Zadbane usta zimą- jak je pielęgnować

Lusiek276

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Apropo, jesiń się zbliża, temperatura co raz niższa, trzeba będzie kupić pomadkę ochronną, bo i tak wazelina mi się już kończy. Chyba nie będę eksperymentować i pozostanę wierna Lip Care Flosleku.
 

Alice111

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
okolice Koszalina
Pomadka nawilżająca Nivea, na mnie średnio działa bo mam wyjątkowo wrażliwe usta, wieczorem i rano zawsze są trochę wysuszone mimo używania kosmetyków czytałam że niektóre z Was preferują miód, jak to nie będzie dobrze działać to znaczy że już nic nie pomoże bo nie jeden wynalazek już wypróbowałam^^
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Ja uzywam albo pomadki z Nivei albo kremu zwykłego. Dobra jest też maść z witaminą A :) Czasami jeśli jest naprawdę mroźno to dobrze jest użyć wazeliny kosmetycznej :)
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Ja używam miodku z oriflame, balsamu do ust z oriflame (ale już chyba wycofany), wazeliny, maści z witS, Tisane... zależy, który mam pod ręką albo który akurat kupię :)
 

kolinka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Najlepszy jest miód. Jesienią i zimą zawsze na noc smaruje sobie usta miodem pszczelim i na prawdę nie pamiętam kiedy miałam popękane.
 

DD Reporter

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Polecam brzoskwiniową pomadkę pielęgnacyjną intensywnie pielęgnuje i nawilżaja spierzchnięte usta. Drobinki pigmentów rozświetlą twoje usta, abyś czuła się zawsze wyjątkowo :)
 

Mniszka83

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Polska
Najbardziej lubię pomadkę Nivea Med. Do tego starczy mi smarowanie ust tym samym kremem co całą twarz + pomadka.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Na zime zawsze używam jakiegoś balsamu natłuszczającego, ostatnio kupiłam sobie caremex, ale zwykłe sztyfty z nivea też są w porządku
 

Sloneczko777

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Osobiście jestem zadowolona z dwóch kosmetyków: pomadki Laura conti, kupuję w roosmanie i miodowego balsamu tisane, który kupuje w aptece. To są moje numery 1.
 

ikabana83

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Dla mnie jedyną skuteczną i niezastąpioną formą dbania o usta zimą jest pomadka ochronna Neutrogena, żadna inna tak nie działa, raz kupiona starcza mi na cały rok :)
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ja zawsze używałam Neutrogeny ale teraz kupiłam zwykłą wazelinową za 5zł i też jest ok :) choć fakt dużych mrozów jeszcze nie ma:)
 

katarzyna8787

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja mam do ust miodek Tender Care super waniliowy smak tylko opakowanie trochę nie wygodne jeżeli chodzi o stosowanie poza domem ale zawsze można zaopatrzyć się w pędzelek.
zima to „czas katarów” kremik łagodzi podrażnienie w okolicy nosa i co jest istotne nie odczujemy szczypania, pieczenia.
 

Truman

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
sztyft neutrogeny jest najlepszy, do tego mają bardzo dobre kremy do rąk.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Również używam jedynie pomadki ochronnej i jak na razie to mi wystarczy. Ale słyszałam, że dobrze jest również robić sobie peelingi na usta oraz masować je szczoteczką do zębów. Szczerze to jeszcze z tych sposobów nie korzystałam także nie wiem czy są one skuteczne.
 

Felicia

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Mam nowy sposób na spękane usta: niezmydlalna frakcja sojowa :D
Do dostania w dwóch sklepach z półproduktami
http://naturaliskosmetyki.pl/niezmydlalna-frakcja-sojowa-steroli-formula-grudek-p-146.html
http://mazidla.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=708&Itemid=10&tpl_font=f-larger&vmcchk=1&Itemid=10
Stosuję solo albo mieszam z odrobiną oleju.
Do tego niesamowicie matuje skórę.
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
Ja smaruję usta wazeliną lub panthenolem- najstarsze sposoby, a najlepsze;)
 

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Na problem z suchymi ustami polecam tłusty krem oliwkowy z Ziaji - idealny na zimę.
 
Do góry