Zadanie domowe

Swistak9993

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Olesno
Co myślicie o zadaniu domowym.Na jakiejś stronie(nie pamietam jakiej) chyba onecie bylo napisane że zadawanie zadania domowego jest nielegalne!Co o tym sądzicie?
 

gosiaak

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
....
Myślę, że zadania domowe od czasu do czasu są potrzebne. U mnie w szkole ostatnio na radzie pedagogicznej dyrektor powiedział, że nauczyciele mają zadawać więcej zadań domowych, aby zmusić uczniów do myślenia.. z jednej strony ma rację, bo w sumie odrabiając lekcje dużo można zapamiętać, ale jak wszyscy zaczną nagle zadawać zadania to my przecież nie wyrobimy z odrabianiem ich i będzie jeszcze gorzej.. Ja jestem za tym żeby zadania domowe zadawano, ale tylko od czasu do czasu :p
a co do tego, że zadania domowe są nielegalne.. - pierwsze słyszę :mruga:
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
był nawet temat o tym :)

gdyby nie prace domowe, to niektórzy w życiu by książek nie tknęli. :] i mielibyśmy społeczeństwo ludzi o poziomie inteligencji nieco wyższym od stonogi.
 

Marinella

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
?
Trochę dziwne ^^
Jest nawet ankieta:
Czy prace domowe są nielegalne?
95% tak
5% nie
Pewnie sam prezydent nawet o tym nie wie , ale cóż ;)
Mi to rybka,skończyłam szkołę i się o to nie martwię :D
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Trochę dziwne ^^
Jest nawet ankieta:
Czy prace domowe są nielegalne?
95% tak
5% nie
Pewnie sam prezydent nawet o tym nie wie , ale cóż ;)
Mi to rybka,skończyłam szkołę i się o to nie martwię :D

a powinno cię to zainteresować bo w przyszłości twoje dzieci mogą chodzić do szkoły która stanie się nielegalna a nauczyciel będzie miał jedynie prawo oddychać na lekcji.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
co za roznica czy zadania sa czy ich nie ma skoro wiekszosc ich nie robi ;p..?
moim zdaniem szkola powinna uczyc tak aby w domu nie bylo juz zadan ani nauki bo teraz nauczyciele tylko wykladaja i licza na kase z korkow huhh.. i tym sposobem zamiast uczyc sie w szkole to uczymy sie w domu tego co powinnismy opanowac na lekcji. taki system -_-
 

scaline

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
37
zadania domowe zblizaja:p
wianuszek osob nastenego dnia bedzie ci okazywal swoja sympatie jak dzis zrobisz je dobrze;
 

michalmike

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
471
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z tamtąd
Zadawanie prac domowych jest nielegalne ale tylko na czas ferii i wakacji. Tak jest wg Praw Ucznia. Z tego co jeszcze pamiętam.
Mnie prace domowe już nie dotyczą, jedynie referaty :]
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Myśle, że każdy uczeń byłby szczęśliwy (ja tez) gdyby nie musiał odrabiać zadań. Ale jednak niektórzy całkiem by zgłupieli i nikt by się nie uczył
 

vaxer12

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
358
Punkty reakcji
2
Miasto
:::::::::
To jak chcieć być najlepszym informatykiem, który użytkuje na komputerze bez monitora. ;]

Zadania domowe są dobrym pomysłem.. czego chcecie? to był jest i będzie najlepszy system dod. nauki.
poza tym różnego typu prace domowe kształtują nas w wykorzystywaniu wiedzy w praktyce.

tak to już jest.. dorośli rozliczają się z podatków, a my odrabiamy zadania :p
 
Do góry