Zakończenie Roku Szkolnego 2004/2005

Helmud_Ziom

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
--==ChOjEnKi==--
Siema

Jak wam mineło zakończenie Roku szkolnego, u mnie było nawet spoko, tylko dyrek troche przynudzał i troche było gorącą :rotfl: :rotfl:
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
a u mnie zakonczenie roku było zaje....fajne...moja klasa organizowała je...łączyło w sobie dużą dawkę humoru z powagą...jakie skecze odchodziły na scenie to normalnie nie szło wytrzymać...normalnie takiego zakończenia roku nie widziałem nigdy....
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No zakończenie było spoko :)
Połowa klasy nie dostała świadectw, ale oki :)
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
u mnie na zakończeniu roku troszke łezki wszystkim poleciały.... bo to koniec gimnazjum... ale był jedyny wzruszający moment na maxa, kiedy moja koleżanka z innej klasy czytała taki wiersz o fucckk ;( ale potem jak juz w klasach rozdali świadectwa to luzzz i do tej pory mi sie nie chce płakusiac, ze juz koniec z tą wiarą i szkoła, w sumie to sie ciesze ze juz ide do szkoł średniej :D
 

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
U mnie w gimnazjum uczy się ok. 800 ludu i wszyscy nie zmieszczą się na sali dlatego nasz dyrektor mówił przez szkolne radio :p Trwało to moze 10 miut, później puścili nam jakąś piosenkę, rozdali świadectwa i do domu :D
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ostatnio byłąm w moim gim podpisac jakis dokumencik i tak jakos mi sie smutno zrobiło, ze juz nie bede do niego chodzic :( ale bede przeciez wpadac tam nieraz, zeby rozruby robic hehe :rotfl:
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
heh umnie loozik :p zajefajnie było... było pozegnanie 3 gim... a za rok naszej klasy... hmm a było sie rqazem 10 latkoff :p
 
Do góry