Zadaj pytanie użytkownikowi X.

W

wiki9969

Guest
Chciałabym umieć czytać ludziom w myślach. :p



Konwalia78

Co byś zrobiła, gdybyś na ulicy znalazła kopertę z 20 000 zł?
 
K

konwalia78

Guest
Pewnie zaniosłabym na pobliski komisariat , gdybym nie wiedziała co z tym fantem zrobić. I gdyby Starostwo Powiatowe było już nieczynne ;) Swoją drogą ciekawe co z tymi znalezionymi pieniędzmi się dzieje w starostwie :huh:


Herbatniczek tu zajrzał więc pytanie do Niego:

W jaki sposób się relaksujesz? Jak koisz nerwy?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jestem co do zasady bardzo opanowany i trudno mnie zdenerwować
ale uwielbiam relaksować się przy dobrej polskiej muzyce (np Krajewski) ale i dobrej książce


Konwalio czy lubisz podporządkować się czyjemuś zdaniu jeśli wydaje się słuszne czy bez względu na wszystko wyrazić swoje zdanie ?
 
K

konwalia78

Guest
Jeśli czyjeś zdanie jest słuszne umiem się podporządkować. Najbardziej to widać w małzeństwie gdzie często trzeba siebie słuchać wzjemnie i wypracować jeden , optymalny plan dla wspólnego dobra. Kobieta ubogaca świat meżczyzny emocjami, wrażliwością serca, empatią, zaś mężczyzna bryluje w racjonalmym podejściu do sprawy , oceniajac sytuację chłodniejszym okiem. Z tych dwóch światów przy dobrej woli dwóch stron powstaje coś dobrego, pięknego i budującego. Przy oślim uporze przy swoich racjach nic się nie zbuduje.


Kogo by tutaj teraz.....

Spamerski :)

Idealny świat według Ciebie to świat bez......
 
W

wiki9969

Guest
Ponawiam pytanie, ale tym razem do:

Gressil

Idealny świat według Ciebie to świat bez.....
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
ludzi.

Herbatniczek

Czy według Ciebie istnieje Polska A i Polska B?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
oczywiście że istnieje i zawsze istniała

zauważ że stopień rozwoju kraju jest różny i jest to nawet spuścizna jeszcze zaborów, i do tego nie da się tego tak administracyjnie zrównać






MacaN czy opuściłbyś bezpowrotnie swoje strony Polski w poszukiwaniu pracy i perspektyw, czy zmieniłbyś miejsce życia, jeśli tak to za jaką cenę
 
M

MacaN

Guest
Przepraszam, trochę mnie nie było - dużo zajęć na głowie. Już odpowiadam.

Tak, opuściłbym. Jednak nie bezpowrotnie, zdaję sobie sprawę z tego, że to państwo dało mi darmową naukę, bezpieczeństwo i za niedługo pozwoli mi studiować bez konieczności zadłużania się po uszy. Za to powinienem się w jakiś sposób odwdzięczyć. Zakładając firmę, pracując w wojsku, czy w inny sposób. Życie pokaże, w jaki sposób będzie mi pisane spełnić ten obowiązek.

Natomiast to tylko obowiązki, a serce mówi mi, że chciałbym kiedyś zamieszkać w ciepłych kraju, oddalonym od zagrożeń wojną, w domu z basenem i pięknym widokiem na morze / ocean i z tą jedyną kobietą u boku. To jest cena, za którą bym wyjechał.

Wiki - Dużo masz tych papug w domu ? :)
 
W

wiki9969

Guest
6. ;) 5 falistych i jedną nimfę (to ta ostatnia ;) )


Pincerka

Czy widzisz się w roli teściowej? :crazy:
 
W

wiki9969

Guest
Rzadko oglądam, ale lubię kryminały. ;)


Marek70

W jaki sposób trafiłeś na forumowisko?
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Podobnie jak Ty Wiki i zapewne większość userów

Poszukiwałem w czeluściach internetu informacji i opinii o subkulturach.
trafiłem tu w 2008 i z rok czytałem dyskusje tak mnie wciągnęło ,że nieraz do rana przeglądałem tematy,A działo się wtedy.Żałuję,że większość wspaniałych ludzi już tu nie zagląda.Po pewnym czasie zarejestrowałem się i coś tam usiłowałem mądrego sklecić.

Dziś pozostał sentyment i zaglądam tu bo po prostu lubię

Wiki
Jaki przedmiot lubiłaś w szkole najbardziej ,a z jakim było nie po drodze
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Wspaniali ludzie są dalej, problem jest taki, że się starzeją. Praca, dzieciaki, brak czasu. Napór idiotów na internet to inna sprawa.
 
W

wiki9969

Guest
Starość nie radość. :(

Uwielbiałam matematykę, a nie lubiłam chemii. :D



Grzechu

Ile miałeś lat kiedy pierwszy raz się pocałowałeś? :D
 
M

MacaN

Guest
:dntknw: Nie :D

Elen :

Umiesz wróżyć na odległość, czy tylko na żywo ? :question:
 
E

Elen

Guest
Na odleglosc i przez telefon jak najbardziej. Zawsze jest "na zywo." :D MacaN - gdybys odkryl w sobie magiczna moc, to co bys wyczarowal? Co chcialbys osiagnac za pomoca magii?
 
M

MacaN

Guest
To zależy jak wielkie moce bym posiadał... Chętnie ułożyłbym świat po swojemu, tworząc coś dużo ciekawszego i lepszego, niż dzisiejsza rzeczywistość. Sam oczywiście musiałbym stanąć na piedestale, ale nie jako przywódca, raczej jako zapamiętany twórca.

Dla mnie to temat - rzeka, mógłbym o tym pisać godzinami, więc takie streszczenie powinno wystarczyć :p A gdybym miał coś wyczarować, to zapełniłbym swój garaż dolarami w nominale po 100 każdy, aż po sufit i wtedy też bym ułożył świat po swojemu.

Hmm... Założmy... Pincerka. Co jest dla Ciebie najważniejszą wartością w życiu ?
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Rodzina, zdrowie, tolerancja



Amber

Z którą z serialowych postaci chciałabyś spędzić upojną noc? :D
 
Do góry