Zadanie Z Języka Rosyjskiego

H4sT3l

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włocławek
A więc tak... Prosiłbym was o pomoc w zadaniu z języka rosyjskiego :/ na którym potrafię tylko leżeć i kwiczeć z niewiedzy :p
A dokładnie chodzi mi o LIST :)
List w którym pisze do kolegi o tym jak zachorowałem. Do opisania listu mam korzystać z rysunków, które opisze poniżej :)

1.-Chłopak idzie sobie, pada mocny deszcz a on nie ma ani kurtki ani palta tylko szalik i na dodatek w krótkim rękawku jest.
2.-Chłopak siedzi w domu cały się trzęsie prawdopodobnie ma gorączke.
3.-Przyszła mama i dała mu termometr do zmierzenia temperatury.
4.-Mama dała mu tabletki (na ból głowy) i ciepłą herbatę,a także każe mu iść do lekarza.
5.-Chłopak jest u lekarza ktory go właśnie osłuchuje.
6.-Lekarz wypisuje mu recepte.
7.-Lekarz kazał mu leżeć w łóżku więc leży :p obok łóżka ma lekarstwa.
A więc tak wyglądają fotki ;) teraz czekam na waszą inwencję twórczą :) oczywiście tym CHŁOPAKIEM jestem JA i to JA pisze do qmpla że leżę w łóżki i WAŻNE nie mogę wpaść na jego urodziny !!
Bardzo bym prosił kogoś o napisanie tego listu :( ponieważ tak jak pisałem wcześniej z ruska to ja leżę wzamian z więlką chęcią moge pomóc w języku angielskim :)

Tutaj można pisać po rosyjsku jeżeli ktoś nie potrafi w Word'zie albo innym programie. Bardzo proszę niech mi ktoś to napisze bo dostanę pałe na bank :(

www.translit.ru
 

Malacath

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ech facet-innego języka nie mogłeś wymyślić-ja tu też leże i kwicze bo go nie znam;p Przykro mi bardzo-nie pomogę ci;p
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Ja też nie znam rosyjskiego. Znam jedynie zwrot Ja lublu ciebia, ale to chyba każdy zna, he he. Własnie ja też lubię angielski, a z reszta wybieram się na studia anglistyka.
 
Do góry