zagadanie prosto z mostu

yeloo

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
173
Punkty reakcji
0
Miasto
wszedzie
mam takie pytanie, głównie do kobiet ale też doświadczonych mężczyzn, czy przykładowo gdy wprost napisze dziewczynie na facebooku albo gg, że chciałbym umówić sie na spotkanie, bez podchodów i wymian wiadomości przez tydzień czy dwa, tylko coś w stylu: sorry że tak perwersyjnie, ale czy nie miała byś ochoty się spotkac, umówic na jakis spacer ?. czy tak pisząc nie odstraszę jej na starcie ?
wypatrzyłem ja na sympatii, puściłem tzw Oczko, odpuściła i tak kilka razy, odpuściłem sobie a w sumie zapomniałem o tym, no mniejsza ale ostatnio zobaczyłem ją na mieście. trzeba było wtedy zagadać ale niestety nie udało się, teraz nie wiem jak to rozwiązać,
 
M

Monixa752

Guest
hmmm nie wiem jaka ta laska jest, ja bym powiedziała nara jakby ktoś chciał się od razu ze mną spotkać, nie spotykam się od razu z nieznajomymi, a jeśli ją znasz ze szkoły albo studiów można zaryzykować.
 

yeloo

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
173
Punkty reakcji
0
Miasto
wszedzie
hmmm nie wiem jaka ta laska jest, ja bym powiedziała nara jakby ktoś chciał się od razu ze mną spotkać, nie spotykam się od razu z nieznajomymi, a jeśli ją znasz ze szkoły albo studiów można zaryzykować.
no właśnie :/ nie, nie znam jej ze szkoły z ulicy xD ale widuje ją z kimś i nie mam okazji zagadać
 
M

Monixa752

Guest
no właśnie :/ nie, nie znam jej ze szkoły z ulicy xD ale widuje ją z kimś i nie mam okazji zagadać

najlepsze wyjście to klikać z nią jakoś na jakim komunikatorze na razie bo serio jak jest rozsądna powie od razu bye jak zaprosisz ją na spotkanie, bo bądź co bądź ona Cię nie zna, więc obawy są raczej.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Proponowałbym z nią porozmawiać. Choć podejrzewam, że nie ma szans liczyć na coś więcej, oczywiście z pominięciem sytuacji, gdy jest ona intelektualnie zbliżona do Ciebie.

Wolę nie mówić wprost, o co mi chodzi.
 
M

Monixa752

Guest
jaka mądra kobieta z Ciebie hehe, dobra rada, zobaczymy jak poskutkuje, rób jak Pan dobra rada mówi, napewno nie pożałujesz;)
 

Ek Chuak

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2012
Posty
89
Punkty reakcji
5
Fajnie, puszczacie sobie oczka. Urocze.

Odnośnie tematu.

Kobietę należy zainteresować swoją osobą. Jeśli wizualnie jej się nie spodobasz, musisz nadrabiać słowami. Kobiety lubią być zdobywane, kokietowane.

Waląc prosto z mostu, możesz jedynie zainteresować desperatkę.
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
To wszystko zależy od dziewczyny. Czasami zagadanie na fb czy gg może być odebrane bardzo infantylnie. Jeśli masz taką możliwość spróbuj jednak "zagadać" do niej na żywo. Wtedy możesz zdobyć jakiś bliższy kontakt z nią, wszystko zależy jak ułoży się rozmowa. :)

W sumie ja jako kobieta, dość lubię bezpośredniość. Wolę, jak facet powie o co mu chodzi, niż stosuje jakieś podchody, tak jakby sam nie wiedział czego chce.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Skoro Kobitka bywa na portalu randkowym, to chyba jest chętna na spotkanie. Napisz, ja bym się zgodziła.

WRESZCIE KTOŚ KTO PROSTO I LOGICZNIE DEFINIUJE SWOJE PRAGNIENIA!

Ave Ci Kolego!
 

