Zajęta dziewczyna

Status
Zamknięty.

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Co z tego, że pisze to skoro za kilka dni będzie tu 10 nowych tematów z serii "jak odbić komuś dziewczynę". I dalej ci sami mistrzowie podrywania będą radzić jak to zrobić i tłumaczyć, że to w porządku względem innych. Wypluje się na koniec tej wypowiedzi..

No właśnie, po co się tak produkujesz, to ja nie wiem. Bo tez mam zamiar "odbić" innemu laskę, a tą z którą jestem teraz rzucić. No i pewnie jak mi się uda (a innej opcji nie przewiduje), napiszę coś na temat odbijania, jakiś art pewnie. Dla potomnych, czego nie robić, co robić, na co zwracać uwagę ;) Trzeba sobie w końcu pomagać :)

J.B

EDIT:

Chyba umknelo twoimeu bystremu umyslowi ze czlowiek oporcz ewolucji biologicznej przeszedl jeszcze ewolucje kulturowa i duchowa.

Wyksztaltowal cos wiecej niz sam biologizm, no ale jak widac nie kazdemu bylo dane na tyle dojrzec :papa:

Właśnie mimo rozwoju cywilizacji i naszej kultury to podstawowe instynkty są na tyle silne, że zdrada często bywa formalnością.

J.B
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Problem taki że ma chłopaka, jakiś leszczyk w jej wieku bo ona 2lata młodsza no ale ma.
nie owijać w bawełne i bawić się w podchody tylko podejść normalnie i zaproponować spotkanie bo szkole gdzies? wóz albo przewóz?


Właśnie tacy ludzie i takie zachowania mnie irytują. Szanujący się facet nie rusza dziewczyny innego faceta - proste.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Właśnie mimo rozwoju cywilizacji i naszej kultury to podstawowe instynkty są na tyle silne, że zdrada często bywa formalnością

Czy czesto trudno powiedzec, nie istnieja chyba zadne rzetelne statytyski w tej kwesti. Ale napewno nie jest tak zawsze, sa ludzie co nie zdradza bo zwyczajnie maja zasady.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
No to ładnie Zagubiony :)

J.B

EDIT:

Troll, ale zdrada była by wtedy, kiedy laska jawnie daje dvpy Tobie kiedy jest z innym. A tu nie koniecznie o to chodzi, moze byc inny przypadek, ze nowy facet staje sie pretekstem do zerwania ze starym. Wiec podrywanie zajetej laski nie zawsze oznacza zdrade.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
A'propo Zagubionego i jego wieczornej akcji... jeśli nie ściemnia, to tylko potwierdza, że laski to małe kurevki i to, że kobieta to przede wszystkim jej emocje, i jeśli kontrolujesz jej emocje to robisz z nią co chcesz :)

J.B
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
No fajnie, tez jesteśmy zadowoleni... ale do seksu droga daleka... wiec nie popadał bym w zbytni optymizm. Ciekawe czy nasz kolega o jakże wymownym nicku "zamoczy" :D Czego życzę mu z całego serca w imieniu wszystkich forumowiczów :)

J.B
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Troll, ale zdrada była by wtedy, kiedy laska jawnie daje dvpy Tobie kiedy jest z innym. A tu nie koniecznie o to chodzi, moze byc inny przypadek, ze nowy facet staje sie pretekstem do zerwania ze starym. Wiec podrywanie zajetej laski nie zawsze oznacza zdrade

