zagubiona

AgnieszkaNerka

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Turek
WITAM. PISZE PO RAZ KOLEJNY I PROSZE WAS O RADE. PRZEZ PEWIEN CZAS SPOTYKAŁAM SIĘ Z CHŁOPAKIEM( 2 LATA) BYLIŚMY JAK BRATNIE DUSZE ALE JAK TO W KAŻDYM ZWIĄZKU POSTAŁ KRYZYS I PO NIE UDANEJ PRÓBIE ROZTALIŚMY SIĘ W ZŁYCH RELACJACH PRZEZ DŁUGI OKRES CZASU NIE MOGŁAM A RACZEJ NIE CHCIAŁAM SIĘ POZBIERAĆ WCIĄŻ ŻYŁAM NADZIEJĄ I WSPOMNIENIAMI LECZ JAKOŚ WZIEŁAM SIĘ W GARŚĆ RAZEM Z TYM CHŁOPAKIEM POSTANOWILIŚMY ZERWAĆ JAKI KOLWIEK KONTAKT ŻEBY BYŁO NAM ŁATWIEJ JA W TYM CZASIE POZNAŁAM CHŁOPAKA Z KTÓRYM JESTEM OD 8 MIESIĘCY. NIE DAWNO PRZYPADKIEM TRAWIŁAM NA NR BYŁEGO I ODNOWILIŚMY KONTAKT NAWET POJECHAŁAM DO NIEGO ŻEBY WSZYSTKO WYJAŚNIĆ ALE TO BYŁ BLĄD WSPOMNIENIA WRÓCIŁY I UCZUCIA W JAKIMŚ STOPNIU TEŻ CHOCIAŻ KOCHAM OBECNEGO CHŁOPAKA I Z NIM CHCE UŁOŻYĆ SOBIE ŻYCIE DODAM ŻE EKS TEŻ MA JUŻ NOWA DZIEWCZYNĘ MOJE PYTANIE BRZMI CZY POWINNAM SIĘ Z NIM PRZYJAŻNIĆ CZY LEPIEJ ODPUŚCIĆ I ZAJĄĆ SIĘ WŁSNYM ŻYCIEM DODAM ŻE MAM 21 LAT
 

misiektygrysek

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
236
Punkty reakcji
8
Wiek
41
Odpuść,jest takie mądre powiedzenie..."nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki".Poza tym czego Ci brakuje przy obecnym facecie,że szukasz kontaktu z byłym? A jak nie jesteś zdecydowana to najlepiej daj spokój obydwóm.
 

lady29721

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
misiektygrysek napisał:
Odpuść,jest takie mądre powiedzenie..."nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki".Poza tym czego Ci brakuje przy obecnym facecie,że szukasz kontaktu z byłym? A jak nie jesteś zdecydowana to najlepiej daj spokój obydwóm.
no a co do twojej wypowiedzi to w sumie masz rację ale o pewnych osobach nie da się zapomnieć bo są z nimi jakieś wspólne wspomnienia .. I jednak jeszcze jakaś więź
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Skoro zdecydowali zerwać kontakt, to powinni tego przestrzegać. Odpuśćcie i zajmijcie się swoim własnym życiem.

"Odgrzewane schaby już nie są takie smaczne." - oprę się też na mądrym powiedzeniu.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Jeżeli czujesz ,że przebywając w towarzystwie Twojego eks możesz się w nim na nowo "zakochać" ,to lepiej zerwij z nim kontakt ,jeśli zależy Ci na obecnym facecie naturalnie.
Natomiast ,jeśli nie jesteś w ogóle zdecydowana i nie wiesz co się wokół Ciebie dzieje ,to skończ z obydwoma ,bo inaczej tylko ich zranisz ,a sama nic nie osiągniesz.
 
Do góry