zakladam zespol

ADuuSsSs

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam mam na imie Adrian jestem z woj.Slaskiego a dokladnie z KOBIOR-a i jestem tutaj pierwszy raz i niewiem czy temat w dobrym miejscu :pP:). Zaczne tak ze spiewam sobie od dziecka kady rodzaj muzyki niemam zadnego dosw. ale chciwlbym sprawdzic swoich sil dlatego chcialbym zalozyc wlasny zespol szukam ludzi ktorzy potrafia grac na instrumentach chcialbym stworzyc cos takiego jak Enej tylko moze polaczenie rocku i reagee niewiem czy sie to uda licze ze ktos byl by chetny moje gg 24174867 i nr fona 517452321 pozdrawiam
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
Bednarek nie jest zły...błędne babilońskie myślenie...ja też za nimi (bo to SGM) nie przepadam, ale to nie znaczy ze trzeba ich od razu oceniać tak jak Ty...jakby się nie wybił przez mam talent to byś go słuchał aż miło...wiadomo że większość zespołów i wykonawców lepiej wykonuje muzykę, ale to nie znaczy że ta jest zła...
nie wiem czy wiesz ale SGM z Bednarkiem na czele jako pierwszy polski zespół zagrał koncert na Jamajce i nagrywał w Studio One Tuff Gong...wiesz co to za studio wogóle? LEGENDA DO CHOLERY! pewno mówi Ci coś Bob Marley...

a co do Ciebie kologo co zakładasz zespół...ciężko Ci będzie przebić Dzioło ; ) pozdro z Wyr. Bless
 

Sebastiano14

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Pokaz jakieś nuty chociaż nawet nagrane na kamerze ale żeby nie muliło i jakaś dobra jakość dźwięku ;d
 
Do góry