Zakłądy bukmacherskie

Kozak1916

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Gra ktoś z Was? Obstawiacie mecze? Ja jestem już nałogowym graczem ;) Jeśli dopiero zaczynacie, albo jesteście doświadczonymi graczami to chciałbym zaprosić Was na fajne forum bukmacherskie.

http://www.typybukmacherskie.org/index.php?ap=9669

tu znajdziecie wszystko co potrzebne do zwycięstw. Dla początkujących masa poradników, dla grających już trochę pełno analiz i typów ekspertów. Także fajne prezenty po napisaniu 50 postów. Dla każdego!!!
Myślę że warto.

Jeśli jednak nie chcecie póki co ryzykować własnych funduszy, proponuję udział w konkursie, w którym pula nagród wynosi 40000PLN :D Jest o co walczyć i to całkowicie za darmo :D


http://www.typuj.org/p-6668.html

Typujemy mecze Najlepszych Europejskich Lig oraz puchary

Zapraszam i życzę powodzenia :D
 

rafik745

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Jędrzejów
Ja gywam od czasu do czasu w STSie ale jak narazie nie wygralem zbyt duzo...Najwiecej 300 zł

Pozdrawiam...
 

tentrick

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Zakłady bukmacherskie to ciekawy sposób na relaks. Jednak może być niebezpieczny, jeśli się w to faktycznie wpadnie. Mój znajomy brał pożyczki w "providentach", żeby grać... skończyło się na tym, że musiał wyjechać na wyspy i teraz spłaca długi.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Grywam czasami
Proponuję pobawić się w typowanie bez stawek za więkjsze kursy
podam z 10 typów ciekawe ile będzie procent skuteczności

na dziś proponuję
Standard Liege(-1)-Braga typ 1 handicap kurs 2.90 w totomix
 

Zarzi

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraśnik
Eh... ostatnio postawiłem kupon i nie siadło! <_< Barcelona remis z Ol.Lyon! Eh... szkoda! <_< Było sporo do wygrania! :przewraca:
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
kiedyś grałem. raczej dla zabawy niż hazardowo. wyszedłem na swoje i skonczyłem grać. chociaż czasami ciągnie żeby zagrać
 

tb1985on

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
witam,
ja też grywam na zakładach bukmacherskich on line :D
Na razie przez dwa tygodnie przewaliłem 250 złotych moich + 150 zloty premii czyli 400zloty a wygrałem jedyne 37,80 złotych. :D

hehe, no cóż zdarza się :D
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
dobry początek :) Ale teraz zbliża się weekend reprezentacji więc może coś postwie. Symboliczną 2 złotówke :)
 
Do góry