Zakochałem się w dziewczynie z innej klasy6

Kalindoor

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Proszę pomóżcie zakochałem się w dziewczynie podczas balu szósto klasitów który był nie dawno ona tańczyła z moim kolegą z klasy poloneza bo pani ich tak dobrała ja ją znam i ona mnie ale bardzo mało o niej wiem chciałbym ją poznać i poderwać tylko nie wiem jak i wiem niedługo idę do gimnazjum i mam nadzieję że idzie do tego samego co ja proszę pomóżcie. :niepewny:
 

mati300extra

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
293
Punkty reakcji
17
Wiek
32
Miasto
Na wschód od kulturalnej stolicy mazowsza
Musisz zdobyć sie na odwage i zagadać. Pomyśl o tym że niedługo koniec roku szkolnego i jeśli pójdzie do innego gimnazjum to będzie kapa i będziesz załował że nic nie zrobiłeś... Nie sądzę żeby to była miłość, to raczej zauroczenie
 

Kalindoor

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Teraz już wiem że zauroczenie bo zdążyłem się domyślić ale trochę po napisaniu tego.

Dobra spróbuję.
 
A

Aulelia

Guest
W Twoim wieku nie powinno się szukać ani mieć dziewczyny, tylko spędzać czas z chłopcami i kopać piłkę.

Pozdrawiam.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Zagadaj, no bo niby jak inaczej chcesz się czegoś o niej dowiedzieć. Informacje z ust osób trzecich nie zawsze są wiarygodne, dlatego znajdź w sobie troszeczkę odwagi i zagadaj.
 

xxMariuszeQxx

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siemianowice Śląskie
Słuchaj, weź się w garść, weź głęboki oddech i idź z nią pogadać. Samo niestety się nie zrobi a jeżeli Ty będziesz stać w miejscu to nic z tego nie wyjdzie. Musisz przełamać w sobie nieśmiałość i zrobić pierwszy krok. Choć domyślam się, że będąc w tak młodym wieku jeszcze nie jedna dziewczyna zawróci Tobie w głowie :) Powodzenia.
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
To prawda,możesz dyskretnie zdobyć jej numer i napisać. Zobaczysz jak zareaguje,może akurat się polubicie. I nie myl zauroczenia z miłością:)
 
Do góry