Mateusz Ostrowski

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2012
Posty
48
Punkty reakcji
1
Hmm. Rozumiem :) Jest spina. Na początek może fajnie tak jakoś sobie popisać. Aby nie zadługo. Są tacy, którzy chętnie piszą tylko.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
mam takie pytanie, głównie do kobiet ale też doświadczonych mężczyzn, czy przykładowo gdy wprost napisze dziewczynie na facebooku albo gg, że chciałbym umówić sie na spotkanie, bez podchodów i wymian wiadomości przez tydzień czy dwa, tylko coś w stylu: sorry że tak perwersyjnie, ale czy nie miała byś ochoty się spotkac, umówic na jakis spacer ?. czy tak pisząc nie odstraszę jej na starcie ?
wypatrzyłem ja na sympatii, puściłem tzw Oczko, odpuściła i tak kilka razy, odpuściłem sobie a w sumie zapomniałem o tym, no mniejsza ale ostatnio zobaczyłem ją na mieście. trzeba było wtedy zagadać ale niestety nie udało się, teraz nie wiem jak to rozwiązać,


Wszytko zależy od kobiety na jaką trafisz, dla jednej Twoja bezpośredniość będzie ,,afrodyzjakiem,,, gdzie tą drugą może zwyczajnie odstraszyć.
Może zwyczajnie do niej napisz , nie wyskakuj od razu ze spotkaniem, zobaczysz jej reakcje na Twoją wiadomość, myślę że może CI ta reakcja dużo podpowiedzieć odnośnie dalszego ciągu.

Ek Chuak- niekoniecznie musi być to desperatka, a może kobieta lubiąca konkrety, bez podchodów które np ją męczą.
 

Ek Chuak

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2012
Posty
89
Punkty reakcji
5
"Ek Chuak- niekoniecznie musi być to desperatka, a może kobieta lubiąca konkrety, bez podchodów które np ją męczą. "


Podchody? źle to brzmi, nie mam na myśli wyuczonych formułek, wazeliny i itp. lecz zwykłą rozmowę, która umożliwia poznanie drugiego człowieka.

Facet podchodzi do nieznajomej kobiety przeważnie w jednym celu. Kobieta doskonale zdaje sobie z tego sprawę, niezależenie czy będzie on mówił prosto z mostu, czy też drogami pokrętnymi. Jest to oczywiste. Natomiast gdy facet zaproponuje nieznajomej kobiecie randkę, bez wcześniejszego zagajenia rozmowy, gdy facet ten wizualnie nie spodoba się kobiecie, jest bardzo prawdopodobne, że zostanie on odrzucony.

Wyobraź sobie taką sytuację z Tobą w roli głównej. Za co będziesz ceniła takiego faceta? za szczerość? za otwartość? możliwe, lecz co wtedy kiedy nie wstrzeli się on w Twój gust? możesz dać mu szansę, lecz czy nie wolałabyś zamienić z nim kilka słów w celu rozpoznania sytuacji, czy aby na pewno jest on wart Twojego zainteresowania?

Z góry wykluczyłem tzw. podchody, ponieważ uważam, że takie zachowanie w stosunku do kobiety może ją poniżać.

Przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia, że przed spotkaniem, lepiej mieć niewielki, lecz jakiś zarys, niż męczyć się z kobietą, która kompletnie nie jest w moim typie (w tym przypadku głównie piszę o charakterze)
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Napisz do niej o tym, iż widziałeś ją ostatnio na mieście, ale nie udało Ci się odezwać i teraz chciałbyś się z nią spotkać. Kobiecie może spodobać się Twoja bezpośredniość, więc nie przejmuj się tym, że takie zachowanie ją odstraszy. Radzę jednak zrezygnować z tego tekstu :
sorry że tak perwersyjnie, ale
Napisz lepiej coś miłego - coś, co mogłoby ją zachęcić do spotkania.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
"Ek Chuak- niekoniecznie musi być to desperatka, a może kobieta lubiąca konkrety, bez podchodów które np ją męczą. "


Podchody? źle to brzmi, nie mam na myśli wyuczonych formułek, wazeliny i itp. lecz zwykłą rozmowę, która umożliwia poznanie drugiego człowieka.

Facet podchodzi do nieznajomej kobiety przeważnie w jednym celu. Kobieta doskonale zdaje sobie z tego sprawę, niezależenie czy będzie on mówił prosto z mostu, czy też drogami pokrętnymi. Jest to oczywiste. Natomiast gdy facet zaproponuje nieznajomej kobiecie randkę, bez wcześniejszego zagajenia rozmowy, gdy facet ten wizualnie nie spodoba się kobiecie, jest bardzo prawdopodobne, że zostanie on odrzucony.

