.neweracap.co.uk/poland/
 

stratos

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
11
Punkty reakcji
1
Weź odrobine większą czapkę żeby nachodziła na uszy. Fullcapy są czesto głębokie więc nie powinno byćkłopotu
te cyferki w stylu 7 1/2 to długość w calach od guziczka na czubku do tyłu czapki. Musisz to sobie jakoś przeliczyc na centymetry i zobaczyć czy czapka nie bedzie za głęboka albo za płytka. Zobacz sobie sklep fullcap.pl tu masz link do czapek new era
 
Do góry