Zagadka

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
BRAWO
63.gif
 

Life

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
27
:bober: :bober: :bober:
Ale pięknie! :D
:klaszcz: :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz:
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
A wakacje niedługo ;)

Rozgrzewać paluszki, bo w zasadzie to już kwestia dni kiedy "Zagadka" ruszy :)
I w tym roku będzie o tyle atrakcyjniejsza, bo zostanie podpięta pod Wakacyjne Spamowanie :D

Tak więc oprócz standardowego honorowego miejsca na podium będzie można sobie dorobić punkcików do prawdziwych nagród :D

Szczegóły tu : http://www.forumowisko.pl/topic/190147-wakacyjne-spamowanie-2012/
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Piszę to wszystko żebyście sobie przyswoili zanim zacznę zadawać zagadki ;)

Zaczynamy kolejny sezon!
Jak zwykle będzie okazja do zdobycia punktów. Każda zagadka będzie oznaczona ilością punktów ile można za nią otrzymać.
Będzie również możliwość dorobienia sobie na tak zwanych zadaniach. Są to takie przerywniki w zagadkach, w których będziecie musieli
wykonać określone zadanie (np. zgadnąć odpowiednią liczbę). Za to będą również przyznawane punkty, przeważnie dużo więcej niż za zagadki.

Zagadek przewiduję pięćdziesiąt, tak jak w każdym sezonie, ale to się jeszcze zobaczy.

Do gry nie trzeba się zapisywać, aby dołączyć wystarczy odpowiedzieć na zagadkę.

Będziecie mogli na bieżąco kontrolować stan swoich punktów w tabeli. Z tymi tabelami zawsze był problem. Prowadziłem ją w Wordzie i po każdej zagadce
robiłem ScreenShota, wklejałem do painta, obrabiałem, zapisywałem, wrzucałem na ifotos.pl, i wreszcie do tematu. Czasem mi się po prostu chciało to wszystko rzucić :D
W tym roku ułatwiłem sobie zadanie, a i wam będzie wygodniej. Tabelę jak i wszystkie statystyki możecie na bieżąco kontrolować klikając w znak zapytania
znajdujący się w lewym górnym rogu mojej sygnatury :)

Zawodnik który zdobędzie największą liczbę punktów zdobędzie powszechne uznanie i chwałę na całym forumowisku :)

W tym roku z racji że Zagadka została podpięta pod wakacyjne spamowanie, wszystkie punkty które zdobędziecie będą również naliczone na wasze konto w wakacyjnym spamowaniu. :)

To tyle. Liczę że grać będzie jak najwięcej osób :p

Powodzenia wszystkim, pierwsze zagadki pojawią się wraz z rozpoczęciem akcji Wakacyjne Spamowanie (jeśli się jeszcze nie zapisałeś, zrób to! Link znajdziesz w mojej sygnaturze) :)
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Wszystkie punkty które zdobędziecie w tym temacie są mnożone przez 10 i dopiero wtedy lądują na waszym koncie w Wakacyjnym Spamowaniu!
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Ze względu na to, że jutro start, zaczynamy z zagadkami :p

Zadam wam zadanie na noc po to, żebyście jutro gdy zaczniecie zgadywać zagadki mieli już jakieś punkty :D

ZADANIE 1. Poniżej widnieje 6 kwadratów. Każdy wybiera po jednym kwadracie z każdego rzędu (np. kwadrat zielony i kwadrat b). pod kolorami kryją się znaki +, -, oraz 0. Pod literami znajdują się cyfry : 1, 2 i 3.
Kto trafi jaką kombinację, tyle punktów dostanie :) Np. jeśli ktoś trafi "-3" to od jego konta są odejmowane 3 punkty, a jeśli ktoś trafi "+2" to do jego konta dodawane są 2 punkty :D Trafienie zera z górnego rzędu
jest równoznaczne z tym, że wasz stan punktów nie ulega zmianie. kombinacje mogą się powtarzać, czyli możecie dawać takie same :)

ggpng_rsqhpne.png


A osoby które nie biorą udziału w Wakacyjnym Spamowaniu? :przewraca:

Tabela w tym temacie jest prowadzona normalnie, dopiero do tej twojej tabeli punkty będą mnożone :p
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Nie wpiszę do tabeli punktów za tą zagadkę jeśli zostanie ona rozwiązana szybciej niż jutro o północy. :027:
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Jeśli ktoś poda rozwiązanie tego zadania PRZED północą - nie dostanie za to punktów do tabeli WS. No inaczej już nie mogę. :p
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Aaaa, chodzi ci o zgadywanie :D

Wybacz, ale przez rozwiązanie ja rozumiem podanie przeze mnie prawidłowej odpowiedzi :p
 
Do góry