Wyobraź sobie taką sytuację z Tobą w roli głównej. Za co będziesz ceniła takiego faceta? za szczerość? za otwartość? możliwe, lecz co wtedy kiedy nie wstrzeli się on w Twój gust? możesz dać mu szansę, lecz czy nie wolałabyś zamienić z nim kilka słów w celu rozpoznania sytuacji, czy aby na pewno jest on wart Twojego zainteresowania?

Z góry wykluczyłem tzw. podchody, ponieważ uważam, że takie zachowanie w stosunku do kobiety może ją poniżać.

Przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia, że przed spotkaniem, lepiej mieć niewielki, lecz jakiś zarys, niż męczyć się z kobietą, która kompletnie nie jest w moim typie (w tym przypadku głównie piszę o charakterze)

Jeśli facet nie spodoba się wizualnie kobiecie, to raczej wątpię aby miały tutaj pomóc jakiekolwiek rozmowy i aby miała ochotę na bliższe poznawanie.
Musi mi się podobać wizualnie abym miała ochotę na ciąg dalszy, bez tego ani rusz.
Bynajmniej ja tak mam. :027:
 

jak zwykle

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
12
Punkty reakcji
1
mam takie pytanie, głównie do kobiet ale też doświadczonych mężczyzn, czy przykładowo gdy wprost napisze dziewczynie na facebooku albo gg, że chciałbym umówić sie na spotkanie, bez podchodów i wymian wiadomości przez tydzień czy dwa, tylko coś w stylu: sorry że tak perwersyjnie, ale czy nie miała byś ochoty się spotkac, umówic na jakis spacer ?. czy tak pisząc nie odstraszę jej na starcie ?
wypatrzyłem ja na sympatii, puściłem tzw Oczko, odpuściła i tak kilka razy, odpuściłem sobie a w sumie zapomniałem o tym, no mniejsza ale ostatnio zobaczyłem ją na mieście. trzeba było wtedy zagadać ale niestety nie udało się, teraz nie wiem jak to rozwiązać,
To spacer jest perwersyjnym zajęciem?
Odstraszysz bez wątpliwości :papa:
 

Ek Chuak

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2012
Posty
89
Punkty reakcji
5
myaka

Oczywiste.


Dwóch przystojnych facetów w Twoim guście.

Którego wybierzesz? będziesz rzucała monetą, czy może poczekasz, który pierwszy podejdzie i z Tobą porozmawia, zainteresuje Cię czym więcej, niż tylko wyglądem.

Inaczej.
Pierwszy podchodzi i zaprasza Cię na spotkanie.
Po czym drugi również to robi, lecz pierw z Tobą rozmawia.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
sorry że tak perwersyjnie, ale czy nie miała byś ochoty się spotkac, umówic na jakis spacer ?.
Jak tak napiszesz to albo umrze ze śmiechu albo pomyśli,że jakiś zboczuch z Ciebie.

Jak już chcesz prosto z Mostu to lepiej napisz.
Cześć! Przepraszam, że tam prosto z mostu, ale chciał bym Cie poznać, może dała byś się namówić na jakiś spacer?
A jeśli puszczaliście sobie oczka na Sympatii to możesz zagaić, że pamiętasz ją z sympatii, i ostatnio widziałeś na mieście ale nie było okazji podejść. Trochę z nią porozmawiaj :)
 

Active_Angel

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2012
Posty
228
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Universe
Takie walenia prosto z mostu nie jest dobra metodą. Dziewczyna mogłaby cie odebrać jako desperata, który na zabój szuka sobie partnerki. Ciekawe po co? Pierwotne instynkty się odzywają?

Zagadaj do niej na jakimś komunikatorze. Niech się okaże , że jesteście z tego samego miasta. Dowiedz się co lubi czego nienawidzi. Masz dwa wolne bilety do kina i nie wiesz co z nimi zrobić :D a akurat traf tak chciał, że ona lubi właśnie takie kino. Pomysłów na spotkanie jest wiele, zwłaszcza, że dziewczyna loguje się na portalu sympatia. Musisz trochę się o niej dowiedzieć zanim się spotkacie. Obejdzie się bez jąkania i urywania zdania w pół słowa. :)
 
Do góry