Zakochałem się chyba bez wzajemności

noxes

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Witajcie, zakochałem się w dziewczynie. lecz na 90% bez wzajemności(ona raz prowokuje swoim zachowaniem do tego żeby się w niej zakochać a na drugi zień już całkowicie inaczej się zachowuje), a raczej ja nawet jej się nie podobam(no nie ma się co dziwić) i co ja mam dalej robić? HELP
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Daj sobie spokój. Nie psuj sobie życia/psychiki. Czas jest jak pigułki - przejdzie Ci.
 

noxes

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Aj ja wiem, ale to bedzie ciągle wracało bo ja ją bardzo często widze...
 

saraghina23

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
23
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
obok
Nie poddawaj się od razu, ale pamiętaj, żeby też nie robić nic na siłe.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Facet..Zbyt szybko się poddajesz ! Jeśli ją naprawde kochasz to choćby dla jednej czy więcej niesamowitych chwil , które będziesz miał szanse spędzić w jej towarzystwie myśle , że warto powalczyć do samego końca . Jak Ci na niej zależy to walcz o nią .. walcz by być szczęśliwy , walcz o miłość .
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Facet..Zbyt szybko się poddajesz ! Jeśli ją naprawde kochasz to choćby dla jednej czy więcej niesamowitych chwil , które będziesz miał szanse spędzić w jej towarzystwie myśle , że warto powalczyć do samego końca . Jak Ci na niej zależy to walcz o nią .. walcz by być szczęśliwy , walcz o miłość .

Czy to szczęście trwać u boku osoby którą się kocha bez wzajemności?
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Czy to szczęście trwać u boku osoby którą się kocha bez wzajemności?


Nie wszystko musi mieć jednolitą barwe . Czarne i białe . Zakładasz z góry , że skoro ta dziewczyna ma takie huśtawki nastrojów to nie chciałaby go lepiej oznać ? Czy on z nią rozmawiał o swoich uczuciach ? Skąd on może mieć pewność , że kocha go bez wzajemności ? Narazie analizuje tylko jej zachowania wobec niego , a czasami może zdarzyć się , że może ono być zupełnie inaczej odczytane . Możliwe , że go sprawdza jak bardzo jemu na niej zależy..
 

noxes

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Pierwsze jak sie skończyło? Dziewczyna napisała ze to koniec i już więcej nie chciała mnie widzieć i nie życzyła sobie abym pisał do niej. Może i warto walczyć o nią ale jak to znieść że jednego dnia jest tak a drugiego zupełnie inaczej... Może i mnie sprawdza... Sam nie wiem...
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Chłopie, wyluzuj! Ty nie odezwij się do niej prze 3 dni, powiedz, a później wytłumacz się, że kasy na koncie nie miałeś i komp Ci zepsuł się.... a jak napisze esa to odpisz z kom. np. siostry.... Musisz mieć jakieś zajęcie, zainteresowanie, bo jeśli jedynym zainteresowaniem będzie ona to niestety, ale rzuci Cię prędzej czy później, bo będzie czuła się osaczona....

P.S. Nie nam to oceniać co powinien zrobić, bo tak naprawdę nie wiemy co ta dziewczyna do niego czuję....

i jeszcze jedno, te 3 dni to napisałam specjalnie, tak piszą w poradnikach o uwodzeniu kobiet, jeśli dziewczyna oczytana i potrafiąca kojarzyć fakty to pojmie aluzję, czyli, że Ci na niej zależy.....
 
M

marco9512

Guest
Chłopie, wyluzuj! Ty nie odezwij się do niej prze 3 dni, powiedz, a później wytłumacz się, że kasy na koncie nie miałeś i komp Ci zepsuł się.... a jak napisze esa to odpisz z kom. np. siostry.... Musisz mieć jakieś zajęcie, zainteresowanie, bo jeśli jedynym zainteresowaniem będzie ona to niestety, ale rzuci Cię prędzej czy później, bo będzie czuła się osaczona....

P.S. Nie nam to oceniać co powinien zrobić, bo tak naprawdę nie wiemy co ta dziewczyna do niego czuję....

i jeszcze jedno, te 3 dni to napisałam specjalnie, tak piszą w poradnikach o uwodzeniu kobiet, jeśli dziewczyna oczytana i potrafiąca kojarzyć fakty to pojmie aluzję, czyli, że Ci na niej zależy.....
Kurde nie wiem czemu ale zawsze sie z tobą zgadzam :)
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Niech próbuje - tylko nie angażuj się w to chłopie jeżeli masz takie wątpliwości.
Podejdź do tego na luzie...
 

noxes

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Ok dzięki za wasze rady, a w szczególności Julce89. Poczekam czy napisze coś pierwsza, no ewentualnie ja sam napisze za 3 dni skoro to takie podręcznikowe ;p

No tak dosłownie przed chwilą dostałem od niej smsa że jest załamana i co skorzystać z okazji i odpisać jej ewentualnie pomóc, czy poprostu olać tego smsa i napisać póxniej z neta ze nie miałem smsów?
 

Rashkel

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
3
Wiek
41
Miasto
Częstochowa
Zakochałeś się bez wzajemności? Spokojnie, to uleczalne. Razem z kolejną "miłością" (czytaj: zauroczeniem) ci przejdzie :eek:k:
 

noxes

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Z tym postem co napisałem jeden po drugim, powinienem użyć opcji edytuj.

I.Ech nastąpiły nowe okoliczności teraz...


II.Bo tak w ogóle ja mam problemy z zachowaniem się w towarzystwie dziewczyn, nie wiem co mówić, jak się zachowywać, jak się któraś na mnie patrzy to ja natychmiast szukam jakiegoś innego punktu aby tylko się nie spojrzeć na nią i buraka nie spalić
 
Do góry