Tak, nie mniej ze strony "podbijajacego" niemoralne jest zarywac do panny wiedzac ze jest z kims i ze sie rozbija cudzy zwiazek.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Boziu 16 lat przecież to dziecko, ona będzie biegać z czystej ciekawosci od kolesia do kolesia, to nie jest wiek na jakieś stałe związki. Jesli chodzi o zajęte to z szacunku dla samego siebie do nich nie podbijam, nie czuję takiej desperacji żeby zajmować sie babą która rozłoży nogi przed każdym mimo ze juz jest w jakimś związku.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Tutaj w większości siedzą idioci po prostu. Jeden szuka sposobu jak komuś wyrwać dziewczynę a drugi mu przyklaskuje i mówi, że co szkodzi, może im się nie układa, warto spróbować. Po prostu nóż się otwiera w kieszeni!!! Ja też zacznę na studiach swoich dobierać się do każdej ze swoich koleżanek bo wszystkie mi się podobają,choć wiem, że są zajęte bo mam taki kaprys i chęć sprawdzić czy im się dobrze układa i czy mam szanse ją odebrać komuś... Tylko chyba Doroti mnie tutaj zrozumie co mam na myśli moją ironię... Wieczne tłumaczenia i umiejętne manipulowanie podstawowymi zasadami współżycia i szanowania innych,ich związków na swoją korzyść!!! Zasady moralne nic nie mają do rzeczy?... Jak ktoś ich jest pozbawiony i ich nie rozumie to dla niego w takiej sytuacji nie są istotne... Są w każdej kulturze,społeczeństwie i na całym świecie pewne zasady,wartości ogólnie przyjęte i szanowane przez każdego niezależnie od wyznania,rasy,kultury. Niektórzy chyba wychowywali się na ulicy przysłowiowej jeśli mają czelność wysuwać takie tezy jak tu. Jedną z takich zasad współżycia w każdej grupie społecznej jest to, że facet może podrywać kobietę, ale tę która jest wolna a nie mężatkę, kobietę która jest zajęta w jakiś sposób, ma chłopaka czy narzeczonego. Tego posta musiałbym pisać w nie jednym temacie, bo tyle ich tu jest, że szlag człowieka trafia. Korzystając z okazji wyrażę swoje myśli tylko tu. Jeden z drugim idiotą przyklaskują sobie i radzą jak zniszczyć komuś związek posługując się argumentami "bo może im się nie układa". Nie zdawałem sobie sprawy z tak dużego zdemoralizowania dzisiejszych młodych ludzi. Całe szczęście do nich nie należę...I wiem, że sporo można na szczęście znaleźć tych porządnych i z wartościami, chociaż tymi podstawowymi. Będę dosadny i na tyle bezpośredni, żeby wszystkim to weszło w głowę! Niektórym facetom staje pała i już się dobierają do zajętej i mają gdzieś, że ta dziewczyna jest w związku,nie szanują tego bo nie myślą głową tylko krokiem ale w każdym jednym temacie nikt nie powie co by było gdyby tak jemu jakiś obcy koleś zabrał spod nosa dziewczynę. Wtedy byliby posrani i jakby dziewczyna poszła z obcym sobie to byłoby zaskoczenie co... Wielkie dyskusje toczą tu się jak odbić zajętą,jak kto ktoś potrafi podrywać i że potrafi podrywać nawet zajęte. Cóż za umiejętność. Nowy sport.Podrywanie i liczenie tych poderwanych i nabieranie wprawy.Dla niektórych podryw = zabawa ludźmi i ich uczuciami. Większego prostactwa nie ma!Co z tego, że pisze to skoro za kilka dni będzie tu 10 nowych tematów z serii "jak odbić komuś dziewczynę". I dalej ci sami mistrzowie podrywania będą radzić jak to zrobić i tłumaczyć, że to w porządku względem innych. Wypluje się na koniec tej wypowiedzi..

100% racji :)
Nic dodac nic ująć.
Dziękuję za poparcie.

nie było nic gadki o jej chłopaku, po prostu tak jakby go nie bylo, ona o nim nie mówiła to ja nie pytałem. przed 22 pare minut powiedziala że będzie musiała wracać, akurat póścili w radiu jakąś polską zamułę wieć uznałem że bedzie dobry moment, troche sie zdezorientowała ale po chiwli juz całowaliśmy się, po paru minutach chciałem jej rękę włozyć za koszulkę ale już tutaj mi ją wysunęła wiec zrozumiałem że jeszcze nie teraz. nie było rozmowy o nastepnym spotkaniu, nic nie jest zaplanowane, ale za 2dni zadzwonie do niej bo w szkole nie bede przy jej kumpelach o tym gadał. ma 16lat więc nie wiem jak u niej sprawa sexu ale do 3x sztuka.

Taa... gratuluje. I powiedz mi jeszcze, że ta dziewczyna nie jest zwykłą dziwką :p

:D

a mowiac powazniej - kazdy robi to co uwaza za stosowne i nie mam zamiaru sie mieszac do tego :)

Ja już w zasadzie też, jak dla mnie to może mieć z nią nawet dziecko.
Guzik mnie to obchodzi.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Bo to conajmniej nieprzyzwoite :)

Mało przekonujące. Wynurzenia feniksa też są śmieszne. Jakoś nie potrafię tego ogarnąć. W końcu to kobieta wybiera, więc co mi szkodzi podejść o laski, która być może i ma faceta. A może będę lepszy niż tamten :)

J.B
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
No to ładnie Zagubiony :)
wydaje sie, ze jednak nie ma czego mu gratulowac bo
po 1 gdyby faktycznie był tak pewny siebie jak mowi to nie powtarzałaby 5 razy ze nie jest prawiczkiem i 8 razy ze patrzy na panny z gory, wchodzi robi swoje i spada.
po 2 co do sytuacji "z auta" gdyby faktycznie ją wylizał to opisałaby jak wpłynał na jej emocje, a nie bazgrał o nic nie wnoszacych szczegółach typu: zajechałem o 19.55, zostawiłem samochod na chodzie, w radiu leciała zamuła itd.
po 3 nasi znajomi swiadcza tez o nas, a on ma kolegow ktorzy dziwia sie, ze nie proponuje nieznajomej pannie drinka...to gdzie on tych kumpli znalazł? chyba w przedszkolu :p bo tylko frajerzy probuja wkupic sie w łaski kobiety przez pieniadze. ja i moi znajomi gdy dosiadamy sie do kogos w pubie czy klubie to zaczynamy luzna gadke sytuacyjna lub gdy brak weny od zwykłego, banalnego "czesc dziewczyny, jak sie bawicie"

takze najpewniej na poczatku tematu wpłynałes mu na ambicje i Zagubiony zeby pokazac ze jednak jest kozakiem zaczał koloryzowac. duzo poszlak na to wskazuje. oczywiscie moge sie mylic, ale to sie rzadko zdarza :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry