Zakaz Palenia Na Przystankach..

Status
Zamknięty.

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Ta, zabije to was że gościu jakiś fajke zapali :/ To może odrazu palić zabronic? Przecież dym i tak do powietrza trafia, które my potem wdychamy i umieramy w męczarniach? No i jeszcze kominy wszystkie zatkać proponuje! Dym taki jest przecież bardziej trujący niż dym papierosowy!

A jak nna przystanku będą tylko osoby palące albo nie bedzie nikogo?

Jestem przeciwny takim zakazom głupim.
 

Torqel

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z ponurych zaświatów!
Ta koleś <_<
tylko dymu z komina mało kto doświadcza
A palących jest w cholere nie chodzi mi o jednego gościa tylko o palących GOSH!
Ty czlowieku się zastanów co piszesz bo to nie ma sensu
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ludzie juz nie przesadzajmy! Wy byście wszystko zakazali (zlikwidowali jak Kononowicz :p )
I co, straż miejska będzie chodzić i mandaty za to dawać? Już wystarczy że nie można się piwka w lato napić nigdzie bo mandaty kosmiczne wlepiaja zaraz...
Przecież tą chwilkę na przystanku można się powstrzymać i pomyśleć o innych... A nie przyjdzie taki pomyśli "Będę palić bo nikt mi nie będzie dyktował reguł!" :/

Najgorzej jest gdy idziesz sobie chodnikiem przed Tobą palacz. Trzyma papierosa w swobodnie opuszczonej dłoni, a cały dym idzie na ciebie <_< .
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Ty czlowieku się zastanów co piszesz bo to nie ma sensu
to co piszesz Ty jest bez sensu.
to zamiast na przystanku, to stane metr przed nim i sie obroce w Twoja strone.
przeciez nie łamie zakazu
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
No to jest brak kultury i chamstwo, no ale brak wychowania moim zdaniem karalny nie powinien być i już. W ten sposób, tymi zakazami wszystkimi do absurdu dojdziemy...
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
CYTAT(mtllc @ 19.02.2007, 16:18)
Dlatego jeszcze raz wracam do pomysłu by zakaz palenia obowiązywał w miejscach gdzie musimy czasem przebywać, typu przystanek. Natomiast w pubach, dyskotekach zakaz nie obowiązywał.


Dokładnie o to mi chodziło :D

a w pubach i dyskotekach to mniej śmierdzi i mniej truje pet ? Chyba należało by tu być konsekwentnym.
 

Torqel

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z ponurych zaświatów!
tylko wiesz chodzi oto że na przystanku jest czsami dużo ludzi
a w pubie jak w pubie można palić tak samo w barze a truję tak samo
ale w pubie masz wybór morzesz wejść morzesz nie wejść
jeżeli jesteś głodna to wejdz do resauracji tam nie będziesz się truć
a pub to jest pomieszczenie zamknięte nie tak jak przystanek
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
No to troche bez sensu sie robio bo w autobusie jest zakaz palenia a na przystanku można odejść od palacza lub jeżdzić samochodem :) Podobnie nie musi ktoś wchodzić do pubu gdzie się pali papierosy. Każdy ma zawsze jakis wybór.
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
CYTAT(mtllc @ 19.02.2007, 16:18)
Dlatego jeszcze raz wracam do pomysłu by zakaz palenia obowiązywał w miejscach gdzie musimy czasem przebywać, typu przystanek. Natomiast w pubach, dyskotekach zakaz nie obowiązywał.
a w pubach i dyskotekach to mniej śmierdzi i mniej truje pet ? Chyba należało by tu być konsekwentnym.

Tylko z przystanku musisz czasem korzystać. Z pubu niekoniecznie.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
A gdzie się podziała wasza ukochana TOLERANCJA ? :D Jak mówie że przeszkadza mi jak 2 pederasty całują się na przystanku (mimo że nie chce wcale ustawowego tego zakazania) to powstaje wrzawa że tolerancji u mnie brak :p
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
A gdzie się podziała wasza ukochana TOLERANCJA ? :D Jak mówie że przeszkadza mi jak 2 pederasty całują się na przystanku (mimo że nie chce wcale ustawowego tego zakazania) to powstaje wrzawa że tolerancji u mnie brak :p


ADDAM braffffo bije :) że też nie pomyślałem :(
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Kaz, a co ty tak bronisz palenia skoro nie jarasz? Twoja baba jest palaczką, czy jak?
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Kaz, a co ty tak bronisz palenia skoro nie jarasz? Twoja baba jest palaczką, czy jak?

Nie musze być palaczem i miec palącej żony aby dostrzagać obiektywnie obie strony. No komu jak komu ale Tobie się dziwie że tego nie czujesz. Z tego więc powinno wychodzić że jak jesteś np. nie chrześcijaninem to nie masz prawa popierać chrześcijan jak mają w czymś nawet racje ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry