Zakaz Palenia Na Przystankach..

Status
Zamknięty.

hispik

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
214
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Małopolskie
a wezcie z tym paleniem... co wam to daje... sprobojcie odlozyc ta kase co na papierosy wydajecie i zobaczycie jakie zyski... jak ja siedze na przystanku i ktos pali kolomnie to robie taka mine <_< ze ludzie odrazu wywalaja papierosy :p i odrazu ide sobie na inny :D ja normalnie walcze z paleniem... a wezcie... nic wam to nie daje... a ja calkowicie popieram ten zakaz palenie na przystankach bo pozniej smierdze papierosami i mnie kur*a besztaja ze pale :/ nie obchodza mnie ludzie ktorzy pala ... niech se kopca w domach a nie na swiezym powietrzu (ktorego jest malo) ehh... przynajmniej to prawo szanuje
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
ja tez popieram taki zakaz, strasznie nie lubię zapachu dymu piapierosowego
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Popieram zakaz palenia na przystankach i w innych miejscach publicznych. Ktoś chce palić - w porządku, to jego wolny wybór, ale niech nie zmusza innych do wąchania dymu tytoniowego. Zresztą w cywilizowanym społeczeństwie nie powinno być konieczności ustalania takich zakazów. Kulturalny człowiek sam odejdzie w miejsce, w którym nie będzie narażał niepalących na dym. Tak przynajmniej być powinno i trzeba przyznać, że wiele osób tak właśnie się zachowuje. Dla nich duży plus.
 

hispik

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
214
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Małopolskie
no wlasnie u nas w miescie to jest niemozliwe... siedzi na przystanku ok 10 osob nagle jedna wyciaga papierosa i zaczyna palic... wszyscy zwracaja mu uwage a on sie cieszy... trzeba byc
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Gdyby palący nagle zrezygnowali z nałogu spadłyby wpłyy z akcyzy. Mniejsza kasa szła by na biedne szpitale. Tak że jako patriota palenia nie rzucam i bedę miesięcznie wydawał stówę ze sporym hakiem na papierosy by ratować kraj przed bankructwem.
 

aluniunia

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Miasto
braniewo
calkowicie sie zgadzam zakaz powinien obowiazywac nie tylko na przystankach jak palacze chca sie truc to niech sie truja
jestem toleancyjna ale mam uczulenie na dym tytoniowy wiec ani jego ani papierosow nienawidze


----------------------------------------------------------
jak musza niech pala ale zdala odemnie :p
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Jak miło popatrzeć na coraz większą liczbę zdecydowanych przeciwników palenia na przystankach :)

Mi przeszkadza dym papierosowy nawet gdy palacz znajduje się 5 m ode mnie. Najlepiej by było dla mnie gdyby taki zakaz istniał we wszystkich miejscach publicznych, ale rozumiem, że to nie możliwe. Dlatego nawet gdyby palacze nie dla zakazów, ale dla ludzi nie palili na przystankach to dałoby mi to naprawdę wiele radości :) oddychania świeżym powietrzem. Jak na razie inaczej muszę sobie radzić z paleniem na przystankach czy gdziekolwiek indziej :/
 

MartySia_

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
I Bardzo dobrze że nie wolno palić na przystankach,nie każdy lubi fajki,a jak wiadomo często na przytsanku jest wiele osob z czego połowa nie pali więc po co mają sie truć bo inni obok nich palą :/
 
K

Kolorowe Kredki

Guest
Jak dla mnie pomysł jest bardzo dobry... Przeciez dym z papierosów jest nie zdrowy i nie każdy ma ochote go wdychać...
Ja np nie lubie i jesli tylko ktoś zaczyna palić przy mnie odchodze... dbam o swoje zdrowie i tyle:p
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Nie zawsze można jednak odejść. To my palacze powinniśmy wiedzieć kiedy nie palić i wtedy żadne głupie zakazy nie będą potrzebne.
 

Adatargo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Miasto
Cieszyn
też fakt tyle że wtedy jeżeli się pali trzeba kierować dym w innym kierunku :p

Ale weźmy to że paląc w miejscach publicznych trujecie,ranicie itp nie tylko siebie ale i nas nie palących
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Dlatego jeszcze raz wracam do pomysłu by zakaz palenia obowiązywał w miejscach gdzie musimy czasem przebywać, typu przystanek. Natomiast w pubach, dyskotekach zakaz nie obowiązywał.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Ludzie juz nie przesadzajmy! Wy byście wszystko zakazali (zlikwidowali jak Kononowicz :p)
I co, straż miejska będzie chodzić i mandaty za to dawać? Już wystarczy że nie można się piwka w lato napić nigdzie bo mandaty kosmiczne wlepiaja zaraz...
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to zakaz palenia jest bardzo dobrym pomysłem. Często jest tak, że na przystanku ktoś stanie koło ciebie i perfidnie zapala sobie fajkę. Nie każdy ma ochotę śmierdzieć potem tym świństwem :phi: ;)
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
własnie!!
ble
fuj
itp
:D
w sumie tlylko kto sie stosuje do tego zakazu.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry