Zakochałem się.....

bubu1998

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
8
Punkty reakcji
1
Siemka
Mam pewien problem :(
Zakochałem się w pewnej dziewczynie która chodzi ze mną do klasy.Jesteśmy przyjaciółmi.Pewnego razu kiedyśmy grali w Prawdę w trójkę ,powiedziałem jej że ją kocham.Ona nic nie odpowiedziała,a potem gdy nadeszła jej kolej powiedziała że się buja w kimś innym(podejrzewałem to że to powie :( ].Nie próbowałem jej się zapytać czy chce być moją dziewczyną bo się wstydzę,wgl nie jestem towarzyski i śmiały.Powiedziała mi że ,,Dziwne mam okazywanie swoich uczuć".Nie wiem co mam robić.

PS.Mamy oboje po 14 lat.
Pozdro....
 

bubu1998

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
8
Punkty reakcji
1
Po pierwsze:nie oczekuje takich odpowiedzi
Po drugie:Gram w CSa,i jak coś zapraszam.
 

gumich

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Na początek musisz umiec rozróżnic miłośc od zauroczenia. Masz 14 lat, masz prawo niewiedziec ;)

Nic odkrywczego tutaj nie wyczytasz. Póki nie ośmielisz się i jak prawdziwy facet nie zaprosisz nigdzie dziewczyny to nie dowiesz się też czy masz jakąkolwiek szanse. Do roboty!
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Po pierwsze, ostrożnie z deklaracjami „kocham”, jeśli dziewczyna Ci się podoba, to na przyszłość, zaproś ją gdzieś po szkole, do parku, na herbatkę itp. itd. i porozmawiaj, poznaj, spędzaj z Nią czas, z czasem zrozumiesz resztę… :)

Po drugie, mówiąc o dziwnym okazywaniu uczuć, dziewczynie chodziło zapewne o moment, tzn. w trakcie jakiejś gry, zabawy, takie zachowanie świadczy jeszcze troszkę o Twojej niedojrzałości. No ale masz lat ile masz, dziewczynki w tym wieku już są CZASEM bardziej do przodu.. :)

Pozdrawiam.
 

bubu1998

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
8
Punkty reakcji
1
Na początek musisz umiec rozróżnic miłośc od zauroczenia.
Nie to nie jest zauroczenie tylko miłość.

O tym o dziwnym okazywaniu uczuć miała na myśli:że ją zaczepiam.itp
Jak już mówiłem jestem Nieśmiały!
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Po drugie:Gram w CSa,i jak coś zapraszam.
Bahahahah, owned xD

Nieważne, to zauroczenie, uwierz :D Jestem w twoim wieku, wiele dziewczyn potrafi mi zawrócić w głowie, niektóre wyglądem, drugie osobowością, a następne tym i tym, a potem poznaje złe cechy i myślę - lipa :) Zauroczenia dawno nauczyłem się rozróżniać, i nawet teraz jestem zauroczony, jak każdy chłopak pewnie. Nie przejmuj się, przyjdzie czas i na ciebie :) Ale co ja tam, taki gówniarz jeden, mogę wiedzieć o miłości :p
A jak się jej nie podobasz, to nic nie poradzisz. Takie są dziewczyny, mógłbym napisać "zwiększ masę", ale jeżeli teraz nie jest w tobie zauroczona, to raczej już nie będzie, i nic nie poradzisz :)
Pozdro
 

gumich

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nie to nie jest zauroczenie tylko miłość.

O tym o dziwnym okazywaniu uczuć miała na myśli:że ją zaczepiam.itp
Jak już mówiłem jestem Nieśmiały!
Nie sądzę byś wiedział w wieku 14 lat co to miłośc ;)
Miłośc od pierwszego wejrzenia to mit, bo niby skąd się bierze? Jednym spojrzeniem potrafisz poznac kogoś na tyle, by wiedziec jaki ma charakter, zainteresowania, czy jesteście bratnimi duszami? Miłośc musi miec solidne fundamenty, a one nie biorą się z niczego, potrzeba tu pracy.

Jeśli liczysz, że na forum ktoś znajdzie jakiś pokrętny sposób byś poderwał dziewczynę to źle trafiłeś. Bez przełamania nieśmiałości nie ma randki, bez randki nie ma związku, bez związku nie ma wielkiej miłości ;)
 

bubu1998

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
8
Punkty reakcji
1
Już byłem w jednej zauroczony,ale po kilku tygodniach doszło do mnie że to nie jest zauroczenie,ale teraz to jest więcej niż zauroczenie.

Pisze z SONY ERICSSON Xperia x8

Miało być to jest zauroczenie a nie to nie jest zauroczenie.

Sorki za.błędy jezykowe

Miało być to jest zauroczenie a nie to nie jest zauroczenie.

