Zajęta dziewczyna

Status
Zamknięty.

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Tu się nie zamyka tematów z byle powodów. Więc Twoje prośby nie zostaną spełnione. Możesz jedynie żądać skasowania profilu lub swoich postów (to akurat wynika z regulaminu oraz z ustawy o prawie autorskim).

Touch, ciekawe spostrzeżenia. Generalnie wbijam w to czy Zagubiony jest prawiczkiem czy nie. Temat jest o czym innym. Inną kwestią jest to, że autor co chwile ma dziwne pretensje, przyszedł tu, prosił o pomoc, i zamiast wysłuchać zaczyna p.iep.rzyć coś o dogryzaniu. Kolejna miękka faja :)

J.B
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
A ja Ciebie koleś w ogóle nie kumam. Przychodzisz i narzekasz na nas, tylko po co? Bo Ci Greeg prawdę napisał? Jakbyśmy Ciebie poklepali po plecach to pewnie było by fajnie i byś był zadowolony, a tak dostałeś odrobinę krytyki i tylko z tego powodu zaczynasz się obrażać, jak typowe niedowartościowane dziecko neo. Tak to wygląda amigo. Greeg, Touch i ja, mamy doświadczenie i zamiast nas spokojnie wysłuchać warczysz i sam kozaczysz :]

J.B
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Ty za to twardy tylko na forum i kozaczysz razem z tuchem. to że tu większość lamerów przychodzi i wtedy próbujecie sie dowartościować ale cóż uroku forum. i dzięki o przypomnieniu prawa napisze do jakiegoś admina jesli bywa czasem a forum.

aha rozumiem J.B że wyrywasz laski na mojamagda.pl?

Nazywasz jej chłopaka leszczykiem, a sam nim jesteś. Bo nie umiesz podejść do panny, zagadać. Chcesz grać w otwarte karty jak napisałeś, a żadnym specem nie trzeba być żeby wiedziec za takie zagrania na starcie dostajesz kosza.
Ale nie, ty gościa który wiele wie na ten temat posądzasz o kozaczenie - sam jesteś lamerem i który się za dziewczynę zabrać nie umie. Widzisz, typa który ma fajną pannę nazywasz lamerem, więc kim ty jesteś?

A z tym mojamagda.pl - widać próbowałeś, skoro podajesz adres?
 

Philips86

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2009
Posty
35
Punkty reakcji
1
i wez tu sie nie smiej z niektórych czepków,

nie jestes w temacie gosicu leszczu to sie nie wypowiadaj, żegnam
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
No i podnieciłeś się?

Lizałeś się z nią? Czy ci się śniło? Chciałeś może wprawić nas w zachwyt, zatrzeć złe wrażenie, bo jesteś zwykłą :cenzura:.ką? Boisz się dyskusji? Pisz na forum podrywaczu. Temat znam, a to co ci się śniło mało mnie interesuje. Leszczem jesteś ty, bo ludzi których prosisz o pomoc nazywasz lamerami.

Tyle twoich wypocin, ban poleci.

Życzę powodzenia, żeby sny stały się rzeczywistością.

USSJ

o edit poleciał? czyżbyś zmienił zdanie na temat modów, których nazywasz ci.pkami?
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
no i nie wytrzymał psychicznie, załamał sie i skasował swoje posty...czyzby wstydził sie tego co pisze? :D
i nie wiem po co ta prosba o bana, chyba, zeby na siłe pokazac "patrzcie, pier.do.le zasady, nie zalezy mi, mozecie mi naskoczyc"
Zagubiony, ty cholera silnie szukasz akceptacji.. J.B napisał cos pozytywnego pod twoim adresem to juz wielce chłopaka zaczałes sobie szukac :D snuc plany jak to miło byłoby wsykoczyc wspolnie na impreze. pozniej gdy napisał cos negatywnego to w druga strone uderzasz, ze własnego zycia nie ma i jedynie gnojenie na forum mu pozostało - jestes jak choragiewka na wietrze :D

...ale nie wszystko stracone, jak bedziesz mocno nad soba pracował to moze kiedys nadejdzie chwila, w ktorej nauczysz sie bronic swojego zdania argumentami, a nie warczac i szczekajac na wszystkich wokoł. i tego z całego serca ci zycze :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry