Zacinanie filmików z "Google Video"

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Czy ktoś wie dlaczego mi filmiki na google video tną jak cholera? inne filmiki na stronach np. w win movie maker itp to śmigają ale te z video google youtube i smog to nie da się oglądać! Zaznaczam że nie jest to wina słabego łącza, bo filmiki się buforują do końca, puszczam i tnie. Istnieje jakiś kodek albo coś?
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
taki sam problem mam kiedy siedze w szkole na takich kompach imitujących maszyny(komp + program który steruje maszyną ale to tam nie ważne)
w każdym bądź razie tam klamoty mają strasznie małe procki i małe dyski, nie wiem dokładnie co jest winą
ale najprawdopodobniej słaby komp
jeśli nie to jest winą, to wywal klamota za okno, niby nic nie pomoże, ale ile zabawy :):)
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Ja mam slabego kopa, ale wszystkie filmiki na video.google.com i smogu mi dzialaja :p

Ja niestety nie wiem co moze byc przyczyna... :(
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
wlacz i poczekaj az ci sie zbuforuje, jakie masz lacze? jezeli 256 kb/s lub 128 to jest to wina malej transmisjii danych. wlacz play i poczekaj az pasek w tle przejdzie dalej
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
To są na pewno kodeki lub sterowniki (karta graficzna lub płyta główna), też tak miałem jak zaczynałem samemu sobie windowsa instalować :p
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
384 nie wyrobi zeby nie buforowac i nie przerywac, mi na 512 część fimów przerywa.
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
HEHHEHEHEHE, trzeba mieć szybkiego neta, bo na modemie 56 to nie pociągniesz, nie dobra żart, ale musisz czekać jak ten szary pasek wyprzedzi ten dzyndzel
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
a czy ty zrozumiesz ze jak filmik ma biterate 400 to lacze 384 tego nie pociagnie nie przerywajac chyba ze zrzuci caly na dysk.

bo dla mnie logiczne jest ze 400 jest wieksze od 384. chyba ze ty z matmy jesteś za przeproszeniem jełop. sorka ale twoje wypowiedzi i upartość jest tragiczna.
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Fajnie tylko że WSZYSTKIE filmy na googlevideo , youtube i smogu tną a np. na maxiorze jak jest w WMP to chodzi bez problemu..

A i mam kumpli ze 100razy gorszym netem i im chodzi bez problemu.
TO NIE JEST WINA ŁĄCZA! Wiem co mówię. Kumpel ma neta tam gdzie ja tylko że 194kb/s i mu chodzi bez problemu.
 

jasio ^^

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wina łącza to nie jest na 100% bo ja mam 256 KB/ S i wszystko dziala good :)
 

kolofaza

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
gorzów wlkp.
TO NIE JEST NAPEWNO WINA łąCZA SKORO MóWI żE FILMY SIE D KOńCA BUFORUJą NO LUDZIE JEZU CHRYSTE !!!!!!

sproboj czegos z poniższych:
skorzystac z innej przegladarki, zmien ilosc kolorow pulpitu z 32 na 16 bit i odwrotnie, zainstaluj nowe kodeki do karty graf., albo sprawdz czy nie masz problemow z karta dzwiekowa, bo to tez moze byc przyczyna jak masz film z dziekiem


pozdro
 
Do góry