Sorki za.błędy jezykowe
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
A ja piszę z 6-letniego kompa ;]

Nie będę pojaśniał bo za głupi na to jeszcze jesteś. Do nauki bo koniec roku bliziutko ;] W tym wieku chłopak ma być ładniutki mieć kasę i siano w głowie, kręcić 'beki' i grać pod publiczkę. Im dzikszy okaz tym więcej się o nim mówi i zdobywa zainteresowanie.
 

suzyQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Kolego nie baw się w to jeszcze chyba, że czujesz, że to dobry moment. Moim zdaniem jeszcze nie, ale to twoje życie i możesz je sobie psuć jak chcesz. Poza tym to siara wyznać dziewczynie miłość w czasie jakiejś durnej gry! Chłopczyku, to nie jest przesłodzony film z Hilary Duff albo Miley Cyrus! Żadna, ale to żadna laska nie potraktuje tego poważnie i pomyśli, żeś jest idiota z górnej półki! W wieku 14 lat jesteś jak 12 albo 11-nastolatek, więc idź i pobaw się z kolegami w wojne, albo co wy tam robicie, ale z dziewczynami poczekaj do 16 lat, bo się skompromitujesz na całe nastoletnie życie. Jednym słowem-dzieciak z ciebie...taka prawda, przykro mi...
 

yesmer

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
350
Punkty reakcji
17
Panowie i panie "dorośli" specjaliści wymądrzają się, a sami zapomnieli jak to jest mieć czternaście lat i jak takie pierwsze miłości bolą kiedy są niespełnione.
W wieku 14 lat jesteś jak 12 albo 11-nastolatek, więc idź i pobaw się z kolegami w wojne, albo co wy tam robicie, ale z dziewczynami poczekaj do 16 lat, bo się skompromitujesz na całe nastoletnie życie. Jednym słowem-dzieciak z ciebie...taka prawda, przykro mi...
Oj, to było chamskie. Patrząc na Twoje posty i jego posty, nie mam żadnego problemu z rozróżnieniem kto tutaj jest niedojrzały bardziej. Jak myślisz, kto? Tak, brawo- Ty. Chłopak szuka dziewczyny na miarę swojego wieku i na sposób do swojego wieku przynależny. I ma do tego prawo. I wiesz mi jest w tym sto razy szczerszy niż Ty w swoich martyrologicznych wywodach.

Bix, jeśli czujesz się na siłach to pogadaj z nią o tym. Zapytaj wprost- nic na tym nie stracisz. Może się zgodzi, a może się nie zgodzi. To że podoba jej się inny chłopak to wcale nie oznacza, że zacznie z nim chodzić. Jeśli potraktujesz ją poważnie, to kto wie?
 

bubu1998

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
8
Punkty reakcji
1
Zapomniałem jeszcze wam powiedziec,że ten chłopak w którym się zakochała jest moim kumplem i powiedział mi że jej się nie podoba i on ma już swoją dziewczynę .
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Masz 14 lat, ciesz się życiem. Popełniaj błędy i nieszczęśliwie się zakochuj. Ludzie w tym wieku nie wiedzą czego tak naprawdę w życiu chcą. Uszy do góry i pozawracaj sobie głowę inną. ;)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Zapomniałem jeszcze wam powiedziec,że ten chłopak w którym się zakochała jest moim kumplem i powiedział mi że jej się nie podoba i on ma już swoją dziewczynę .
To fajny macie trójkąt miłosny :D

Jeżeli o mnie chodzi, to też lubię przebywać z ładnymi dziewczynami i staram się im przypodobać, nawet nieumyślnie. To chyba w podświadomości każdego samca siedzi :)
I teraz i tak jej nie poderwiesz, jestem na 99% pewny. Widziałem nieraz zazdrosne dziewczyny i to co potrafiły głupie wyczyniać. Żywym przykładem jestem, ale nie chce mi się pisać :)
Póki ten twój kumpel ma dziewczynę, a ty twojej lubej liżesz d*pę jak możesz, ona może to wykorzystać i bawić się tobą jak chce. Powód? Będzie chciała wzbudzić zazdrość, jak w filmie.
A jak masz jaja, to ją po prostu zaproś na jakieś lody albo pizze czy inny ciul. Jak odrzuci zaproszenie, to raczej jesteś na spalonej pozycji, czyli jest dobrze, bo wiesz na czym stoisz. A jak przyjmie, to jeszcze lepiej bo możesz się co nieco dowiedzieć.
Aaa, i jak już jej to wyznałeś (przy grze w prawdę, tudzież owacje dla ciebie...), to na 100% się speszyła, więc nie masz póki co liczyć.
 

bubu1998

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
8
Punkty reakcji
1
Właśnie po szkole zapytał ją czy ją mam u niej szasne,powiedział mi że jutro mi powie

Właśnie po szkole zapytał ją czy ją mam u niej szasne,powiedział mi że jutro mi powie
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
U dziewczyn "jutro/później ci powiem" znaczy "nie" :)
 

bubu1998

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
8
Punkty reakcji
1
Ale to nie ją się zapytałem tylko mój kumpel,a ją go będę dopiero school widzieć i mi powie co mu powiedZiała
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Boże... Ludzkość cofa się w rozwoju...
Z góry można przewidzieć jej odpowiedź...
 
Do góry